Skoči na vsebino

Policaji - zverine


aja

Priporočene objave

quote:

SEj vidte da zdej že ljudi strelajo vsevprek.Bo treba zgleda ustanovit "vaške straže",ki nas bodo varovale pred pandurji.Povsem jasno vam je lahko,da je njihov sistem tako naštiman,da varujejo svoje interese,ne pa interese okolice.Če bi poznali sistem dela v policiji bi vam blo jasno,da drgač ne more bit.Najhitreje napredujejo tisti ki so najbolj pokvarjeni in jim ni nerodno v drek porint lastnega kolega.Pol pa taki tepci pridejo do vodilnih položajev in terorizirajo podrejene,ki na silo nekaj ukrepajo,ko pa zagusti,se jim pa gladko jebe,kaj se bo z nekim policajčkom zgodil,ker on mu pisno tko ni nič ukazal,dokazat mu pa neč ne morš.Tisti ki so pa pošteni,sigurno ne bodo v policiji nardil kariere.

........aaaaaaa.....easy,easy man.......ne tako kruto......

probaj razumeti tudi policaje......vsak dan so na cesti za ušivo plačo,ustavljajo prekrškarje (ki mimogrede so ponavadi zeeelo pametni in pogumni čes saj mi nič ne moreš),na koncu dneva jim pa po možnosti še kakšen prepotentni nadrejeni pamet soli.tudi njim ni lahko.verjamem, da tudi policaj,ki je ustrelil občana ne bi streljal ,če bi vedel, da občan nima pištole (pred tem mu je občan grozil z besedami :"nekdo od naju dveh bo obležal"),kajti za pritisnit petelina na pištoli proti človeku moraš imeti veeelika jajca,verjemi.Do policajev sem vedno vljuden in prijazen in razen ene same izjeme (ko je bil policaj nesramen , dokler nisem vstal,potem sva pa hitro prešla na vluden pogovor)so bili vsi vljudni in prijazni nazaj,saj konec koncev tudi oni se zavedajo, da opravljajo službo.Žal se je z pojavom demokracije "mladim petelinom"-(mislim na občane smrkavce),ogromno dvignil greben,policajem so pa bolj "zvezali" roke.

.........tako da preden obsojamo miličnike mislim, da se moramo postaviti v njihovo kožo in stvari pogledati iz njihovega zornega kota........

kakorkoli neupravičeno policijsko brutalnost odločno obsojam in menim, da bi morala biti sankcionirana........samo ne tlačim vseh policistov v isti koš........velika večina je dobrih in poštenih ljudi, ki le opravljajo svoj poklic

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OBVEZNO NAPISI PRIJAVO NA VARUHA CLOVEKOVIH PRAVIC. GLIH ZDEJLE SO NA POP-TV DEJALI, DA JE POTREBNO NASILJE PRIJAVITI TUDI NJEMU!!!

Master 007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo danes bral Novice? Al je blo to včeri not, se nea vem... gre se o tem da je policaj vstrelil človeka, ki je bil neoborožen in nikakršnja grožnja njegovemu življenju. Vstrelil ga je zato ker je imel roke v "žepu" in je policaj sklepal da ima pištolo... Ali ga ni mogel vstrelit v nogo? Ali ga je mogu direktno v srce?? Policijo so poklicali zato ker je razgrajal doma ker je bil pijan... Pa sej veste kake so pol policijske zgodbice... Pa recimo pred leti je policaj vstrelil človeka ker je imel mobitel v roki in je ta mislil da ima pištolo, pa kaj je to, boš ti stopil iz avta v mraku z mobitelom v roki pa te bojo vstrelil?? pa kolk še je takšnih zgodb ki jih samo jaz vem in se spomnim... kolk jih sploh ni prišlo v javnost?? Edino prav je da greš na sodišče... in vstrajaš do konca... če pa te jih slovensko sodstvo oprosti pa lahko še vedno greš na mednarodno sodišče... je prav al se motim???

@Bmw

Čuj tak ti povem, ko pa nekdo ubije človeka se pa vse konča, slabo plačana težka služba gor ali dol... Sami so izbrali takšno službo, imajo bonificiran staš, zagotovljeno plačo, če pa je delo pretežko za nekatere pa naj gredo ceste pometat in flikat, bo vsaj za nekaj dobro... pa še to ni bil edini takšni primer ko so ker tak enga vstrelili...

lep pozdrav,

Necy

P.S. Seveda pa niso vsi policaji slabi...

Popravil/a - necy dne 28/05/2002 ob 21:15:07

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip mu je grozil in kljub opozorilom ni dal rok iz zepa. Poleg tega so v preiskavi nasli dve njegovi pistoli tako, da v tem primeru, ce bi jest bil policaj bi ga ze ustrelu po prvem opozorilu, ne pa da so se pet minut pogajali. Ce bi pa res imel pistolo, pa bi ustrelu policaja, pa bi vsi pametnovali zakaj ga policaj ni pocu, ce ima pistolo.

Poleg tega je bilo na postajo sporoceno, da je oborozen, pa se policaju je grozil, da ga bo ubil. Ce pa mrtvi bedak ni mel tolk v glavi, da bi nehal blefirati, ko mu dva policaja v glavo merita, pol pa tk ni vreden, da bi zivu! ENI SO KRETENI DO SMRTI! TO DRZI KOT PRIBITO!!!

Master 007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

master se totalno strinjam s tabo takim kretenom je treba pokazat svojo moc na tak ali drugacen nacin ker zivljenja niso vredni, naj se se tak grdo cuje! kaj mislite kak se familija pocuti ob takem primitivnem bedaku, ki jim bogve kak dolgo ze grozi?! ce bi meli pooblastilo bi se ga ze sami resli, verjemite, poznam kar nekaj takih primerov (celo v nasem bloku)! jaz sem tokrat povsem na strani policije, tud jaz bi ga sutno ce bi mi s takimi sral, kaj pa te misli da je majke mu vidim! pijaca gor al dol, to so sami izgovori. ce pa nihce ne bi posredoval bi pa vsi rekli kako za k* policijo mamo pa da nikol ne ukrepajo ko je sranje...mah...brezveze o tem...itak nikol ne morjo bit vsi zadovolni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

@Bmw

Čuj tak ti povem, ko pa nekdo ubije človeka se pa vse konča, slabo plačana težka služba gor ali dol... Sami so izbrali takšno službo, imajo bonificiran staš, zagotovljeno plačo, če pa je delo pretežko za nekatere pa naj gredo ceste pometat in flikat, bo vsaj za nekaj dobro... pa še to ni bil edini takšni primer ko so ker tak enga vstrelili...

lep pozdrav,

Necy

P.S. Seveda pa niso vsi policaji slabi...

Popravil/a - necy dne 28/05/2002 ob 21:15:07

ne me narobe razumet.....ne zagovarjam streljanja ,sploh pa če vstrelijo človeka!!

kar se tiče benificiranega staža pa mislim, da se motiš,saj če se jaz ne motim,so jim ga ukinili.kakorkoli,ne razumem,zakaj je moral človek groziti policaju??????????zakaj je moral biti še vedno napadalen??????kako naj bi policaj vedel,da človek nima pištole v žepu?????sorry,ampak bi bil hudo neumen policaj,če bi čakal da človek potegne ven pištolo,da bi se lahko branil (sebe in ostale).Ravno o tem govorim,da imajo premalo pooblastil.Dam ti primer:zapelji se malo na jug naše bivše države in naj te ustavi policaj (brezveze te ne bo,verjemi,sem se prevečkrat peljal in so me prevečkrat ustavili,sploh v srbiji).Če boš jezikal in boš pameten,ti bo samo višal kazen,če se boš pa še slučajno zadrl na njega,bo pa pendrek pel.Obratno,če si pa korekten do njega,je pa policaj še bolj korekten do tebe.pri nas pa lahko jezikajo,podjebavajo,pametujejo,grozijo in ne vem kaj še vse, pa mora policaj to molče prenašat.dobesedno lahko pri nas policaju j...š mater v faco, pa ti nič ne more (dotaknit se te ne sme,ker je to takoj policijska brutalnost,prijavit te ne more,ker si žalil njega in ne uniformo,....).Probaj to na jugu in če se boš zvlekel brez preštetih reber in kazni da se ti zmeša si dober.

Če pa misliš na primer , ko so v celju ustrelili človeka,ko je bežal ti pa lahko samo povem, da niso v poročilih prikazali vseh stvari.

kakorkoli še ena dilema.........če človeka ustreliš v nogo ali kamorkoli (ga raniš),te le ta lahko z civilno tožbo iztoži in ožame do golega,na koncu te pa še iz službe vržejo.če ga pa ubiješ,te pa ne more tožiti,pa tudi dokazati ti nič ne morejo......KRUTA RESNICA.

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...če človeka ustreliš v nogo ali kamorkoli (ga raniš),te le ta lahko z civilno tožbo iztoži in ožame do golega,na koncu te pa še iz službe vržejo.če ga pa ubiješ,te pa ne more tožiti,pa tudi dokazati ti nič ne morejo......KRUTA RESNICA.

haloooooo....a potem tud če nekoga povoziš...pa je še živ...hitr rikverc pa še parkrat čez njega da te ne bo tožu

zakaj že policaji ne smejo motoristov lovit...a ni blo neki v zvezi s tem da se motorist na begu lahko poškoduje...strelajo pa lohk na vsazga pijančka ki jih takoj ne uboga in ima roke v žepu

en predlog kaoko se nadležnega soseda znabit...pokličte polcijo pa povejte da je nasilen in verjetno oborožen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole okrog tega 'vaškega pijančka' je bilo zadnjič tut na enem izmed dnevnikov (najbrž 24ur, ne vem čist za 100%) in je tudi žena povedala, da je bil nasilen in nihče ni mogel vedet, da pištol nima pri sebi (eno je imel v avtu, drugo pa v hiši). Povedala je tudi, da je izzival in govoril, da bo nekdo padel. Tudi ni upošteval navodil naj pokaže roke. Kolikorkoli sem proti nasilju, si je talebil čist sam kriv.

Un gnoj, ki so ga pred časom v Celju vstrelili, je pa tut bil ta hujš mafiozo, ki se ga tut policija ni upala dotaknit, pol pa se je našu en 'novi' mulc. Mafijozo ga je še neki izzival in ko je segel v žep, je policaj pač mislil, da gre za pištolo. Pol pa ga je pač v samoobrambi poču. Tale si je tut zaslužu, če mene vprašate. Kolk mladim ljudem je pa on uniču življenje s preprodajo drog?

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kolikorkoli sem proti nasilju, si je talebil čist sam kriv.

Un gnoj, ki so ga pred časom v Celju vstrelili, je pa tut bil ta hujš mafiozo, ki se ga tut policija ni upala dotaknit, pol pa se je našu en 'novi' mulc. Mafijozo ga je še neki izzival in ko je segel v žep, je policaj pač mislil, da gre za pištolo. Pol pa ga je pač v samoobrambi poču. Tale si je tut zaslužu, če mene vprašate. Kolk mladim ljudem je pa on uniču življenje s preprodajo drog?

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Mačica, kam pa pridemo, če bomo mi in policaji sami sodbe okoli dajali. V totalno anarhijo. Potem lahko vskdo vsakega poči, ker vsak od nas ima do nekoga, ali pa od nekoga zamero. Zakaj potem sploh potrebujemo sodišča, represivni aparat in ostale oblike varovanja države ter posameznikov v državi. Mačica, če si zagovornik širiatskega prava, se bojim, da ti tale država ne odgovarja, kot ti tudi marsikatera druga ne bo. To, kaj je kdo zaslužil in kaj ne, naj določijo sodišča, kakršnakoli že so, mislim pa, da imamo točno taka, kot si jih zaslužimo. Ne bom trdil, da imamo dober, ali celo bognedaj idealen represiven aparat, amapk bolje tak, kot nikakeršen.

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačico za vrhovnega sodnika brez možnosti pritožbe na katerokoli inštanco, da bo red in ne anarhija.

Sicer bo 1/2 Slovencev manj, bo pa red.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok... sej res je, da se jebeno kruto sliši tole.. samo ima mačica in BMW pa še kdo prav. Pizda.. dejte se v kožo policaja. Ki nima bonificiranega staža (BMW imaš prav.. vzeli so jim ga), pa se tam sred noči potika po okolju, ki ga ne pozna, ima opravka s človekom, ki je pod vplivom alkohola (torej nerazsoden), pa grozi ti, pa ima roko v žepu, pa dobro se zaveda, da ima le XX let (predvidevam, da je bil mlad), pa da ima doma ženo in malega otroka, pa un mu še kar grozi.. da bom padu??? se zna zgoditi, da zaradi tega bedaka umrem?? Kaj pa žena, pa majhen otrok, ki sploh ne bo poznal očeta.. pa žena od tega morona kriči..... pa pravijo da je oborožen... mater.. dej že to roko ven... da nima res pištole... no fajn... samo še tega se mi je manjkalo..... pa kak naj mu razložim, da naj da že enkrat to pofukano roko ven.... pizda.. kva dela... ej... da me ne bo ustrelil.... ali jaz ali on. A misliš da ima.. tole gre predaleč.... pomoje jo ma... tole gre predaleč... pizda mu materna.. jaz ali on... BUM!!!!

Mar vi ne bi??? Jaz bi!!

I want some more!!!!

Popravil/a - pupa dne 29/05/2002 ob 11:01:17

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli bo tole cudno zvenelo, ampak jaz se tudi strinjam s Pupino izjavo, dejstvo je, da sem radikalec in to tukaj ze veste, ampak ne mi ga srat. Nisem nek ljubitelj policajev, pa vendar ene par njih poznam in so cisto super fantje, ki so izven uniforme (ali pa ce so v civilu), normalni ljudje s katerim se lahko zajebavas in zuras, kot ce bi bil kak kaj jaz vem "shlosar".

Ne jim sikat/tezit, pa bodo tudi oni normalni. Bolj jim tezis, bolj ratajo defenzivni (oni pa imajo oblast!).

Po moje si je un pijancek stari cisto v redu zasluzil 9mm srcno kap. Kar pa se mafijasa iz Celja tice - prepozno so ga ubili. Ce bi cakali sodstvo bi prej od starosti umrl... bolje je kaksna "nesreca"

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk, cist prov je obema! Skoz se neki prtozujemo kok je nasa policija neucinkovita, k pa neki pametnga nardi se pa vsi bunite. Men se sploh zdi da sta policija in sodstvo do ("ta hudih") kriminalcev vse prevec popustljiva, na normalnih ljudjeh se pa izzivljajo.

Drgac sm pa jest za bolj restriktivno politiko: za posilstvo je kazen kastracija, za umor dosmrtna jeca ali el.stol, ce pa kdo kej spizdi se mu pa roko odseka...

OK, mogoce je tale ta zadna mal prehuda, sam ce pa z druge strani pogledas - kdo bi pa se kradu, ob taki kazni??? Pomoje bi jih blo precej manj!

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje si je un pijancek stari cisto v redu zasluzil 9mm srcno kap. Kar pa se mafijasa iz Celja tice - prepozno so ga ubili. Ce bi cakali sodstvo bi prej od starosti umrl... bolje je kaksna "nesreca"

Einherjer

-------------

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica, kam pa pridemo, če bomo mi in policaji sami sodbe okoli dajali. V totalno anarhijo.

.... To, kaj je kdo zaslužil in kaj ne, naj določijo sodišča, kakršnakoli že so, mislim pa, da imamo točno taka, kot si jih zaslužimo. Ne bom trdil, da imamo dober, ali celo bognedaj idealen represiven aparat, amapk bolje tak, kot nikakeršen.

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi ga ustrelu še prej,kokr ga je on....tisti trenutek ko na drugo komando nebi dal tip rok iz žepa.

Mater sem "rambo".

Zdej se pa lahko nazaj mamici pod kiklo skrijem in pocuzam flaško do konca!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

JEST SE STRINJAM Z VSEMI, KI ZAGOVARJAJO STREL V GLAVO KRIMINALCA!

Master 007

Se strinjam....čeprav - jaz bi ga ustrelila v takšno mesto, da bi bil tisti trenutek onemogočen in da bi še celo življenje posledice čutil (recimo v predel genitalij ...???).

Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprimernejsi bi bil strel v roko ker pol bi jo ziher takoj dal ven pa strelat tud ne bi mogo, mu niti na misel ne bi padlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Najprimernejsi bi bil strel v roko ker pol bi jo ziher takoj dal ven pa strelat tud ne bi mogo, mu niti na misel ne bi padlo

bravo to je pa še bolša varianta - bi bla takoj dva maha na en muh (pijančka bi razorožil in mu obenem prašnike odpihnil, pol pa naj se j***... če se le more)

Zanima me pa, če je že kaj novga glede onih dveh smrkcov-huliganov (tut za take bi se rabu metek v glavo, sam kaj ko bi to bil strel v prazno...)

Lep pozdrav

P.S.

Drzi se Aja, smo na tvoji strani

Popravil/a - sparonar dne 29/05/2002 ob 17:20:11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr ste čist skrenl s teme;tle govorimo o napadu na nedolžne ljudi ne pa na kriminalce!Tud jest pravim,da je dost policaju normalnih in da so večinoma dobr pobje,ampak vse pokvarjo črne ovce v njihovi sredini.Tud ne drži da če se boš trudu bit prjazn z njimi,da jo boš dobr odnesu.Jest sem zmeri prjazn kok se da,ne ugovarjam,nardim kar mi reče,pa sem še smeri bil štrafan za najbolj butaste prekrške:najlažje je j...t tistga ki se ne upira,stisneš mu neko kazen in greš lahkega srca naprej.Ko te pa neki teleban gnjav,pa se ti buni ga pa pusti ker noče met kakih komplikacij z njim.To vam pravm tud iz lastnih izkušenj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vse ostrostrelce tam zunaj.... koliko je efektivna razdalja streljanja s pistolo v stresni situaciji (in seveda zadeti cilj je fora,ne pokanje v luft)? koliko ljudi stresne situacije z orozjem redno trenira? podatek: po treh dneh netreniranja strelskih vescin le-te zacnejo pojenjati po malem.in _reden_ trening je po zahodnih standardih vsaj 50-100 kosov municije na dan na osebo na kos orozja! yep,to stane.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AJA: a je bila tudi tvoja zgodba v PREVERJENO!A je Janez mogoče tvoj fant!

VSI OSTALI: za vsa dejanje ki so se v preteklih dneh zgodila imamo Preiskovalne komisije - bodo že oni ugotavljali smiselnost dogodka!

Predstavljajte si to!!!

Se ga napiješ enkrat, pa policaje okurcaš ker so te dvakrat ustavli ker si prekoraču hitrost, pol pa pridejo do tebe, imaš roke v žepu in jim groziš kako jih boš ubil, pa te tip ustreli v GLAVO!

Kaj pravite na to???

To je bil ta zadnji primer...za vse ostale se strinjam!

Sam alkohol je pizdarija...tudi sam sem počel stvari pod vplivom njega , kakrršnih nebi nikoli trezen počel!!

Toliko v razglabljanje!!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in _reden_ trening je po zahodnih standardih vsaj 50-100 kosov municije na dan na osebo na kos orozja! yep,to stane.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Se strinjam....čeprav - jaz bi ga ustrelila v takšno mesto, da bi bil tisti trenutek onemogočen in da bi še celo življenje posledice čutil (recimo v predel genitalij ...???).

Aja

Pa porkamadonamarijaputanadus kaj je z vami zenskami, zakaj vedno v jajca, pa kaj smo vam naredil, ce me hoces ustrelit, me ustreli v glavo, pusti jajca na miru.

"ce mi ne bo dal miru, ga bom kar u jajca" - povprecna zagrenjena zenska.

jaz mislim,da bi vam nekdo moral resno pokazati uporabo teh dveh kuglic na katere se tako rade spravljate, potem bi jih pa raje pustile (za lastno uporabo)

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!