Skoči na vsebino

27. april - Slovenski dan na Grobniku


Noise

Priporočene objave

[attachmentid=96355]

:xx:

---------

[attachmentid=96356][attachmentid=96357]

[attachmentid=96358]

post-10693-1177754814_thumb.jpg

post-10693-1177754854_thumb.jpg

post-10693-1177754865_thumb.jpg

post-10693-1177754875_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da je sedaj v komi, na rešilce so čakali menda 40min.

BTW, dol je blo odlično! :OK:

Glede te nesreče sem danes na šihtu slišu informacijo, da je dečko (baje doma iz okolice Ribnice) umrl :cry:

Nisem 100% zato najbolje, da se tukaj razjasni kaj je resnica...

Bil dol,bilo je super,vse pohvale organizatorju :OK:

Hvala Juretu007,Gapiju,bOnZyu in Langusu za lep dan,srečal sem tudi veliko znanih obrazov nekaj pa spoznal novih :OK:

Bomo še ponovil :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede te nesreče sem danes na šihtu slišu informacijo, da je dečko (baje doma iz okolice Ribnice) umrl :cry:

Nisem 100% zato najbolje, da se tukaj razjasni kaj je resnica...

Ne ne, napačne informacije so to. Hvala bogu. Kolega je doma iz Kočevja, je pa še zmer v Reki v bolnici :(

Je pa res da je z njim slabo :cry:

Popravljeno . Popravil First
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to smo bli mi :(

Ma rešilc je rabu 40 min in to iz DELNIC :BUA:

Na motorju je bil en sam, tako da je ležal en tam na cesti.

Mu je pa prva guma zdrsnila, motor se zapeljal na ograjo, poletel u zrak in pristal v tistem prepadu kakih 30 m naprej. Kolega je priletel ravno v stebriček od ograje, in ga je okoli stebrička zarotiralo.

Zdrobljen kolk, zlom desne stegnenice in na levi nogi mu je koleno ven vrglo :(

Kdo s foruma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo s foruma?

Mislim da kot registriran član ne, je pa občasno spremljal dogajanje tle gor ja.

Popravljeno . Popravil First
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pove, kakšne so bile kategorije na dirkah? Ker kolikor sem videl, so bli kar vsi skupaj pomešani (malo 600, malo 1000, ...). :?

Drugače pa svaka čast Pintarju, pa Tini, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bli dol v petek, užival, mal živčni ker nismo vozil, tko da se je blo treba it še mal namakat (u bistvu ohladit) v morje za par dni :D

gebre, ni blo 1000 ampak NAD 600 ;)

fp, tvojga motorčka nism vidu, a si vozu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr dobr je moglo bit, pa še vreme tako. Šmrk mi pa na šihtuuuu, grgrgrrr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na spletni stani društva Sora jih še ni od letos....drugje jih pa nism najdu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek pa popizdi, ko vidi razgrete glave, ki ga pulijo gor v tiste skale nad Grobnikom!! Vsem se nekam hudo mudi in se prehiteva kot za stavo. :hmm: Sam sicer ne sodim med najpočasnejše ampak, ko sva bla pa na motorju 2 sem meu občutek, da sem penzjonist!! :blink:

Človek dejansko nemore verjet', da se take stvari sploh dogajajo!! Nisem še videl večje pizdarije, kakor tam v enem desnem nepreglednem ovinku noter v gmajni... Sredi hitre kolone se peljem in prvi v koloni se odloči prehitevati prikoličarja... In na levi pas se je spravil točno na začetku tistega groznega ovinka!! :eek: Fant-jest sem samo čakou, kdaj bom srečou avto ali pa tovornjak z unmu modelom na havbi!! :huh:

Mudilo se je skoraj vsem-onim, ki so šli šele na Grobnik in tistim, ki smo od tam odhajali. In ne štekam-res ne štekam, kako so nekateri tako zelo predrzni, da se vozijo tako objestno kljub temu, da ima na motorju tudi sopotnico, doma družino,... :xx:

Še kaj bi lahko napisal ''iz ceste'' ampak bodi dovolj-naj me kdo dopolni :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek dejansko nemore verjet', da se take stvari sploh dogajajo!! Nisem še videl večje pizdarije, kakor tam v enem desnem nepreglednem ovinku noter v gmajni... Sredi hitre kolone se peljem in prvi v koloni se odloči prehitevati prikoličarja... In na levi pas se je spravil točno na začetku tistega groznega ovinka!! :eek: Fant-jest sem samo čakou, kdaj bom srečou avto ali pa tovornjak z unmu modelom na havbi!! :huh:

Mudilo se je skoraj vsem-onim, ki so šli šele na Grobnik in tistim, ki smo od tam odhajali. In ne štekam-res ne štekam, kako so nekateri tako zelo predrzni, da se vozijo tako objestno kljub temu, da ima na motorju tudi sopotnico, doma družino,... :xx:

Še kaj bi lahko napisal ''iz ceste'' ampak bodi dovolj-naj me kdo dopolni :wacko:

Se povsem strinjam. Jest sm šu z avtom dol, in ko so me motoristi prehteval po nepreglednih ovinkih, sem tudi sam zmaju z glavo. Res, da se jaz vedno in čisto vsakemu motoristu umaknem kar se da na svoj desni rob cestišča ampak vseen. In potem se čudimo - spet - zakaj je eden hudo poškodovan iz Kočevja in eden iz Ribnice mrtev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biu na Grobniku... :OK: Doživel tudi marsikaj.... :yea1: Drugače pa spet uživav v vožnji in s kolegi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

fp, tvojga motorčka nism vidu, a si vozu?

Ne, moj je bil v "civilu", smo samo firbce pasli. Je pa bil parkiran pri ograjci v neposredni bližini Inothermovega šotora. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"okupacija" dirkališča uspela, dišalo po zažganih gumah in mesu tako živalskem na roštiljih kot človeškem na tribunah ! :OK:

do kočevja je bila gneča kleromotoristov od tam naprej asfaltnih odvisnežev ! :P

živela grobniška moto OF :OK: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...In ne štekam-res ne štekam, kako so nekateri tako zelo predrzni, da se vozijo tako objestno kljub temu, da ima na motorju tudi sopotnico, doma družino,... :xx:

Se popolnoma strinjam s tabo Lowrenc, ampak je pa nekaj. Sama kot sopotnica si vsakič, ko se vsedem zadaj na motor, vzamem v zakup, da se lahko pripeti najhujše. Priznam, da se na motorju še nikoli nisem počutila tako varne kot se zdaj z mojim fantom.

Tudi doma mi očitajo vsakič, ko se odpraviva z motorjem, ampak sem prav tako njim povedala, da sem zaljubljena v motorje in da če se kaj zgodi (seveda bog ne daj da se), sem si sama izbrala to in naj ne krivijo nikogar drugega.

Tudi fant mi je že neštetokrat omenil, da se boji zame ko sedim zadaj in da si nebi odpustil če bi se mi kaj zgodilo.

Verjetno prav tako, kot jaz nebi mogla prenesti, če bi bil on sam na motorju in bi se njemu kaj zgodilo, jaz pa bi bila zdrava doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, moj je bil v "civilu", smo samo firbce pasli. Je pa bil parkiran pri ograjci v neposredni bližini Inothermovega šotora. :D

ah, prpa :P

heeeeec

... Sama kot sopotnica si vsakič, ko se vsedem zadaj na motor, vzamem v zakup, da se lahko pripeti najhujše. Priznam, da se na motorju še nikoli nisem počutila tako varne kot se zdaj z mojim fantom.

Tudi doma mi očitajo vsakič, ko se odpraviva z motorjem, ampak sem prav tako njim povedala, da sem zaljubljena v motorje in da če se kaj zgodi (seveda bog ne daj da se), sem si sama izbrala to in naj ne krivijo nikogar drugega.

Tudi fant mi je že neštetokrat omenil, da se boji zame ko sedim zadaj in da si nebi odpustil če bi se mi kaj zgodilo.

Verjetno prav tako, kot jaz nebi mogla prenesti, če bi bil on sam na motorju in bi se njemu kaj zgodilo, jaz pa bi bila zdrava doma.

in kaj ma tole tvoje klobasanje veze z objestnostjo na cesti?

@Lowrenc: Lepo povedano, ni kaj dosti za dodat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, prpa :P

heeeeec

i

:P bo tudi še pista padla v kratkem. Sej konec koncev si si tudi ti najdu nek brezvezen izgovor :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!