Skoči na vsebino

Slovenski hokej


Thundercat

Priporočene objave

Kak sem jst nekaj gledal tekmo sem opazil da je eden od olimpije odrinil dva igralca iz Jesenic za golom pa šel lepo s pakom naprej...Sodnik pa ne vem če je bil ene 3m stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja hvala bogu, da si slovenci med seboj pomagamo, če bi se šlo za prvaka, grem satvt, da bi blo rezultatsko glih obratno :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja hvala bogu, da si slovenci med seboj pomagamo, če bi se šlo za prvaka, grem satvt, da bi blo rezultatsko glih obratno :friend2:

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak sem jst nekaj gledal tekmo sem opazil da je eden od olimpije odrinil dva igralca iz Jesenic za golom pa šel lepo s pakom naprej...Sodnik pa ne vem če je bil ene 3m stran.

Hokej je moška igra, popolnoma neprimerna za jeseniške mevže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja hvala bogu, da si slovenci med seboj pomagamo, če bi se šlo za prvaka, grem satvt, da bi blo rezultatsko glih obratno :friend2:

ja, dons pa duneju puščajo, k so se naveličal bit prvi na lestvici

:winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hokej je moška igra, popolnoma neprimerna za jeseniške mevže.

:worship: :naughty: :whistle:

Gledam hokej ene 30 let al pa še kakšno leto več in moram rečt, da so grobost nasprotnika, slabo sojenje in gripa, stalna spremljevalka ko gre za izgovore ob neuspehih...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hokej je moška igra, popolnoma neprimerna za jeseniške mevže.

:worship: :naughty: :whistle:

Gledam hokej ene 30 let al pa še kakšno leto več in moram rečt, da so grobost nasprotnika, slabo sojenje in gripa, stalna spremljevalka ko gre za izgovore ob neuspehih...

blablabla...to da je 2s palco odrinu(enga celo odzadaj) pa sudja nč ni dosodu ni nč mevžasto...in ja...hokej je groba igra zato pa pogrešam kakšne bodičeke katerih je včasih blo mal več...pa zabijanje u ogrado itd...samo...to dns eni registrerajo kot grobost in ga pošlejo sedet :blink: ...

ah sj gremo naprej...sam dns jih spet neki matra...sunce eno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DVIGNIMO ROKE GOR, SPET ZMAGAU JE ŽABARSKI STROJ......................................................................................

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam žabarjem...čeprov zmer bl težko...

za naše pa...djte se že zbrat porkamizerija...

PS:obstaja tudi možnost da se šparajo.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BRAVO OLIMPIJA HVALA ZA NOVOLETNO DARILO;BOLJŠEGA NAM NEBI MOGLI DATI

Lohk bi lohk... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohk bi lohk... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

pač so zadovolni da so pr dnu na lestvici :whistle: bolš neb mogl bit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi za šampijone rdeče... včeraj jim pač ni blo naklonjeno..bodo pa naslednjič zmagali :D

šampijone

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :naughty: :whistle:

Gledam hokej ene 30 let al pa še kakšno leto več in moram rečt, da so grobost nasprotnika, slabo sojenje in gripa, stalna spremljevalka ko gre za izgovore ob neuspehih...

Ma ja dej gluposti govort no, oglas se ko boste mel tolk državnih naslovov, tri četrt reprezentance, pa vzgojenega nhl-ovca. Navijači Olimpije ste pa itak k*rac da vam na domači tekmi proti Jesenicam pol dvorane napolnimo rdeči je res sramota.

Mitja.. pikolin ti mi pa lohk prideš v fris povedat o pičkah, sam glede na to koliko si velik se boš verjetn z mojimi jajci pogovarju.

ps. pjen sem mal :), vse naj naj tut zelenim navijačem, brez vas tut ne bi blo takih derbijev

Popravljeno . Popravil sjeng
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja dej gluposti govort no, oglas se ko boste mel tolk državnih naslovov, tri četrt reprezentance, pa vzgojenega nhl-ovca. Navijači Olimpije ste pa itak k*rac da vam na domači tekmi proti Jesenicam pol dvorane napolnimo rdeči je res sramota.

Mitja.. pikolin ti mi pa lohk prideš v fris povedat o pičkah, sam glede na to koliko si velik se boš verjetn z mojimi jajci pogovarju.

ps. pjen sem mal :), vse naj naj tut zelenim navijačem, brez vas tut ne bi blo takih derbijev

Ti model a ti ves kdo ma v medsebojnih srečanjih več zmag ZELENI če slučajno ne veš , pa še veča se razlika v korist ZELENIH . Je zelenih kar dovolj v hali več kot rudečih sam ne opaziš , ker so normalno oblečeni ne pa kot vi klovni rdeči,k tko druzga nimate kot ta hokej pa še ta vam tone in to ne počasi kar na hitro.

Pa srečenga pa zdravega 2008 pa tud vašim hokejistom k če bote res šli u k*rac pol pa res tle navmo mel s kom več igrat , ka pa vola ste letos pojedel al spet vrgli v Savo kot pred leti ko vas je OLIMPIJA v finalu stresla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakte da dolenci nardimo CVIČK TEAM u hokeji...Sta ga nafukal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakte da dolenci nardimo CVIČK TEAM u hokeji...Sta ga nafukal :whistle:

CVIČKAR1 a bote mene vzel za vodjo navijačev,če pa dolenci začnete špilat takoj začnem navijat za vas.post-6886-1199263291.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi se res ustanovil klub kak bi začel trenirat... :unsure:K to mi je bil zmer zanimiv šport... :kva2: Edin inline hokej lah špilamo :yea1:

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi se res ustanovil klub kak bi začel trenirat... :unsure:K to mi je bil zmer zanimiv šport... :kva2: Edin inline hokej lah špilamo :yea1:

Manjka ograja...drgač sm pa za...seveda če bo dost sponzorjev...nč ni zastonj dns :D :D

Brava dresov...predlagam rdečo-dolenjska,vino,cviček,...za logo bo pa alkotester :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRELEPA GORENJSKA,

V SOLZAH SI TI,

KO NAŠA OLIMPIJA ZMAGO SLAVI !!!!!!!!!!!!!!

OLIMPIJA ŠAMPIJON !!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!