Skoči na vsebino

Moderatorji ali arhivarji


Priporočene objave

Tole mi gre že en čas močno na nerve, pa je čas, da se izkašljam.

Izhajam iz teze, da se je govorilo res že o vseh temah, ki lahko izvirajo iz motorizma!

Na motosvetu je na desettisoče objav iz preteklih let, ki so brez pomena oz. zastarele. In če koga kaj zanima, si res lahko zažene iskalnik in malo pobrska, pa vendar to ni to! Jaz hočem nekaj vprašati in dobiti sveža mnenja in nasvete in mi močno dol visi, kaj je kdo o tem menil leta 2001!

Zmeraj mi odpili pokrovko, ko kdo kaj vpraša na forumu in takoj se najde brihta, ki mu posta link na iskalnik in zaklene temo.

Odločite se, ali bo to arhiv ali forum!!

Definicija foruma po Besiju - prostor za izražanje.

P.S. Če vas baše prostor, se omejite na največ 3-4 leta stare objave....ali pa se kdo preveč boji , da mu ne bo cifra na counterju padla :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in cemu mislis sluzi 26 tem z istim naslovom, a z razlicnimi datumi? boljsemu pregledu? azurnosti? "cifram"?

ali zakaj se v temah posti nizajo po datumih? mogoce zaradi kronologicne objave; in s tem preberes samo prispevke zadnjih dveh (treh, osmih, kajpavemkoliko) ur/dni/tednov/mesecev/let/whatever.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in cemu mislis sluzi 26 tem z istim naslovom, a z razlicnimi datumi? boljsemu pregledu? azurnosti? "cifram"?

ali zakaj se v temah posti nizajo po datumih? mogoce zaradi kronologicne objave; in s tem preberes samo prispevke zadnjih dveh (treh, osmih, kajpavemkoliko) ur/dni/tednov/mesecev/let/whatever.

Z lahkoto, ampak če ni novejših objav se tema vseeno zaklene, ker moderatorji upoštevate vsa stara jajca......

Vseeno, kaj je narobe s 100x odprto temo o npr. izpuhih?? To je moto forum, ki ima skoraj 8000 članov, ki imajo verjetno kaj za povedati, kajne, ne pa brati, kaj si o tem misli tisith nekaj mandeljcev, ki so nonstop tu gor...

Zakaj so tu gor tem o hrani, živalih in prhljaju in kaj jaz več o čem še, moto teme pa vztrajno zapirate, sploh če se pojavi kdo nov in si želi komunicirati z ostalimi motoristi, vi pa mu pod nos porinete iskalnik......

:grrr

Popravljeno . Popravil Besi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vseeno, kaj je narobe s 100x odprto temo o npr. izpuhih??

to, da je 100x odprta in se o eni in isti stvari govori/pise/naklada/premleva.

To je moto forum, ki ima skoraj 8000 članov, ki imajo verjetno kaj za povedati, kajne, ne pa brati, kaj si o tem misli tisith nekaj mandeljcev, ki so nonstop tu gor...

kdo pa "ostalim" brani povedati mnenje v ze obstojece teme? je njihovo povedano manj vredno, ce ne odpro za vsak problem/mnenje/izkusnjo "svoje" teme?! :?

Zakaj so tu gor tem o hrani, živalih in prhljaju in kaj jaz več o čem še, moto teme pa vztrajno zapirate, sploh če se pojavi kdo nov in si želi komunicirati z ostalimi motoristi, vi pa mu pod nos porinete iskalnik......

:grrr

zato, ker bi drugace bile motoristicne teme zasvinjane do nebes in dlje.

ker obstaja nekaj taksnega kot izkusnje, dolgoletne, in poznavanje klientele. :naughty:

ker so se tako odlocili clani, da bi radi imeli koticek, kjer lahko nabijajo v tri krasne, moderatorji pa ne potrebujemo ravno vsakega mentalnega izpuska ocenjevati ali spada v temo ali ne.

te se kaj muci?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole mi gre že en čas močno na nerve, pa je čas, da se izkašljam.

Izhajam iz teze, da se je govorilo res že o vseh temah, ki lahko izvirajo iz motorizma!

Na motosvetu je na desettisoče objav iz preteklih let, ki so brez pomena oz. zastarele. In če koga kaj zanima, si res lahko zažene iskalnik in malo pobrska, pa vendar to ni to! Jaz hočem nekaj vprašati in dobiti sveža mnenja in nasvete in mi močno dol visi, kaj je kdo o tem menil leta 2001!

Zmeraj mi odpili pokrovko, ko kdo kaj vpraša na forumu in takoj se najde brihta, ki mu posta link na iskalnik in zaklene temo.

Odločite se, ali bo to arhiv ali forum!!

Definicija foruma po Besiju - prostor za izražanje.

P.S. Če vas baše prostor, se omejite na največ 3-4 leta stare objave....ali pa se kdo preveč boji , da mu ne bo cifra na counterju padla :cry:

Hehe. Še en Don Kihot. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Če vas baše prostor, se omejite na največ 3-4 leta stare objave....ali pa se kdo preveč boji , da mu ne bo cifra na counterju padla :cry:

Se opravičujem za en malo :topic: , ampak... nekatere teme s tako starostjo (3-4 let ali CELO več) imajo zgodovinsko vrednost :grim ... .)

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem za en malo :topic: , ampak... nekatere teme s tako starostjo (3-4 let ali CELO več) imajo zgodovinsko vrednost :grim ... .)

:devil:

Ah ja... kje so tisti časi... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, bom konkreten primer navedel!

Imam Intruderja in zanima me predelava motorja. Če vnesem query "predelava motorja" mi nasuje goro enih zadev, če pa vnesem "predelava Intruder" ni nobene koristi :glare:

In odprem temo, kjer povem, kaj iščem in če mi kdo lahko pove za koga, ki s s tem ukvarja, dobim en naslov in 1/2. In potem prileti vsevedni moderator, mi nabije link na iskalnik in zaklene temo :?

Ja, bravo!!!

In potem sem jaz težak.... :whistle:

eh......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem sem jaz težak.... :whistle:

eh......

Saj se boš navadil, ko boš nekaj časa na forumu ti bo postalo jasno, zakaj je delovanje tako kakršno je. .)

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Intruderja in zanima me predelava motorja. Če vnesem query "predelava motorja" mi nasuje goro enih zadev, če pa vnesem "predelava Intruder" ni nobene koristi :glare:

In odprem temo, kjer povem, kaj iščem in če mi kdo lahko pove za koga, ki s s tem ukvarja, dobim en naslov in 1/2. In potem prileti vsevedni moderator, mi nabije link na iskalnik in zaklene temo :?

Ja, bravo!!!

In potem sem jaz težak.... :whistle:

Probaj vnesti samo "predelava" in si vzami nekaj minut, boš takoj videl, katera tema je ok ... Ali pa vnesi samo "Intruder", pa ti bo tudi marsikaj jasno - ampak nekaj minut pa boš mora lvložit, jebiga ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vseeno, kaj je narobe s 100x odprto temo o npr. izpuhih

:eek: kaj je narobe? Narobe je to da bi bilo vse razkropljeno in se potem res nebi nič znajdli .)

Tako pa kot je zdaj, vtipkaš v iskalnik kar te zanima, če najdeš super, če pa ne pa pač narediš novo temo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajmo že enkrat zaklenit to nesmiselno debato.. tudi ta se je že 100x pojavila.. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!