Skoči na vsebino

Slovenski hokej


Thundercat

Priporočene objave

eh -_- se zgodi.. kva morš. sj boš pa po TV gledala pa navijala :yea1: tut pr men je skos večja možnost, da bom spremljou tekmo po TV. važn da se navija!! :D :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
cgani črni :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Brezveze jokat, gol je neupravičenu razveljavu zaradi izteka časa, ki ga ni blo, moral bi ga pa zaradi ofsajda(kar sem jst na brzino vidu), tko da je bil po mojem gol itak neregularen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezveze jokat, gol je neupravičenu razveljavu zaradi izteka časa, ki ga ni blo, moral bi ga pa zaradi ofsajda(kar sem jst na brzino vidu), tko da je bil po mojem gol itak neregularen.

Drek al pa tut ne(sm še enkrat pogledal :)), ker se je avstrijc paka dotaknu, ma ja te sodniške kraje tujim klubom v Ebelu so res že mal preveč.

V sredo bo zlo zlo napeto na derbiju, rdeči kr mal preveč nihajo v igri zadnje čase, Cigo pa tut ne more v nedogled reševat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drek al pa tut ne(sm še enkrat pogledal :)), ker se je avstrijc paka dotaknu, ma ja te sodniške kraje tujim klubom v Ebelu so res že mal preveč.

V sredo bo zlo zlo napeto na derbiju, rdeči kr mal preveč nihajo v igri zadnje čase, Cigo pa tut ne more v nedogled reševat

jah do zdej je še usak, kdorkol je gledu tekmo reku, da je biu gol regularn.....

boš pa sam vidu, k bodo tudi proti jesenicam začel sodniki svinjat......

ne more bit slovenska ekipa prvak lige ebel (jodlarska pamet)

(beri med vrsticami.....čežeolimpijanebonejbojopavsajjesenice)

če že ne gre drgač bomo pa rekl trikrat smo prvake premagal :evilgrin: :evilgrin:

lp seba

Popravljeno . Popravil _SEBA_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah do zdej je še usak, kdorkol je gledu tekmo reku, da je biu gol regularn.....

boš pa sam vidu, k bodo tudi proti jesenicam začel sodniki svinjat......

ne more bit slovenska ekipa prvak lige ebel (jodlarska pamet)

(beri med vrsticami.....čežeolimpijanebonejbojopavsajjesenice)

če že ne gre drgač bomo pa rekl trikrat smo prvake premagal :evilgrin: :evilgrin:

lp seba

Ma baje je bil (vir: cajtngi :D) drugač na sodniške kraje so se naši že lani navadl, tko da ni kakega hudega sekiranja več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezveze jokat, gol je neupravičenu razveljavu zaradi izteka časa, ki ga ni blo, moral bi ga pa zaradi ofsajda(kar sem jst na brzino vidu), tko da je bil po mojem gol itak neregularen.

kakšen ofsajd neki,če je že kaj bilo ,naj bi stal predolgo v golmanskem prostoru,to so odločile (zebre-nacistične),bil sem na tekmi in videl da je samo pridrsal pred golmana in mu ga čisto pravilno zarinu,tko k mu ga bo še 1x v finalu.

OLIMPIJA CHAMPION

post-6886-1198535665.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč vs ne slišno :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

ja, ja, sej vem, na lestvico poglej

Jebiga, zaslužen poraz naših

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm spremlou prek radia v avtu k sm biu na šihtu.. :) sm biu kr žalostn.. nevem pa kok so kj napak delal naši (rdeči) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebiga, zaslužen poraz naših

tut to je res... :bua

sam dapa jodlarski sudje ne vidjo 2m pred sabo kako se spotikajo(eni in drugi) mi pa ne gre u glavo :blink:

Zelenim pa čestitam za zmago :worship:

PS:jesenice šampion!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So jim pustili pike, da ne bodo životarili na začelju in da bodo imeli v končnici boljši položaj... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut to je res... :bua

sam dapa jodlarski sudje ne vidjo 2m pred sabo kako se spotikajo(eni in drugi) mi pa ne gre u glavo :blink:

Zelenim pa čestitam za zmago :worship:

PS:jesenice šampion!!!!

ja sej sodnik je dopuščou grobo igro na obeh straneh.....

je pa res da ta groba igra bl leži olimpiji......

če bo po sreči se vidimo u četrfinalu.......

:worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej sodnik je dopuščou grobo igro na obeh straneh.....

je pa res da ta groba igra bl leži olimpiji......

če bo po sreči se vidimo u četrfinalu.......

:worship: :worship: :worship: :worship:

groba igra je nekaj drugega kot spotikanje....dgač pa ja...naši igrajo bl pošten :evilgrin:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!