Skoči na vsebino

popotnik matej sedmak


lukec

Priporočene objave

Mene sam to zanima, ali je za potovanje in med potovanjem fehtal al delal?

Kako je npr. frčoplane plačal?

vse s fehtanjem.... .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boste verjeli, ampak mene pa boli s čim in kako je tale model, ki pojma nimam kdo je in me niti ne zanima, okol hodil ... vsak se v lifu znajde po svoje in si naredi tako kot pač si lahko po svojih zmožnostih, ki so mu zrasle v glavi ... tole pa klamfam zato, ker nimam kaj drugega za počet ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boste verjeli, ...

Zakwa de neb verjel? :huh: Šur de verjamemo... :glare:

(TudJestKomajČakamKoncŠihtaPress)

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ga je pilotu potegnu? :eek:

če se ne motim sem na njegov strani enkrat bral...je 3 dni na letališču čakal, da bo "dobil" karto...pa pride en tip mimo, pa ga sliši oz. ne vem kako izve, da je slovenc, pa mu vse razloži, pa mu ta tip, ki je bil tudi slovenc reče : "Na xxx $ kupi si karto"

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tlele berem samo o fehtanju!

Ja kdo od slovenskih popotnikov, razen Blažka, je pa še za svoj denar po svetu hodil?! Al' pa vozil, saj je čist' vseeno?! :hmm: :hmm: :?

Meni se zdi, da na tegale, na katerega je odprta tema, še največ vpliva nevoščljivost.

Jebiga... Kdo, katerega bi starši podpirali, pa nebi šel na takšno pot???!

Aha, že vem...

Le malokdo!!! Ker bi večina raje tak denar zapravljala po oštarijah in nosove vtikala v ljudi, ki imajo v glavi "jajca"!

Zadevo (omenjenega popotnika) sem pasivno spremljal. Zanimiva reč! Fant mi je bil v dejanjih všeč! Znal bo ceniti življenje.

Vse skupaj se mi zdi nekako tako, kot so nekateri pljunili po Benki češ, "da se je namakala v toplicah" in slike limala od poklicnih fotografov.

To sem moral povedati, pa tudi, če me poljuvate kot govno.

Moja koža je kot ustrojeno usnje.

Ustroji jo čas, ljudje in ta prekleta, dolga leta!

P.S.

Pa še to;

Prekleto je imel jajca, da je bandal brez denarja!

Meni je pa fant svetovna faca!!!

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fičo men je še vedno čisto vseeno za Benke, Sedmake in vse ostale, ki se pojavljajo v javnosti ... sam pa veš, da vas je dosti takšnih, ki ste pripotovali in doživeli marsikaj, pa tega ne ve širša javnost ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fičo men je še vedno čisto vseeno za Benke, Sedmake in vse ostale, ki se pojavljajo v javnosti ... sam pa veš, da vas je dosti takšnih, ki ste pripotovali in doživeli marsikaj, pa tega ne ve širša javnost ...

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tip je svetovna faca :)

eni tukejle pa ne vidte čez ekran :ninja:

že grem :chase: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skratka - zgleda, da se je vendarle mal prizemljil :OK:

Never :krneki:

Sicer pa še moj mali komentarček.. Tudi jaz bi se klanjala dečku s toliko poguma za pot okoli sveta... in še marsikdo verjamem.. če ga le ne bi poznali.. :krneki:

Žalostno, a resnično :huh:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Jebiga... Kdo, katerega bi starši podpirali, pa nebi šel na takšno pot???!

Aha, že vem...

Le malokdo!!! Ker bi večina raje tak denar zapravljala po oštarijah in nosove vtikala v ljudi, ki imajo v glavi "jajca"!

...

Jaz bi ga rajši zagonil za kurbe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le malokdo!!! Ker bi večina raje tak denar zapravljala po oštarijah ... bla

Se absolutno strinjam! Večina sux!

Jaz bi pograbil keš, šel v tujo deželo in šele tam keš zapravil v oštariji. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa tega ne ve širša javnost ...

Vale!

Zakaj pa bi?! Saj smo to počeli vendar zase! :grim :OK: :010 :010 :010 :010 :beer2:

No, pa ko se že pogovarjamo... A veš kako sva "šla midva" leta 1982 z motorjem čez Ameriko, od obale do obale in nazaj?

Nauš verjel... Bil sem klepar in "poklofal" par avtomobilov. Zadnji je bil nekaj let star Mercedes, ga prodal, kupil "Stojadinko", preostanek pa pri Indijancih "vnovčil"!

Hecno ne! Pa mi n'kol nau žou tistega, prekletega denarja!!!

Amerikanci niso z njim obogateli, jaz pa ne osiromašil...

Kolikor daš, toliko dobiš! V takšni ali drugačni obliki. Energija in početja, kakršna pač so, se obrestujejo po zakonu vesolja. Nič ne propade in nobena stvar ne gre v nič. Samo nalaga se v "investicijo življenja", kakršno pač je.

Mislim, da je tole že :topic: a vseeno.

Čist' sem zglajzal. :headbang: Pa kaj potem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale!

Zakaj pa bi?! Saj smo to počeli vendar zase! :grim :OK: :010 :010 :010 :010 :beer2:

No, pa o tem govorim ... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa o tem govorim ... :grim

He, he, saj če sedaj to povežem, Tale matej sploh ni tak trotl!

pač pa so vsi tisti, ki so se pustili nategnit in so mu omogočili eno tako lepo potovanje. In je to počel pač zase. Kaj pa če je le mojster v nategovanju? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že res, da je a te podvige moral imeti jajca in veliko volje. Na živce mi grejo nekateri njegovi utpični projekti! "Lahko rešim svetovno lahkoto", "lahko zagotovim mir na svetu" (z vašo pomočj) - izjave tipa izbora za raznorazne miss ne vem kaj vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že res, da je a te podvige moral imeti jajca in veliko volje. Na živce mi grejo nekateri njegovi utpični projekti! "Lahko rešim svetovno lahkoto", "lahko zagotovim mir na svetu" (z vašo pomočj) - izjave tipa izbora za raznorazne miss ne vem kaj vse.

pa saj,

a ni taka missica? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že res, da je a te podvige moral imeti jajca in veliko volje. ...

Al pa zvrhano mero naivnosti in pomanjkanje možganske mase, pa srečo da so nekaterim ljudem norčki všeč. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!