Skoči na vsebino

Slobodan Miloševič


Jure007

Priporočene objave

mirjana bo prišla, prišla bo zamaskirana, v srbiji je za nekaj eurov vse mogoče

Ja, zamaskirana v Karleušo, al pa v Ceco. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komentar jednog albanca za B92 za smrt Milosevica...

"Bas mi je zao sto je umro, a nije prezivio nezavisnost Kosova. Kakva steta! Mozda je patio sto Serbia nije do Tokia, nego ko Nokia...svake godine novi model i manja"

Idriz

(Idriz Prishtina, 11. mart 2006 14:11)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobeden

od vas pa nima niti malo spoštovanja do človeka, gospoda Miloševiča, ki je rešil Slovenijo in sicer 2X:

1 definitivno je pristal na odcepitev in celo pomagal "izriniti" SLO iz YU

2 preprečil je (dobesedno prepovedal) resen napad JNA na SLO

Če

tega ne bi naredil ON OSEBNO bi naša "osvobodilna vojna" povsem drugače izgledala - verjetno tako kot na Hrvaškem, če ne huje in izid te vojne bi bil hudooo negotov.

vir: dr. Bebler, profesor na FDV, včeraj pri dnevniku SLO 1

Za

to smo mu lahko Slovenci iz dna srca hvaležni in nič ne bi bilo narobe, če bi se kak od naših hinavskih političnih riti, katerim je gospod Miloševič v tistih časih verjetno rešil glavo, udeležil tega pogreba.

Sedaj

pa izvolite - popljuvajte me!

:zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj nihče ni hotel vojne na Balkanu

On jo je hotel(milošević) :devil: Samo da bi širu srbijo ampak mu ni uspelo kot je napisu SymRu:

Komentar jednog albanca za B92 za smrt Milosevica...

"Bas mi je zao sto je umro, a nije prezivio nezavisnost Kosova. Kakva steta! Mozda je patio sto Serbia nije do Tokia, nego ko Nokia...svake godine novi model i manja" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zej ga mam pa že poln kurac tega miloševiča :angry2: pol Mladine je samo od slobota... <_<

Hja

tako Slovenci pokažemo od celega sveta osovraženemu človeku, ki ni dal povelja za izbris Slovenije z zemljevida, da ... mislimo tudi nanj ...

.)

sicer

ti pa prelagam, da Mladino čitaš kot ys - ošinem jo s pogledom, ko grem mimo trafike in precej bolj mirno spim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, če ni slobota so pa slike od trubačev al s kakih srbskih žurov... <_<

Ma je ni blo številke zadnje cajte, da ne bi bil kak četnik noter :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, če ni slobota so pa slike od trubačev al s kakih srbskih žurov... <_<

Ma je ni blo številke zadnje cajte, da ne bi bil kak četnik noter :angry2:

jap, Fritz, se popolnoma strinjam s teboj... no, sedaj se je marsikomu zelo enostavno in celo fajn malček ponorčevat iz takratne grožnje, kot da bi ljudje pozabili, kaj se je takrat dogajalo in skoraj dogajalo... No, mojadva sta oba vojna veterana in razen spominskih značk, plaket in golaža enkrat letno ne dobijo prav dosti - če prav razumem, naj bi nekako na stara leta država tem ljudem plačevala nekaj zdravstvene oskrbe? Fotr je bil sicer v neki minerski ekipi in sem se tako imel že zelo mlad priliko seznaniti z zoljo al kva je že, mama pa v krajevnem odboru civilne zaščite (rdeči križ itd)... no, jaz sem praktično edini neveteran v naši familiji :-)

če te motijo tudi dokumentarci o Hitlerju na Discoveryju, sva lohk kolega

Tudi v Stalinu lahko kakšno rečemo! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sym, preveč je teh dokumentarcev o hitlerju in musoliniju...lahko sva kolega :lol:

sploh od tazadnjega je vsake 2 dni na kak taljanski program...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden sem se lotil odgovora sem razmišljal kakšen smisel ima, da se s teboj spuščam v to razpravo ...

Definitivno nobenega ..

:nono:

in zakaj se, potem ... ?

:hmm:

naj

ti malce osvežim spomin in pokažem, kje si prenapihnil tole mojo izjavo in se razburiw povsem brez potrebe

napisow sem:

Nobeden

od vas pa nima niti malo spoštovanja do človeka, gospoda Miloševiča, ki je rešil Slovenijo in sicer 2X:

1 definitivno je pristal na odcepitev in celo pomagal "izriniti" SLO iz YU

2 preprečil je (dobesedno prepovedal) resen napad JNA na SLO

Če

tega ne bi naredil ON OSEBNO bi naša "osvobodilna vojna" povsem drugače izgledala - verjetno tako kot na Hrvaškem, če ne huje in izid te vojne bi bil hudooo negotov.

vir: dr. Bebler, profesor na FDV, včeraj pri dnevniku SLO 1

Za

to smo mu lahko Slovenci iz dna srca hvaležni in nič ne bi bilo narobe, če bi se kak od naših hinavskih političnih riti, katerim je gospod Miloševič v tistih časih verjetno rešil glavo, udeležil tega pogreba.

1 malo spoštovanja ni isto kot ceniti, spoštovati ipd,

kar seveda navajaš ti, v želji dokazati - kapavemkaj ... krneki

2 "za to ... hvaležni" pomeni biti hvaležen za neko točno določeno zadevo,

in ne kot napihuješ ti ... prevsem pa to, da si nekomu hvaležen za nekaj, ni

odvisno od njegovih drugih del.

Naj

ponazorim:

tebi poči guma na avtu, doma si pozabil dvigalo in si v težavah. Mimo se pripelje

Silvo Plut (naš znani Jack Razparač) in ti v navalu dobrote pomaga zamenjati gumo,

se vsede v pred tem ukraden avto in se odpelje. Ko pa ti za šankom izjaviš, da si mu za to hvaležen,

te napadejo tvoji pivski bratci in te napizdijo v tvojem (forumskem) stilu.

Ali

se zdaj razumeva?

Predvsem

pa profesor Bebler zelo verjetno tole celo zadevo lahko oceni precej bolje od tebe.

Pa ne bodi spet užaljen zaradi tega - fant ima pač boljši pregled

nad zadevo kot ti in to ni nič tragičnega, če njemu verjamem bolj kot tebi.

ajde,

lep večer ti želim.

Peace brother

:)

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peace!

IPB Image

tole bi pa skor lahka biw ys

na zasedbi filo-faxa

v rosnem začetku

divjih sedemdesetih

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govorili so tudi, da je bil Slobo BAJE zelo hud na Ratka in Radovana zaradi tistih 8+ tavžent pobitih Bošnjakov v in okrog Srebrenice. Pa BAJE, da ne zato, ker so pobili toliko ljudi, ampak zato, ker je to bil slab PR za njegov projekt.

Bebler lahko marsikaj govori, jaz bom počakal in prebral kakšne memoarje Adžiča, Kadijeviča, Kostiča, Mesiča, Markoviča... in ostalih modelov, ki so bili zraven, pa bom mogoče kaj verjel. Do tedaj bom pa verjel, da JLA ni bila pripravljena na to kaj se ji je zgodilo v Sloveniji, ne glede na to, da tudi celotna TO ni bila ne vem kako pripravljena, so pa zato bili precej bolje motivirani. Pripadniki JLA so ostali v vojašnicah brez vode in hrane. Večina tistih, ki so šli ven, je zaglibila na kakšni komunikaciji. Hrabro vazduhoplovstvo pa je tolklo bolgarske tovornjakarje in RTV oddajnike. Tisti, ki so imeli artilerijo so verjetno tudi malo razmišljali, kako bodo prišli živi iz vojašnice po tem, ko bi izstrelili tisto, kar so imeli v vojašnicah. Ponavljam, datudi na Hrvaškem, kjer je vojna bila precej bolj uničujoča, ni bilo takojšnje eskalacije splošnega granatiranja mest. Dogodki so se postopoma razvijali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kapo dol pred tistimi, ki so padli in se borili za Slovenijo. Vse tiste lažnivce, ki pa bi radi omadeževali našo osamosvojitev pa na brcat v rit pa poslat v njihovo zlato domovino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dip, predlagam, da broja poiščemo in mu jih nabrojimo! Kaj praviš na to? Boš videl kako nam bodo njegovi bližnji iz dna srca hvaležni. :fight1: :fight1: :fight1: :fight1: :fight1:

Samo,

če vas bo prišlo več kot 4 kom - saj drugače ne bi bilo športno ... bi me lahko dali pred sodišče, da maltretiram otroke - tm kr enesceste.

:lol1:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo,

če vas bo prišlo več kot 4 kom - saj drugače ne bi bilo športno ... bi me lahko dali pred sodišče, da maltretiram otroke - tm kr enesceste.

:lol1:

Ali pa te lahko obtožijo pedofilije.

Predvsem

pa profesor Bebler zelo verjetno tole celo zadevo lahko oceni precej bolje od tebe.

Pa ne bodi spet užaljen zaradi tega - fant ima pač boljši pregled

nad zadevo kot ti in to ni nič tragičnega, če njemu verjamem bolj kot tebi.

Eeee, to pa ne gre skozi. Tudi Grmek ima boljši pogled na zadevo, pa me njegovi razlogi za napad na Irak niso prepričali. .

Ali pa papež. Ima tudi boljši vpogled v vatikanski arhiv, pa mu kljub temu ne verjamem, da obstaja bog.

Eni pa verjamejo (ali verujejo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao Dip, človek se matra in skuša nekaj debatirat ti pa uletiš in ustreliš: "I da nam niko nije dirao tekovine našeg NOB-a i revolucije!" :hmm: :grim :lol:

Saj jaz se tudi trudim debatirat. Napisal sem argumente, ki pa jih nekdo hoče ovreči s parimi smeškoti. Kar pa pomojem jih že zdaleč ne ovrže ali potrdi.

Napisal pa sem tudi svoje mnenje. Tako kot marsikdo. Mogoče je bilo moje samo bolj ostro.

To, da pa bi šli koga pretepst :hmm: .

Mogoče bi bilo zabavno za okolico. Tistega pa sigurn ne bi spremenili. Ker še nihče ni postal bolj pameten, če si ga par krat namlatil.

P.s. bi lahko mogoče še prevod, ker ne razumem srbohrvaško.

Kar pa se tiče Beblera pa se popolnoma strinjam z Lobotom.

Tudi Leon Rupnik je trdil, da moramo biti za Hitlerja. Pa je sigurno imel kar dober vpogled v dokumentacijo. Pa mu verjetno zato tukaj marsikdo ne bi pritrdil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj jaz se tudi trudim debatirat. Napisal sem argumente, ki pa jih nekdo hoče ovreči s parimi smeškoti. Kar pa pomojem jih že zdaleč ne ovrže ali potrdi.

Napisal pa sem tudi svoje mnenje. Tako kot marsikdo. Mogoče je bilo moje samo bolj ostro.

To, da pa bi šli koga pretepst :hmm: .

Mogoče bi bilo zabavno za okolico. Tistega pa sigurn ne bi spremenili. Ker še nihče ni postal bolj pameten, če si ga par krat namlatil.

P.s. bi lahko mogoče še prevod, ker ne razumem srbohrvaško.

Kar pa se tiče Beblera pa se popolnoma strinjam z Lobotom.

Tudi Leon Rupnik je trdil, da moramo biti za Hitlerja. Pa je sigurno imel kar dober vpogled v dokumentacijo. Pa mu verjetno zato tukaj marsikdo ne bi pritrdil.

So "argumenti" in argumenti.

Trditve so enostranske, populistične, skrajno poenostvaljene

Sam toliko, ker za več nimam časa ne volje in ne vere u uspešnost; Niso nas napadli Srbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa te lahko obtožijo pedofilije.

viš

vraga, na to pa nisem pomisliw ...

:slap:

kapazdej?

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DODAJAM NAJNOVEJŠE NOVICE IZ RAJA:

Umro Slobo i dodje on Sv.Petru pred vrata Raja. Lupa ko blesav po

vratima i pita ga Sv. Petar:

"Sta ti radis ovde?"

Veli mu Slobo:

"Hocu u Raj!"

Veli njemu Sv.Petar:

"Mars, goni se ti lepo u pakao!" i zalupi vratima.

Za desetak dana, lupa neko k'o lud na vrata Raja, hoce da provali

kroz njih. Otvara Sv. Petar vrata, ugleda 14 Djavola i pita ih:

"Sta vi radite ovde?"

"Izbeglice!" odgovaraju oni jenoglasno!.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!