Skoči na vsebino

Policaji - zverine


Priporočene objave

quote:

nov slogan za vse _poslusne_ obcane: POMAGAJTE POLICIJI,PRETEPITE SAMEGA SEBE!

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Sodelujmo pri izgradnji varčne države vsi za samoprispevek :

POMAGAJTE POLICIJI,PRETEPITE SAMEGA SEBE!

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da vas lahko zagovarja isti zagovornik (beri odvetnik), vendar je civilna tozba zasebna zadeva tako, da verjetno boste morali vsak zase toziti vsakega policista posebej.

Master 007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Nekaj mi ni jasno, kaj so delala dekleta na fantovscini?

Master 007

Lokal je bil odprt za vse goste, le je nekaj jih je imelo fantovščino.... Midva sva prišla tja šele ob 00.30 samo na eno pijačo. Nekaj folka je plesalo, midva sva bila pa itak čist aut iz dogajanja, zato sva samo sedela in gledala....naprej je zgodba znana.

Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tako. Iz clanka v Novicah so vaju vrgli kr v isti kos. Za novinarje Novic to ni nic cudnega, samo da je trac.

Master 007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FUCK THE POLICE!

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A tako. Iz clanka v Novicah so vaju vrgli kr v isti kos. Za novinarje Novic to ni nic cudnega, samo da je trac.

Master 007

Bolj malo koga zanima, zakaj sva bila tam....pa verjetno niti ni pomembno...za policaje in novinarje smo vsi 'praznovali' fantovščino...mogoče me še kdo obtoži, da sem bila tam kot striptizeta, ki dela na črno (SM varianta, v usnju!)....

Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker st bili baje pridrzani do istreznitve, ste moral pa veliko napihat!

Hec mora bit tudi v resnih zadevah!

Master 007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ti tud želim da ozdraviš na fizični in čustveni ravni, pa da bi čimprej pozabila te grozote!

Obžalovanja vreden dogodek!!

Premisli vsak korak katerega misliš zdaj narediti stokrat, da ti ne bo pol žal za kaj!To ni kar tako!

Pa srečno!!P trezno glavo!!!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak je to. Pa naj bi bli v mirni državi. Zagovarjam policaja, samo ne take, da delajo akcij brezzveze in se spravljajo na nedolžne ljudi. Pritož se, dnar vzem, pa še javno opravičilo ti naj izrazjo. Vso srečo.

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

danes v Novicah odgovor g Guzzija iz kranjske uprave. bljak.

lp marijan

1. Zakaj je nekdo, ki sploh ni pijan, pridržan do streznitve?

2. Nihče ni vpil in zmerjal, dokler niso začeli mlatit!!!! Potem je res padla kakšna beseda, vendar - a niso policisti tisti, ki bi morali pokazati zvrhano mero strpnosti?????? Nikakor se z nasiljem ne smejo odzvati samo na besede.

Jasno je tudi, da so se na začetku spravili na največja dva, za katera so pričakovali, da bosta udarila nazaj....pa so se malo zaje***.....

S fantom sva bila prejšnji teden pri Čeferinu, ki je prevzel primer. Pritožba je že poslana.

PS: Jutri bo prispevek o policijskem nasilju v oddaji Preverjeno na POP-u.

Lp Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem bil ful zgrožen ko sem prebral tale post od aje. Ne vem pa zakaj ful folka predlaga, da vse skupaj pusti pri miru. Ce je temu tko smo pol vsi državljani kot pohlevne ovce. Ko je pastirček dobre volje se lahko mirno pasemo. Ko pa ima pastirček slab dan nas pa mal pretepa pa preganja pol pa za nagrado še obrije.

Jest pravm, da je treba vsak še najmanjši incident prjavt policiji hujše pa tudi iztožt. Samo tako bomo lahko ločli plevel iz naše družbe.

Ja in še to; če se pohlevne ovčke skupi vzamejo lahko pastirčka tudi poteptajo. Zato ne glede da aje ne poznam sem ji prpravljen v tožbi v okviru mojih zmožnosti pomagat tudi finančno !

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AJA, OBVESCAJ NAS O NADALJNJEM RAZPLETU OZ. ZAPLETU TVOJE ZGODBE. SE BERE KO DOBRA KRIMINALKA"

Master 007

Popravil/a - master007 dne 27/05/2002 ob 11:10:32

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja in še to; če se pohlevne ovčke skupi vzamejo lahko pastirčka tudi poteptajo. Zato ne glede da aje ne poznam sem ji prpravljen v tožbi v okviru mojih zmožnosti pomagat tudi finančno !

LP - Rude

Tudi meni je dovolj pohlevnih ovčk...zato pa lahko z nami delajo kar hočejo - ker se (pre)malokdo upre!!! Za svoja dejanja so pastirčki zelo redko sankcionirani in v bistvu odgovarjajo le sami sebi (ne govorim le o policiji, tudi o drugih državnih organih)!!

Da smo npr. kje v Belfastu, bi gorele policijske postaje, marice bi bile prevrnjene, parlament bi bil že davno upepeljena zgodovina....

mi pa nič. Čakamo in požremo ves drek, ki ga nam servirajo!

Rude - hvala, mislim, da finančna pomoč ne bo potrebna. Imam še motor za prodat....potem bom pa rabila pomoč - prostovoljce, da me kdo kam s sabo pelje (pa brez zamere, ker bom konkurirala Pupi ).

LP Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to - iz nepreverjenih virov smo izvedeli, kdo bi lahko bil pobudnik te akcije...a še ne bi o tem! Preveč umazana zgodba...sploh pa nočem pisat nepreverjenih stvari....

Je pa očitno, da so se spravili na napačne ljudi - nihče ni pričakoval takšnega odziva z naše strani! Mislim, da bodo v tej zgodbi oni tisti, ki bodo požrli svoje sranje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tudi meni je dovolj pohlevnih ovčk...zato pa lahko z nami delajo kar hočejo - ker se (pre)malokdo upre!!! Za svoja dejanja so pastirčki zelo redko sankcionirani in v bistvu odgovarjajo le sami sebi (ne govorim le o policiji, tudi o drugih državnih organih)!!

Problem je tudi v temu, da ko se že kdo pritoži ali upre državnim organom ponavadi ostane sam. Ostali pa le iz daljave gledajo kako se uboga para izpostavlja. Ja to je slovenska solidarnost!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej napiši kol procentu bo Čeferin hotu zase, me prov zanima!!!

On je opasan!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Dej napiši kol procentu bo Čeferin hotu zase, me prov zanima!!!

On je opasan!

Thundercat

Še nismo prišli do procentov.....najprej pritožba na MNZ, če v roku 2 mesecev ne reagirajo - tožba. Možna je izvensodna poravnava.

Koliko in kaj %....bomo pa takrat dorekli, ko bo odreagiral MNZ ali pa ko bo preteklo 2 meseca (oz. ko bomo šli v tožbo).

LP Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drži se, Aja, pa ne prodajaj mopeda, prepričan sem, da nas bo kar nekaj rade volje priskočilo na pomoč, če bo treba

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem prebral kaj se ti je zgodilo, sem potreboval kar nekaj casa, da sem lahko skupaj spravil en konkreten komentar in ne le besnega bruhanja. Kot (sicer ze pred leti) nic hudega sluteci dobitnik nekaj krepkih brezplacnih modrih klobasic te namrec ZELO dobro razumem in zato tudi na celi crti podpiram - tudi financno, ce bo treba! Res ne smemo pustit vsakemu gnoju da dela kar hoce!

Tisina nasih policijskih motosvetovskih prijateljev pa je po svoje ZELO zgovorna - verjamem namrec, da ce bi slucajno kaj zinili (ker sem preprican, da obsojajo taka dejanja), bi tudi oni dobili po goli riti. Ce je to res, to po drugi strani pomeni, da stanje v nasi policiji sploh ni tako tragicno kot kaze ajin (in podobni) primeri ampak se bistveno bolj. Lahko se seveda tudi motim, a bojim se, da se ne...

Je pa seveda vec kot zalostno, da policaji sami ne znajo/zmorejo "poskrbeti" za "gnila jajca" v svojih vrstah!

Aja, drzim pesti, fige, vile, karkoli...

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEj vidte da zdej že ljudi strelajo vsevprek.Bo treba zgleda ustanovit "vaške straže",ki nas bodo varovale pred pandurji.Povsem jasno vam je lahko,da je njihov sistem tako naštiman,da varujejo svoje interese,ne pa interese okolice.Če bi poznali sistem dela v policiji bi vam blo jasno,da drgač ne more bit.Najhitreje napredujejo tisti ki so najbolj pokvarjeni in jim ni nerodno v drek porint lastnega kolega.Pol pa taki tepci pridejo do vodilnih položajev in terorizirajo podrejene,ki na silo nekaj ukrepajo,ko pa zagusti,se jim pa gladko jebe,kaj se bo z nekim policajčkom zgodil,ker on mu pisno tko ni nič ukazal,dokazat mu pa neč ne morš.Tisti ki so pa pošteni,sigurno ne bodo v policiji nardil kariere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst mislim da imajo Naši Forumaši v "URADNIH" vodah prav, da so tiho saj ti nimajo kaj novega povedat!Je pač to žalosten dogodek, tako za njih, kot za tebe in v končni fazi nas!

Jst zmeram pravim da smo vsi v primarni funkciji LJUDJE pol pa komaj opravljamo poklice!

Jst poznam slabe in dobre ljudi!Pa ni važno kake poklice opravljajo!

Poznam tudi DOHTARJE zajebane, pa naj bi oni imeli opravka z ljudmi in zdravljenjem le teh!

Tako je...jebi ga....

Ajde!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!