Skoči na vsebino

Yamaha YZF 600 R ThunderCat vs Honda CBR 600 R


robberrt

Priporočene objave

a mas kaksno stevilko al pa kej podobnega. Jah za kilometre hvala do zdej so bli srecni mocno upam pa da tud naprej...

Se srecamo na kakem FS

ja eetaq... eto Češek Martin sicer Trgomoto d.o.o.

tel.: (07) 4903810 ...pa reč da bi yamaho pr njih servisiru... sicer maš pa tri korake naprej še salon od delta team-a, k je glavn uvoznik za yamaho ... tko, da če se ti nov dal Martinu pod prste gledat... greš lohka u klimatiziran salon mal mopede pa opremo počekirat

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo prvi vtisi! :)

Gre noro, sploh ne vem kdaj to moc lahko izkoristis :o - jaja sej vem sej se navads ;), drugace pa najbl me je zajebaval ker sem prvih 10km skoz vozu s previsoko prestavo in ni motor lepo tekel ker pri 2T se pri 80 peljes s 5 pa 6000 obratov tukej pa pač moraš s tretjo in gre.

V glavnem sem čist impresioniran, sploh na avtocesti se kar lepo vrti, edino pri ene 140 - 160 se moraš ze kar dodobra dol sklont. To sem pričakoval da se ne bo treba tok ampak se verjetno tud navadš tega vetra pri tej hitrosti.

Bomo vidl, treba bo nabrat še par tisoč kilometrov pol bom pa lahko še kej drugega govoru. :P

Sploh ne vem, a bi v postli spau al pa ce bi sel kar v garazo ker bom sigurno v garazi bolj sanov :D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, kako lepo brat take reči, ko si z novim motorjem tko vesel da ti kar ploskajo uha. :) Ne se bat, počasi se boš navadu, ja, tudi 100KM, na žalost..

LP duhc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, kako lepo brat take reči, ko si z novim motorjem tko vesel da ti kar ploskajo uha. :) Ne se bat, počasi se boš navadu, ja, tudi 100KM, na žalost..

LP duhc

dons mi je sicer dez mal zagodu, tko da se ne bom mogu vozt, bom pa v garaz mal vec na njej sedu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Popolnoma off-topic ampak kako je zanimivo ko po skoraj treh letih bereš nazaj svoja gledanja in svoje občutke, ki so bili res fenomenalni.

Thundercat je res zakon motorček, pa tud če zdej gledam, če primerjam R6 s katero sem se malo vozil pa Thundercat sploh ni ne vem kakšne razlike oz vsaj pri moji turistični vožnji in tistih 6000 prevoženih kilometrih je ni bilo občutiti. Res je med tem tri leta in prvi občutki ko se vsedeš na drug motor so res res podobni...

pa lep pozdrav in srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 let pozneje...

Po 6 letih je ta motor še vedno odličen ;) sam sem zelo zadovoljen z mojo mačko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem že eno prodal, ampak spet kupu drugo, v tretje gre rado :). mačka je :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 6 letih je ta motor še vedno odličen ;) sam sem zelo zadovoljen z mojo mačko :D

Kako to misliš odličen? Kakšna pa je primerjava s CBR 600 rr?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!