Skoči na vsebino

Policaji - zverine


Priporočene objave

Zadnjih 25 let odkar vozim motor se stvari niso nič spremenile.Samo da voziš motor si že državni sovražnik No.1.Saj vam povem, kavboji so zafrustrirani,pa še preveč ameriških filmov gledajo.Motoristi so bili in ostali slabi fantje v njihovih očeh.Zahtevaj zadoščenje,če je treba tudi preko sodišča.

LP

TRIKE JE ZAKON

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole o mlatenju me je res razkurlo in sem kar prepričan da je blo tko.Sem bil že velikrat priča podobnim izpadom policajev,bodisi kot priča,bodisi kot žrtev.Ponavad se spravjo na take,ki jim nič ne morjo,al pa take ki iz vljudnosti al pa naivnosti priznajo kak prekršek.Sicer pa bi rad slišal za mnenje naših članov(motosveta)policistov(SBN,GHOST,...).Lahko se gremo stavt da se u Fužinama ne šopirjo tko .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sem se spomnila še to - ti dve barabi se sploh nista hoteli legitimirat - ne pred Levom, ne na postaji. Iz unih listov, ki jih valjda nisem podpisala, sem razbrala, da je policist, ki je vodil stvar Marjan, priimka pa nisem znala prebrat. Bom izvedela, kdo je bil, ni blema.....pa jih bom šla sama slikat, če bo treba ( A se lahk predstavim kot novinarka motosveta? ).

Izbor naj naj policaja v vseh kategorijah pa z veseljem pomagam organizirat. Fotke pa na net, pa v cajtnge!

Grrrrrrr!!!!

Aja

Ne hodit na policijo dreka mesat. Sedaj se distanciraj, da ti ne bodo kej dodatnega naprtil. Pritozbo napisi na PU Kranj, MNZ RS ter na notranjo kontrolo policije, ki prav tako dela znotraj MNZ. Ko jih bos napadla, bodo vsako dlako iskal, da se bodo ven resil.

Najprej napisi vse kar se spomnis in vsak dan dopisuj nove zadeve. Saj ves spomin je minljiv tako, da cimprej vse na papir (price, ure, opis dogodka, koliko policijskih vozil in policistov je bilo, registracije, kaj so ti govorili, kaj si tim njim rekla, kdo je kaj slisal,...). Cim vec kar ti pride na pamet. Se posebej ker so ti bile krsene ustavne pravice (pravica do zagovornika, ...) Prestudiraj poglavje v ustavi o clovekovih pravicah in svoboscinah, kazenski zakonik, policijskih kodeks, zakon o policiji,... Ponovno pojdi v lokal in fotografiraj mesto dogodka, ostanke krvi, pozanimaj se kdo je takrat delal od natakarjev,...

Se tako "nepomembna" podrobnost bo postala zelo pomembna. Za denar se ne sekirat, bos dobila vse nazaj (kmalu bos dobila dva sponzorja policista, ki bosta posjrbela, da si bos gmotno opomogla). Ze po KZ RS policist kot navaden drzavljan odgovarja za povzrocitev lazjih oz. hudih telesnih poskodb, poleg tega je prislo do prekoracitve pooblastil in se kaj bi se naslo. V civilni tozozbi ne pozabi dodati dusevnih muk, nocnih mor,...

Pri zdravniku morajo ugotoviti ali je prslo do kaksnih trajnih poskodb,...

Vse je za nekaj dobr.

Drugace ne gre, cloveka mors po zepu udart, da pride k pameti.

Veliko srece v postopku in veliko veliko cvenka ti zelim.

Master 007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, cimprejsnje okrevanje... tako fizicno kot psihicno... pa da tista dva kretena enkrat odstanijo...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Praviš, da se ti je zgodila krivica tebi in tvojemu fantu...

Če si pripravljena zgodbo povedati NAGLAS, ti lahko uredim novinarja in gresta skupaj na TEDNIK (brez hecov!!!)

Sporoč!

Krokar

...SOMEBODY STOP ME!!!...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa prav zares zanima, kako se bo ta reč razpletla.

Aja, daj poročaj! Aja, pa čim prej se pocajtaj.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam je ležal moj fant, ki ga je en policaj potisnil od zadaj dol z malo višjega sedeža, nad njim je lajal pes....kričal mu je, naj se takoj pobere s tal, da bo psu drugače snel nagobčnik .....na tleh se je znašel še eden.....ko sta se pobrala, smo šli vsi ven.

quote:

glej zakon o policiji- gre za uporabo psa, v katerih primerih lahko policist uporabi psa (glej pooblastila). Slo je za prekoracitev pooblastil.

quote:

Mene so še slekli, pregledali vse. Nato so me odpeljali dol po stopnicah, takrat sem šele zaštekala, da grem v celico. Nihče ni nič povedal, niso mi hoteli dat vode, poklicat zdravnika....

quote:

Krsitev clovekovih pravic, kdo te je slekel (telesna preiskava se lahko naredi le z nalogom, ali jo je opravila zenska, ce ne ponovna krsitev).

quote:

V 6. urah morajo izdati pisno odlocbo zakaj si bila pridrzana, ce ne je bila spet krsitev.

quote:

To je to, malo zmedeno sem pisala. Drugače pa sem brez besed. Bom govorila na sodišču (civilna tožba, ker tožit institucijo nima smisla).

quote:

Zakaj samo civilna tozba? Tudi disciplinski postopek na policiji, Hujsa krsitev delovne dolznosti obeh policistov.

Master 007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......zelo sem žalosten in me prizadane taka stvar ki jo berem.....

najprej ti želim čimprejšnje okrevanje tebi in tvojemu dragemu.......

upam, da imata vse zdravniške izvide (škoda le, da nista šla iskat zdravniško pomoč na urgenco.......nekako imajo zdravniški izvidi iz urgence "večjo" veljavo pri njihovih nadrejenih).......

vsekakor se strinjam, da so potrebne "vzgojne" sankcije (beri tožbe),kajti takšne "varuhe reda" je potrebno čimprej odstraniti iz naših cest.Me prav zanima, če bojo te samozvani policisti še tako pogumni, ko bojo enkrat civilisti.........

se pa popolnoma strinjam s klimbro ki pravi, da se v vsakem zrnju najde pleve in to je potrebno čimprej odstraniti.Verjamem, da tudi poštenim in častivrednim policistom tako pleve ni v ponos, saj konec koncev kvarijo njih same in njihovo delo.Je pa žal policijska solidarnost zelo močna, tako da sta lahko na koncu še vidva kriva (saj veš tisto o dveh vranah, kako si ne izkljujeta oči,itd....).Če vajina morebitna tožba spreobrne vsaj eno pleve v policaja bom vesel,še bolj vesel bom pa, če bosta dobila moralno zadoščenje.......

kakorkoli, mislim, da vama velika večina motosvetovcev stoji ob strani (z nasveti in drugače).........

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sam k berem ta forum.. tko no: k sm prebral od aje prvi post sem bil tko razpizdjen za primt tisti monitor in ga vržt skoz okno (ok, je bil službeni)!!!

Pole s cajtom k ga berem se malo umirjam, še posebi, ko si aja napisala da so eni od policajev (al edn) zmajal z glavami pa drugi da je "priporočal" da se umakneš (vsaj 2 "normalna").

Želim ti samo veliko sreče na sodišču in res si vse napiši, vse podrobnosti kot je rekel master007... no sej ste že. Pa upam tudi da bom kje bral kaj se vam je zgodilo, skratka, da bo šlo v javnost. Prvo bodo streljali sredi LJ pol pa še tepli nedolžn folk. Ja, pa kaj še?!

Enkrat se spomnem, pa sem bil še mičkin, so enga pijančka prišli iskat v lokalni bar. Vglavnem, prišel sem ko so ga vlekli ven dva policaja. Edn ga je držal visoko za levo nogo, drugi pa pod pazduhami tko da je zgledal tip obrnjen z glavo postrani dol. Zelo neprimerno za situacijo! Ni zgledalo, da je koga ranu. Vsi so samo gledali (kaj so pa lahko?) kako so ga zbumfali v marico, meni je pa še zdej ostalo v spominu. Zadosti.

Ko me cestna patrulja ustavi (zgolj za pregled recimo) sem po default-u borbeno razpoložen in se morm sam sebe mirit, da ostanem normaln in da se normalno menim. Če se pa policaj pri pregledu recimo vsaj malo posmeje/poheca mi je pa kukr prijatu in postanem tkoj nice guy. Za zdaj poznam več dobrih policajev kot slabih, samo ne vem zakaj mi odpor ostaja.

aja: vso srečo še enkrat!

LP duhc

Once a biker, always a biker!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, upam, da jih boš stožila da tud za nafto ne bodo več imel.

Upam, da si slikala svoje poškodbe. Prav rad bi videl kakšno fotko v časopisu. Pol me pa zanima, kako bodo Avseniki razlagali, kako si jih ogrožala....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja..mimogrede...........jaz na vajinem mestu ne bi objavljal na net-u fotografije teh scumbagov, ki so se izživljali nad vama iz dveh razlogov:

-scumbagi vaju lahko tožijo za omadeževanje dobrega imena in nevem kaj še

-nikakor ne bi hotel reklamirati "malih besnih kokeršpanjelov z pendreki" ,saj reklama je le reklama, pa naj si bo negativna.......

Predlagam raje, da se naredi akcija "dobrih in poštenih " policistov,kot pa reklamiranje plevela.........

PS: pa še pravilo pri policajih: ko se te dotakne se vrzi ob tla ter jamraj,da te vse boli,dobi zdravniško spričevalo,napiši pritožbo,če je potrebno tudi tožbo,........ko je uradni del mimo, pa povabi istega policaja na pivo,pol ga pa sesuj kot kanto (če ničesar drugega ne bo mogel reči, da nimaš stila.........)

lp.,

bmw

Popravil/a - bmw dne 20/05/2002 ob 21:46:41

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam še hujšo zgodbo s slabšim razpletom! Kraj dogodka primorski rajon; Vinjen mladi policist, je s terenskim policijskim vozilom z neprimerno hitrostjo zapeljal v zavarovano parkirišče, ter stisnil ob parkirano vozilo nič krivo žensko, katera je pričakala smrt v Izolski bolnišnici! Ta ženska je za seboj zapustila užaloščeno rodbino, dva šoloobvezna otroka in moža, ki se je dve leti in pol po dogodku, zdravil z vsemi možnimi pomirjevali! Pišče policijsko, pa je bil samo suspendiran!!!! Mlada družina je bila razklana! Njen mož je moj BRATRANEC!

Zato ti svetujem, da stori kar je v tvoji moči, da ZAŠIJEŠ bednika, ki te je mlatil.

Pravico poišči sama in brez nasilja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, obžalovanja vreden dogodek. Če ti ga bo uspelo spraviti v medije, bo dobro, vendar le kot en kamenček v mozaiku, ki se šele razvija, ta trenutek pa verjetno še ni dovolj popoln za neko večjo čistko in spremembo vedenja v uniformirani policiji. Žal zaradi tega, ker razmere še niso dovolj zrele in žal zaradi tega, ker je tvoj primer le en kamenček.

Med vsemi predlogi, kam napisati pritožbo, nisem zasledil, ali pa spregledal, ministra za notranje zadeve. Tudi njemu, tudi on ima nekaj ljudi, ki se bavijo s pritožbami.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AJA: Ne jih sparat!

Ostali: Ne jih zagovarjat! Men so na zalost vsi isti! PRASICE (sami so si krivi, da ne morejo najslabsih ven zmetat)

Sicer pa, kaj pa je danes sploh se policajsko delo? Nimajo pojma o nicemer - zadnjic me je en spraseval kaj je ta znak @... Naj nihce ne rece, da so tukaj zato, da skrbijo za varnost drzavljanov! Tukaj so enstavno zato, da od drzavljanov kasirajo - INKASANTI. In to kljub temu, da jim mi dajemo placo.

Enih par bi jih moral dobit fejst po picki, de bi se mal skuliral, pa si mogoce ne bi vec upal takih idiotizmov pocet.

NI OPRAVICILA!

-------------------

"Dober petelin ni nikoli debel!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz povem za Škofjeloško območje, da jih je polovica, ki so šli za policaja samih budal, idiotov, pretepačev,prepotentnežev, impotentnežev.... ki so že v mladosti delali same probleme svojim bodočim "kolegom", skratka šleve ki za kaj več kot kakega pretepa niso sposobni (ce bi bli sposobni bi naredil diplomo z izpiti ne pa pretepi in šlevarijami), obenem pa imajo organizirano mrežo za prodajo droge...drugi jih pa tako ne nadzorujejo, ker so pač policaji in naj bi bili pošteni...halo!...ljudje to vejo pa so kar tiho, sinovi in hčere se pa veselo drogirajo s policijsko robo...po možnosti zaseženo in preprodano...poden od podna! Sej veste da v Tacnu ni nč novga če prleti televizor skoz okno na avto. Pač bodoči varuhi, ki naj bi nas varovali pred takimi kot so sami...najbolje in najceneje da grejo 2 metra pod rušo...kaj naredijo ko ti ukradejo avto ali motor...nič kot lahko berete na forumu...men so tud avto ukradli...pa sem ga sam našel! Tolko o teh POLICAJIH!

Škoda da druga, ta dobra polovica ne vrže ven teh izmečkov družbe.

Antifriz rulez!

LP pegaso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AJA

Preberi si poročilo v današnjem dnevniku......čaka te še sodnik za prekrške!!!!!

NO COMENT!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v SLOVENSKI NOVICAH tudi, kaj ste se pa drli na ulici? takoj so vas predlagali za kršenje JRM in sodnik za prekrške je tu.

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem!

Zgodba je danes objavljena v Slovenskih novicah - novinarja sta bila včeraj v Levu, a nisem mogla it tja, ker imam v službi norijo...nekaj so pa le napisali.Glede sodnika za prekrške se sploh ne sekiram, od danes dalje imava odvetnika.

Slik in imen policistov ne mislim objavljat, ker vem, da se lahko obesijo tudi na to.

Na POP-u menda snemajo oddajo o policistih -zverinah, so že poklicali.

Krokar - ti pošljem mail, da se zmeniva za tednik!

Tudi v Delu je menda ena novica - kjer so naju oba pomladili za 10 let, mlatenje seveda ni omenjeno (vir = policija), zadržani smo bili 'kao' do izstreznitve????!!!!

Glede vrste tožbe še ne vem, bo povedal odvetnik, kaj je smiselno.

Glede ostalih pritožb....se bova zmenila z odvetnikom, saj najbolje ve, kako in kaj.

S policaji sem do sedaj že imela kak konflikt (prometni prekrški...), drugače pa sem jih tudi jaz že kar nekaj zelo normalnih in prijaznih srečala....so mi tudi že pomagali kdaj....tako da - generalno nimam nič proti njim....sedaj se gre res samo za dve osebi!!

Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nov slogan za vse _poslusne_ obcane: POMAGAJTE POLICIJI,PRETEPITE SAMEGA SEBE!

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka resnica ima dve plati. Vsaka stran bo zagovarjala svoja stalisca in "dejstva", njihova beseda proti tvoji. Policaji nikoli ne morejo napisati "Smo prisli na mesto dogodka, vse je bilo mirno, pol smo pa kar enega mal "pregledal", pa se je upiral, ker ni vedel za kaj gre, smo pa uporabili se psa."

Porocila so vedno ista samo imena, datume, kraj dogodka, pa se kaj spremenijo. Pisejo po defaultu, saj drugace za policaje ni mozno.

Master 007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!