Skoči na vsebino

Slovenski hokej


Thundercat

Priporočene objave

še malo pa bomo harali po Canadi :grim

:rolleyes: če nm rata naprat USA al pa CAN dam za gajbo :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja po italiji so naprali še ene udeležence TOP divizije. S 6:4 so nabili Norvežane :worship:

Je pa res, da so po mojem mnenju Norvežani najslabše moštvo na prvenstvu. Samo če ne premagamo Latvije se v skupini za obstanek, najverjetneje srečamo tako z Italijani, kot z Norvežani :naughty:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za sod ali dva ! :krneki:

ne ne...fantje majo gajbo zadost...morjo pol še latvijo naprat...pol pa tut če se zbere za cel kamion pera :yes:

Ja po italiji so naprali še ene udeležence TOP divizije. S 6:4 so nabili Norvežane :worship:

Je pa res, da so po mojem mnenju Norvežani najslabše moštvo na prvenstvu. Samo če ne premagamo Latvije se v skupini za obstanek, najverjetneje srečamo tako z Italijani, kot z Norvežani :naughty:

Italiani pa res niso ne vem kaka ekipa...vsaj nazadnje ko sm bil na tekmi ni blo tko vidit :closedeyes:

Ma letos upam kr trdit da bomo obstali u A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne...fantje majo gajbo zadost...morjo pol še latvijo naprat...pol pa tut če se zbere za cel kamion pera :yes:

Italiani pa res niso ne vem kaka ekipa...vsaj nazadnje ko sm bil na tekmi ni blo tko vidit :closedeyes:

Ma letos upam kr trdit da bomo obstali u A

Italijani so relativno dobra ekipa, rankirana na 13 mesto svetovne jakostne lestvice (Slovenija je 18.). Res pa je da so naši vedno ekstra napaljeni proti lahom pa jodlarjem :naughty:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italijani so relativno dobra ekipa, rankirana na 13 mesto svetovne jakostne lestvice (Slovenija je 18.). Res pa je da so naši vedno ekstra napaljeni proti lahom pa jodlarjem :naughty:

in ravno to da fantom extra power in pa priokus igri :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italijani so relativno dobra ekipa, rankirana na 13 mesto svetovne jakostne lestvice (Slovenija je 18.). Res pa je da so naši vedno ekstra napaljeni proti lahom pa jodlarjem :naughty:

ej a je prevec ce uprasam kje se to pogleda?

hvala (lestivca)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a je prevec ce uprasam kje se to pogleda?

hvala (lestivca)

Na siolu je tut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dotore Staretov je pred pričetkom prvenstva napovedal da bomo izpadli iz A skupine ! da ni selektor sestavil reprezentance ampak pomočnik in da ni vseh "ta pravih" vpoklical, ..... itd.

do sedaj mu gre vse po predvidevanjih ! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda :closedeyes: ... do 2:0 sem gledal .. pol me je pa zmanjkalo :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda za naše hokejiste, sem vseen mislila, da bodo uspel zmagat... :( nej pa na naslednji tekmi pokažejo, kaj znajo :OK: bomo navijal :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda za naše hokejiste, sem vseen mislila, da bodo uspel zmagat... :( nej pa na naslednji tekmi pokažejo, kaj znajo :OK: bomo navijal :grim

Proti Slovaški bodo res morali pokazati vse, pa še to zna biti precej premalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proti Slovaški bodo res morali pokazati vse, pa še to zna biti precej premalo.

a niso slovaki pred parimi leti bili svetovni prvaki....

tle pa naši ne bodo imel kaj pokazat... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hokej 21:25 SP 2398 Slovenija-Slovaška

1 7.00

0 6.00

2 1.20

10 3.23

02 1.04

ni čudno da je enka toliko vredna če pa za Slovenijo igrata samo Kristan in mali Kopitar ! :rolleyes:

sicer si oboji pravimo slovenci, pa da vidimo kdo je hokejski ?! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in katere države sploh so v 1. diviziji.. tega pa ne povejo nikjer, po mojih predvidevanjih naj bi ble to kazakstan, ukrajina, poljska, hrvaška, GB, francija al pa italija pa kdo še.....japonska je pomoje izpadla v C

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komentar na tole prvenstvo..... škoda ker so najslabšo igro prikazali ravno proti Latviji.... drugač pa kr nekako pričakovano, beki niso na ravni napadalcev, škoda ker ni stavil več na mlade beke (Budo, Slivnik, Pavlin), sej ne da bi bli kej boljši, ampak vsaj izkušnje bi pridobivali.

¸

Ahhh kje so časi Šahraja, Beribaka, Juga......

Popravljeno . Popravil sjeng
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Btw ko so se vračali, je šest članov ekipe ostalo v Frankfurtu(so jih zadržali).... pretrdi za na avion!

Cigo prvi,Polonca..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komentar na tole prvenstvo.....

na jesenicah imamo slabe reprezentante v ljubljani jih sploh nimamo ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!