Skoči na vsebino

Slovenski hokej


Thundercat

Priporočene objave

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oo matr ej.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: okej pač mormo priznat poraz nimamo kej...ampak JESENIIIIIIICEEEE SO ŠE ZMER NAJBOLŠE :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

hk acroni jesenice rules :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

držimo pesti za v torek ko igrajo z albo.....

VSI ZA ŠAMPIJONE RDEČE

kaj ste slišal tanov komad od kocke-moj klub???? hud hud :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmagaaaaaaaaaaaa

Hvala že v naprej za čestitke :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

ni za kj :D

sm meu pa občutk, da če bojo kazenski streli, da bo olimpija v prednosti.. majo dobrga golmana, ni kj :)

mi smo pa popustil na konc.. kva morš :D

kaj ste slišal tanov komad od kocke-moj klub???? hud hud :naughty:

no ja štiršestka.. ta komad ni glih nov.. :) in men osebno niti mal ni ql. sj če hočš ti ga lohk sendam :)

"telefon zazvoni, urke alo kvaj budalo..." mah nevem :) niti mal mi ni ql.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja štiršestka.. ta komad ni glih nov.. :) in men osebno niti mal ni ql. sj če hočš ti ga lohk sendam :)

"telefon zazvoni, urke alo kvaj budalo..." mah nevem :) niti mal mi ni ql.

no ja petnula...haha....slišala sm ga tk pol minutke k sm bla na kompu pa so ga predvajal po tv-ju.....tk da ja uhka mi ga pa sendaš sam dele me ni nč na msnju...drugič ;) sm pridna pa se poskušam učit kolkr tolk...

ej kdaj pa avto zrihtaš da gremo enkrat navijat skp.... :naughty: :whistle: haha :D čist si revež brez avta...pa itq mi morš še knjigo od rossija vrnt :unsure: :( pa pjačka v dotiku obvezno :rolleyes: no ja dost neumnosti B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja petnula...haha....slišala sm ga tk pol minutke k sm bla na kompu pa so ga predvajal po tv-ju.....tk da ja uhka mi ga pa sendaš sam dele me ni nč na msnju...drugič ;) sm pridna pa se poskušam učit kolkr tolk...

ej kdaj pa avto zrihtaš da gremo enkrat navijat skp.... :naughty: :whistle: haha :D čist si revež brez avta...pa itq mi morš še knjigo od rossija vrnt :unsure: :( pa pjačka v dotiku obvezno :rolleyes: no ja dost neumnosti B)

no k pridš na MSN me klikn :) in kuko se učiš.. če si na forumu? :D

sj avto mam.. ker trenutno se vozm z bivšmu avtam (Citroen AX) :D dokler ne uštimam ta "novejšga" avta :) rabm nov odbijač :closedeyes:

drgač pa gremo lohk kdaj navijat ja.. :D sam js bom poj brez glasu kot vedno :D povej kdaj letiva na pjačko, pa ti še knigo prnesm ^_^

....d namo čist oftopik :D

VSI ZA ŠAMPIJONE RDEČE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no k pridš na MSN me klikn :) in kuko se učiš.. če si na forumu? :D

sj avto mam.. ker trenutno se vozm z bivšmu avtam (Citroen AX) :D dokler ne uštimam ta "novejšga" avta :) rabm nov odbijač :closedeyes:

drgač pa gremo lohk kdaj navijat ja.. :D sam js bom poj brez glasu kot vedno :D povej kdaj letiva na pjačko, pa ti še knigo prnesm ^_^

....d namo čist oftopik :D

VSI ZA ŠAMPIJONE RDEČE

zmenen..... jaja tvoj ax...haha....kot v dobrih starih časih aaa.... :naughty: :rolleyes:

ej jst sm kuj za da gremo na eno tekmo skp... ;) ej pa jst mam zate pa za rokyja neki od aprillie tk čist bay the way B)

za pjačko..hm...sj sm rekla da je v petek smile party tk da tkt prit mi bomo zih dol v dotiku, k v soboto pa nimam cajta k mamo privat žurko...am če ne drgač pa nedela an...bomo že enkrat...čimprej v polni postavi, s sončece in sharkom okej :OK:

am kdo kej ve kdaj je nasledn derbi med olimpijo in jesenicam??? :unsure:

Bil na tekmi, rdeči darovali v dobrodelne namene dve piki, ker jih pač oni ne rabjo tolk ;)

hmmm :closedeyes: :closedeyes: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

držimo pesti za v torek ko igrajo z albo.....

pa fejst jih drž, k jih boste rabl......

@sjeng.......alba tut rab točke, če se že greste(grejo) dobrodelno organizacijo....

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa fejst jih drž, k jih boste rabl......

@sjeng.......alba tut rab točke, če se že greste(grejo) dobrodelno organizacijo....

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Njim bl vi darujete, čeprov je to tko kt bi klošar klošarju miloščino dajal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zej ti govoriš da so vs dons klošarji naučl lekcijo hokeja

:? :? :? :? :?

In kako kej lestvica, Alba že kej diha za ovratnik? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil na tekmi, rdeči darovali v dobrodelne namene dve piki, ker jih pač oni ne rabjo tolk ;)

Bil tut sam...naši so prot koncu porano igral...nobene zbranosti.... čestitke zelenim za zmago(mater mam cmok u grlu)...

pa fejst jih drž, k jih boste rabl......

@sjeng.......alba tut rab točke, če se že greste(grejo) dobrodelno organizacijo....

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ti pa ne izkoriščat naše dobre volje kar se darovanja tiče... :D

Sicer pa tekma kr fajn...čeprov ni fajn da se na led meče vse kar se not rešverca(sam bakle so pa lepo pordečile tribuno :D )

Aja...kaj je s tistim žabarjem k se mu je mal kri pocedila?

PS:vidu punco k je pak dobla u glavo...odpelana z rešilcem...take bi rabl u golu k ploščke privlačjo ;) upam da ji je ql....

POLNE TRIBUNE NAJBOLJŠIH NAVIJAČEV,BAKLE GORIJO,NEBO JE ZAŽARELO, MI SMO GORENJCI NAJBOLŠI NAVIJAČI,PUŠITE ***** MI SMO ŠAMPIONI!!!!!!
Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo je zmajem tako gorelo iz gobcev da so jeseničani šli domov kot dobro zapačeni odojki ! :worship: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kej zgubil po trapariji,je pa vsaj zanimivo. :evilgrin:

Ampak tisto okoli Kopitarjevega dnara je bilo pa svinsko.Tud Fox-a bi lahko zadržal,je najbilši strelec lige. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kej zgubil po trapariji,je pa vsaj zanimivo. :evilgrin:

Jebo jim ******, res po veliki neumnosti :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!