Skoči na vsebino

Slovenski hokej


Thundercat

Priporočene objave

Mnja, mi smo pušnl. Se zgodi tut najbolšim, nimaš kej :whistle:

Je pa zato Groza prepričlivo zmagal po točkah, no izzivalec za pas prvaka se samo še ulegu ni... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolš da ne drezaš v to ker lahk pogledamo kolk igralcev Olimpije je vzgojenih pri njih, no teli niso:

8 tujcev

Groznik -Jesenice

Pavlin - Triglav

Tavželj - Triglav

Vedlin - Slavija

Hočevar Matej - Slavija (za njega nism čist zihr)

Kralj - Bled

Murič - Bled

Slak - slavija

Mohorič - Bled/Jesenice

V prejšnji sezoni je tam igral še Šivic vzgojen na Jesenicah, pa še kak bi se našel.

Drugač so pa začeli igralci Olimpije prihajat na Jes. kaka tri leta nazaj (največji razlog je Sekelj), prej jih je blo zelo zelo malo.

Še najbolj vidni naši igralci v tujini:

Kopitar - Jesenice

Rodmana - Jesenice

Razingar - Jesenice

Jan- Jesenice

Terglav - Triglav

Šivic - tudi igralec jeseniške šole

Muršak - Maribor

Emeršič - Olimpija

Pajič - jesenice

triglav :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

triglav :yea1:

Ja Triglav je dal že kr veliko dobrih igralcev, škoda da nikol ne zberejo denarja da bi naredl eno močno člansko ekipo, zdej sta npr. Japelj pa Klemen Pretnar precej perspektivna.

Pa škoda da so jim tako halo naredl (prekratko igrišče).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm sam povedu kwa mi je en tastar navijač povedu :headbang: :headbang: :headbang:

aja, pa še kr nism zasledu , kolk je lublančanou na jesenicah

:whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm sam povedu kwa mi je en tastar navijač povedu :headbang: :headbang: :headbang:

aja, pa še kr nism zasledu , kolk je lublančanou na jesenicah

:whistle: :whistle: :whistle:

Hočevar, Dervarič, Polončič, Žagar, Hebar pol je pa še štajerc Robar in triglavan Goličič + 4 tujci.

Dobr navijej jutri ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm sam povedu kwa mi je en tastar navijač povedu :headbang: :headbang: :headbang:

aja, pa še kr nism zasledu , kolk je lublančanou na jesenicah

:whistle: :whistle: :whistle:

[/qu

Hvala bogu in trznemu gospodarstvu,da kapital ostaja na Jesenicah in zabarji hodjo gor igrat. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lestvica

jap še vedno smo drugi....je pa letos dost bl zanimiv kt lani...tut tisti klubi na sredini lestvice znajo presenetit :OK:

zakon skratka... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lestvica

jap še vedno smo drugi....je pa letos dost bl zanimiv kt lani...tut tisti klubi na sredini lestvice znajo presenetit :OK:

zakon skratka... :D :D

Lej ga zlomka pa smo res drugi.Sem mislil,da se bo kak žabar oglasu in pokomentiral stanje na lestvici.olimpija 20 pik :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej ga zlomka pa smo res drugi.Sem mislil,da se bo kak žabar oglasu in pokomentiral stanje na lestvici.olimpija 20 pik :whistle:

Jebat ga, sm navijač Jesenic in v nobenem športu nimam preveč rad Olimpije, samo te njihovi porazi za en največ dva gola so pa res že preveč, jim čisto nič ne privoščim tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebat ga, sm navijač Jesenic in v nobenem športu nimam preveč rad Olimpije, samo te njihovi porazi za en največ dva gola so pa res že preveč, jim čisto nič ne privoščim tega.

Povsod so v špotru zmagovalci in poraženci...zato je šport!

Konec koncev pa so vsi zmagovalci-dajejo vse od sebe in se dokazujejo.In če jim to uspe delati tja do 35,40 leta...kapo jim dol.sploh pa v moštvenih športih kjer posameznik ni vse.

In kolkr vem žabarji so kar lep čas nadvladovali SLO hokej...prišli so novi časi...če izrazim svoje mnenje-dobri stari časi :OK:

In ni fora kdo ma koga rd...pač vsi navijamo za svoje "izvoljence"...to šteje pri navijačih.

Ni mi pa všeč ta nova vrsta "navijanja"-ko se ne navija za svoj team ampak proti nasprotniku.ja tut jst vpijem ubi ubi žabarja...pa vendar jih nekaj poznam(navijačev žabarjev)s katerim lahko u meru pijem pivo in debateramo o dostih stvareh-tudi konkretno o hokeju.Ampak da mi pa reče nekdo da naj raje ne hodim v Tivolija po pivo ker so spodi Green dragonsi in jih znam dobiti po piksni...to ni navijanje in ne spada u šport(razn k borilnim športom kjer je vsaka poteza pod sodniškim -"nadzorom")

mal sm se razpisal...ma mi ni žal...moje mnenje

mimgrede...naši so učeri spet zmagal :grupni: za olimpijo pa...več sreče prihodnjič ali pa drugo sezono...kajti če ne spremenijo igre(hitrosti le te) se ne bojo pobrali...

še enkrat moje skromno mnenje

VSI ZA ŠAMPIONE RDEČE!! :devil: :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povsod so v špotru zmagovalci in poraženci...zato je šport!

Konec koncev pa so vsi zmagovalci-dajejo vse od sebe in se dokazujejo.In če jim to uspe delati tja do 35,40 leta...kapo jim dol.sploh pa v moštvenih športih kjer posameznik ni vse.

In kolkr vem žabarji so kar lep čas nadvladovali SLO hokej...prišli so novi časi...če izrazim svoje mnenje-dobri stari časi :OK:

In ni fora kdo ma koga rd...pač vsi navijamo za svoje "izvoljence"...to šteje pri navijačih.

Ni mi pa všeč ta nova vrsta "navijanja"-ko se ne navija za svoj team ampak proti nasprotniku.ja tut jst vpijem ubi ubi žabarja...pa vendar jih nekaj poznam(navijačev žabarjev)s katerim lahko u meru pijem pivo in debateramo o dostih stvareh-tudi konkretno o hokeju.Ampak da mi pa reče nekdo da naj raje ne hodim v Tivolija po pivo ker so spodi Green dragonsi in jih znam dobiti po piksni...to ni navijanje in ne spada u šport(razn k borilnim športom kjer je vsaka poteza pod sodniškim -"nadzorom")

mal sm se razpisal...ma mi ni žal...moje mnenje

mimgrede...naši so učeri spet zmagal :grupni: za olimpijo pa...več sreče prihodnjič ali pa drugo sezono...kajti če ne spremenijo igre(hitrosti le te) se ne bojo pobrali...

še enkrat moje skromno mnenje

VSI ZA ŠAMPIONE RDEČE!! :devil: :devil: :devil: :devil:

Ni mi čist jasn kaj ma veze tole z mojim postom.

Glede mojega videnja navijanja je pa tko, jst pač navijam za Jesenice prvič sm bil na tekmi ko sem mel 7 let, od desetega leta naprej pa sem bil vsako leto na vsaj eni tekmi (razen lani) in sem doživel že marsikaj. Tut sam sem bežal pred dragonsi, pomagal enemu dragonsu zbežat pred rdečimi, nisem v kaki navijaški skupini in mi ni da bi se tepel na hokeju, po hokeju.

To rivalstvo med navijači pa je čist normalno to daje navijačem dodatno spodbudo k navijanju, jebiga ni ravn kulturno pa lepo če pride med skupinami do stika, samo vseeno ravn te navijači dajejo tekmam čar in vzdušje. V tem hokejskem primeru je hvala bogu še na dokaj normalni ravni (ni kakih prevelikih izbruhov, kot na kakih fuzbal tekmah po evropi) in mam veliko rajš take navijače kot npr. navijače v NBA itd. ko je vse kar se znajo zadret je "defence" ali pa "beat LA". In taki navijači čist normalno da ne bodo nikoli navijali ali privoščili zmag rivalu in meni se zdi povsem normalno da navijajo proti njim. Kje za boga si pa vidu da bo grobar v kakem evropskem pokalu navijal za Zvezdo (no ja čeprav oni so že skrajnost).

Je pa tko za Slo hokej je edino dobro da sta močna tako Olimpija kot Jesenice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako,kot se danes navija oziroma že skozi kar sam spremljam hokej je normalno.Leta nazaj,ko so bivši klubi iz Juge pokupil skoraj celo ekipo Olipije in potem postal prvaki(brata Lamovšek) leta 84 Partizan pa potem Zvezda in Medveščak,takrat se je šele zmerjalo in norelo.So bili navijači v kordonu specijalcev od železniške do dvorane in nazaj. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslednji derbi olimpija-jesenice je 26.12 na jesenicah....

babe smo se že zmenle da gremo, ladys night :naughty: paše to gremo z vlakom da ga uhka res ornk zažuramo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se zna da tut js pridm na to tekmo. glede na to da me letos še ni blo na nobeni.. lansk let pa skor nobene spustu. letos ni financ ˇˇ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem kakšen strastni navijač skupinskih šprtov. Vendar pa neizmerno uživam kadar naši nabašejo :evilgrin: Avstrice pa ne glede na to a jih ''žabarji'' ali ''fantje s kurje vasi''.

Kaj je bilo pa zadnjič, ko naj bi eden od naših s palico užgal Avstriskega navijača??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem kakšen strastni navijač skupinskih šprtov. Vendar pa neizmerno uživam kadar naši nabašejo :evilgrin: Avstrice pa ne glede na to a jih ''žabarji'' ali ''fantje s kurje vasi''.

Kaj je bilo pa zadnjič, ko naj bi eden od naših s palico užgal Avstriskega navijača??

o tem pa nč ne vem...vendar pa dvomim da bi se to zgodilo...zakaj le?? :blink:

sjeng se strinjam...da dajejo taki navijači čar...vendar se mora vedit kje je meja...in ta ni(ne sme biti) u kliničnem itd.

jebat ga u takmu cajtu očitno žvimo...

pogrešam včasih edin kakšnga starejšga pa mal hripavga ata k se je, v skoraj čisti tišini, začel dret: jjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....pol smo pa vsi sapo zajel pa dalje.. :D :oK

26.12.pa valda u podmežaklo...dobr štart za novoletn žur :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26.12.pa valda u podmežaklo...dobr štart za novoletn žur :OK:

Pa še praznk je,se ga po tekm lohk fajn prvošmo. :worship:

se ga bomo že umes :evilgrin: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam opozorilo karte na veliko kupujejo tk da čimprej pejte po karte ;)

petnula, snoopy se vidmo na jesenicah B) .....ostalih žal ne poznam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam opozorilo karte na veliko kupujejo tk da čimprej pejte po karte ;)

petnula, snoopy se vidmo na jesenicah B) .....ostalih žal ne poznam

Mogoče pridem še jst mal težit :whistle: :whistle:

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pridem še jst mal težit :whistle: :whistle:

lepo lepo ;)

sjengec ti pridš, me boš spet uhka mal zezov..haha...k maš lih tak užitek do tega :xx: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!