Skoči na vsebino

Slovenski hokej


Thundercat

Priporočene objave

so se pa dons zgleda kr matral naši proti tamladm jeseničanom .....

sam 4:3 je blo

:krneki: :krneki: :krneki:

Popravljeno . Popravil _SEBA_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so se pa dons zgleda kr matral naši proti tamladm jeseničanom .....

sam 4:3 je blo

:krneki: :krneki: :krneki:

Pomojem je blo tuki samo podcenjevanje, tko kot prva tekma polfinala Jesenice- Maribor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in še zgodbe Westija izza Ljubljanice za jodlarski FAPA:

Po mnenju večine najboljši vratar lige EBEL, se je kljub boljšim finančnim ponudbam odločil oditi v Linz. Presenečajo predvsem vzroki, ki jih je sam navedel, pa tudi njegovemu dekletu, naj bi bilo v Ljubljani zelo všeč. "Potreboval sem spremembo v svojem življenju, v Ljubljani mi je lepo, a sem pristaš mirnejšega življenja", pove priljubljeni Westi.

In kje se je tehtnica prevesila na Linzevo stran?

"Po temeljitem pogovoru z dekletom sva se odločila", je dejal Alex. Westlund prizna:¨Dokler ni bilo v Ljubljani Todda Elika je bilo vse v najlepšem redu. V prostem času smo z boljšimi polovicami posedali v stari Ljubljani, se zabavali in pili kavice. Po novem letu pa so se začele težave. Kljub prihodu Elika smo druženja z ostalimi na "neobvezni pijači" nadaljevali, spremenili smo le tip pijače, kajti Todd je velik zagovornik pozitivnega učinka B vitamina na človeški organizem.

Težave so se pričele ob koncu januarja, ko sem začel ugotavljati, da je z našim branilcem in mojim sostanovalcem Kevinom Mitchllom nekaj hudo narobe. Velikokrat se je zbudil sredi noči in začel igrati na svojo kitaro ter prepevati "Alex B good". Samo igranje me niti nebi toliko motilo, če fant nebi imel res groznega glasu. Ko pa se mu je pri petju pridružil še najin sosed Elik je bil kaos sploh popoln, kajti neubranemu petju so se pridružile še vse sosedove mačke. Lahko mi verjamete, da je bilo stanje res nevzdržno. S Kevinom sem se pogovoril na štiri oči in priznal mi je, da pred prihodom v Ljubljano ni nikoli popival, a noče, da za to zanj neprijetno dejstvo izve Elik.

Fanta posvoje razumem, a vedeti morate, da je manjek spanja pri vseh pustil hude posledice. Na nekaterih tekmah sem bil tako utrujen, da sem namesto enega ploška videl najmanj tri. Še hujše pa je bilo stanje z Kevinom. Namesto, da bi pošteno priznal, da slabo prenaša alkohol oz. da je doživel B vitaminski šok, se je še bolj vrgel v popivanje. Na tekmah je imel tako hudega mačka, da je nekajkrat pozabil v katero smer mora drsati in na kateri gol streljati. Na srečo se je ponavadi do podaljškov oz. kazenjskih strelov že kolikor toliko streznil. Največji šok pa je prišel po koncu serije z Linzem. Kevina precej časa ni bilo domov in ko se je zjutraj le primajal nazaj je ves vesel pričel pripovedovati, kako dobri poraženci so Linzerji in da so ga njihovi predstavniki z navdušenjem peljali na večerjo kjer je dal avtogram samemu predsedniku Linza.

Vse skupaj mi je bilo malce čudno, kajti tudi sam sem bil na večerji s predsednikom Linza, a tisto kar je hotel od mene ni bil avtogram, temveč podpis pogodbe z Linzem.

Vse se je razjasnilo že naslednji dan, ko so nekateri spletni portali objavilo novico, da sva oba s Kevinom z eno nogo že v Linzu…..

Bil sem šokiran, kajti moj načrt je bil, da v miru zaključim to sezono in šele po njej priznam selitev v Linz. S tem se je strinjalo tudi moje dekle, sedaj pa je Kevin vse pokvaril….

Seveda mu nisem mogel povedati kako je s to zadevo, zato mu je neprijetno resnico (o tem kako je z dajanjem "avtogramov" predsednikom) razkril šele Todd, katerega je na podoben način v Ljubljano zvlekel že Posma.

Na koncu se je zadeva razpletla tako, da Kevin niti slučajno ne želi v Linz, jaz pa sem si zaželel malce več miru in predvsem nočnega počitka, zato se po koncu te sezone dokončno selim v Linz. Navijači naj ne bodo preveč žalostni, kajti slišal sem, da je vratar Jesenic – Kristan – postal precej dober kolega z Elikom, zato naj bi bil več kot samo vratarska zamenjava zame. Še ta teden odhajam domov, kajti obupno sem potreben dobrega spanca".

Popravljeno . Popravil Rude Boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jesenice mladi nabili žabe 4:3, rezultat polfinala 1:1, svaka čast mladim :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jesenice mladi nabili žabe 4:3, rezultat polfinala 1:1, svaka čast mladim :worship: :worship:

matr je pa polfinale bl zanimiu kokr bo finale :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr je pa polfinale bl zanimiu kokr bo finale :whistle: :whistle:

:D:D:D

Tamali bodo jutr dopoldne organiziral šolo powerplaya da se tavelki končn naučijo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D:D:D

Tamali bodo jutr dopoldne organiziral šolo powerplaya da se tavelki končn naučijo :D

ne bo pomagal :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tamočnejša ekipa jesenic je padla....zej pa še taslabša.....

:naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gladko :D, kje so se pa Dragonsi ustavl da jih nč ni blo?

da te popravm...pregladko.... bo jutr boljš :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet gladko, še batine dobl zapovrh........ kje ste zdej zelenci?

provoceraš??nehi no... ;)

Danes bil s Posmo in Elikom na pivu. Pravita, da se bo zdaj šele začelo. :evilgrin:

bla bla bla...to zna vsak...mislm pa da ne vem kašnga preobrata ne bo...ker je očitno nov trener jesenic pokazal kako je treba igrati...in pač zeleni...so verjetno še malo zmatrani od EBEla tko da...zmeri bl vrjamem da so jesenice namenoma predčasno izpadle iz EBEL lige da se spočijejo ;)

Sicer pa...zmajem očitno odgovarja drugo mesto...pa nj ga majo še tle :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr je pa polfinale bl zanimiu kokr bo finale :whistle: :whistle:

Pa še prov si imel. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne, a greš v torek na tekmo?

v torek...hja...veš kako...šu bi ane...pa nimam karte,k se nism nč zanimu...sj baje je po tvju tko da se bom mogu tm dret(vsaj per bom lohka pil :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje ni še konc.............

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

maš prov...še 2x bomo zmagal pol pa bo :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zmeri bl vrjamem da so jesenice namenoma predčasno izpadle iz EBEL lige da se spočijejo ;)

:slap: Pameten kot mutika (z malo, da me ne bo @Mutika grdo gledala :blush: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: Pameten kot mutika (z malo, da me ne bo @Mutika grdo gledala :blush: )

pa mal se je treba hecat no...madonca :rolleyes:

@Mutika:kr grdo ga poglej...preventiva :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!