Skoči na vsebino

Psihologija oštarij


Lowrenc

Levo ali desno??!!  

39 članov je glasovalo

  1. 1.

    • levo
      20
    • desno
      19


Priporočene objave

Sem nekaj premišljevou(iz neznanega razloga) v tej smeri pa se mi zdi, da je počutje v baru verjetno odvisno tudi od tega, na kateri strani imamo kelnar'co, ko vstopamo oziroma odhajamo iz oštarije!

Najhitrejša pot do odgovora je seveda tale forum!!

Hvala za sodelovanje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fundamentalno vprašanje se glasi: kje se nahaja sekret? :grim

(lega sekreta pove marsikaj B) )

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem jo hotu dat ampak je nisem, ker to se mi zdi, da ni dobro(ker takoj dobiš vtis, da te kelnarca hoče pretepst, če nima najbolšega dne). Tud psa če gledaš direkt v oči oz. face to face rata nervozen in iz psihološkega stališča mislem, da se v taki oštariji nebi najbolš počutu-ali pač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem jo hotu dat ampak je nisem, ker to se mi zdi, da ni dobro(ker takoj dobiš vtis, da te kelnarca hoče pretepst, če nima najbolšega dne). Tud psa če gledaš direkt v oči oz. face to face rata nervozen in iz psihološkega stališča mislem, da se v taki oštariji nebi najbolš počutu-ali pač?

Sej ne boš verjel,ampak lih prejle sem bil v oštariji,kjer majo šank nasproti vrat...in lahko z argumenti spodbijam tvoje psihološko stališče: Za šankom je bla luštna in prijazna deklca,na šanku pa mrzu pir. :OK:

Le kaj še hočš bolšga... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važn je, da je WC "tm pr šanku".

wrong!

če je preblizu šanka, pol vse okoli šanka po scanju smrdi :grim ... sehr unapetitlich :nono: sploh poleti :kva2:

No, mogoče ste bejbe drugače navajene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wrong!

če je preblizu šanka, pol vse okoli šanka po scanju smrdi :grim ... sehr unapetitlich :nono: sploh poleti :kva2:

No, mogoče ste bejbe drugače navajene

:slap: :lol1: ja SymRu, ne ser ga no, .. sej je par vrat vmes, fčasih tut štenge :D :grim . Če govoriva v kateri smeri je WC in ne, kok daleč od šanka je, kar sem v tem primeru želela povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka dobra ostarija ima wc mimo sanka, pa levo :beer1:

Ce so pa prisotne jako ugodne cene je pa zarad mene tud okol bajte druga vrata :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wrong!

če je preblizu šanka, pol vse okoli šanka po scanju smrdi :grim ... sehr unapetitlich :nono: sploh poleti :kva2:

...

Ja, in sploh ne opaziš, če se kateri od lokalnih šankistov pohčije dokler ne začne tečt po gostilni. In če ma po možnosti obute batafukare ... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: :lol1: ja SymRu, ne ser ga no, .. sej je par vrat vmes, fčasih tut štenge :D :grim . Če govoriva v kateri smeri je WC in ne, kok daleč od šanka je, kar sem v tem primeru želela povedat.

no, bom šel kdaj kako gostilno od znotraj pogledat .. .hvala za nasvete :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka dobra ostarija ima wc mimo sanka, pa levo :beer1:

Ce so pa prisotne jako ugodne cene je pa zarad mene tud okol bajte druga vrata :)

tocno tko -

stari a ves kje je WC?

Valda, mim sanka pa levo

Standardni pogovor v ostariji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tocno tko -

stari a ves kje je WC?

Valda, mim sanka pa levo

Standardni pogovor v ostariji

in v bistvu so s tem načeloma vse opcije pokrite:

- "Levo mimo šanka" (če je na levi)

- "Mimo šanka pa levo" (če je na desni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Kaj je to Šank. :lol1:

2. Manjka opcija nasproti vrat.

3. Počutim se ogroženega, ker ne morem sodelovati v anketi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šank mora bit naravnost, takoj za vrati.. kako ga pa boš drugače ven potegnil s traktorjem?! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. kako ga pa boš drugače ven potegnil s traktorjem?! :hmm:

:eek: :eek: :eek:

vem za žaganje šanka z motorko.. za ven vlečt s trahtarjem pa še ne... :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se tud to dogaja, oz se je dogajalo. Kaj češ, če holcarjev niso pustil noter pit, so šli pa ven. Orodje so pa mel s sabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :eek: :eek:

vem za žaganje šanka z motorko.. za ven vlečt s trahtarjem pa še ne... :xx: :xx:

:grrr trahtar je nekaj povsem drugega, kot pa traktor. s trahtarjem not vlivaš, s traktorjem pa ven vlečeš. :grim B)

Ne nujno iste substance ali predmete. :grrr

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

desno... ker sem rad z levo roko naslonjen na šank, v desni držim pir, ob enem pa lahko čekiram kelnarco in vsako drugo ki pride v gostilno ali pa gre iz nje... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!