Skoči na vsebino

27. april - Slovenski dan na Grobniku


Noise

Priporočene objave

Živijo,

Mam ene par zelo dobrih slik, v RAW formatu, primernih za printanje posterjev ali fotografij A3+ formata, ko jih do konca obdelam povem številke motorjev potem pa se lahko dogovrimo. Sem pa pravkar sprintal eno. Bel motor, ne vem znamke, ker se na vaše tipe motorjev ne spoznam najbolje. Skratka:

- Bel motor, spredaj na maski številka 3, zadaj številka 38, modro črn kombinezon.

Če te zanima, jo lahko dobiš, je pa print A3+, aja, kako se že temu reče --> zastonj.

Ostale, ki so ratale dobre sporočim zvečer.

Ni za pošiljat po mailu, so vse več kot 15MB, se boš moral oglasiti osebno.

LP !

Mitja

Še dve,

2. Kavasaki Ninja s številkama 35 in 64

3. Mislim, da črna Yamaha (nisem čisto siguren), s številko 4

Ostale seldijo pa res zvečer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabš kej ? :)

A mene slikaš? :kva2:

Imam par posnetkov iz Reškega ovinka. Če kdo želi svojo sliko, naj se podrobno opiše (barva motorja, nalepke, barva kombinezona in čelade), pa bom pogledala, če je vmes tudi vaša.

Živijo,

Mam ene par zelo dobrih slik, v RAW formatu, primernih za printanje posterjev ali fotografij A3+ formata, ko jih do konca obdelam povem številke motorjev potem pa se lahko dogovrimo.

Za vse tri (ker so :photo: vedno dobrodošle :OK: )... črna cbr 900 rr, živordeče-bel.črn kombinezon, številke pa ni blo, ker sem vozil samo trening :whistle:

Ena fotka, če vam bo lažje..

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub dežju mi ni žal, da sem v sredo zapodil do Grobnika. Gorenjski ekipi se moram zahvalit za dobro družbo v sredo zvečer in za včerajšnji prevoz potem domov. Raje ne razmišljam, kako bi danes šel domov O:-)

Dobro ste ga žgali, res škoda za slabo vreme, sm prepričan, da bi bilo folka 2x več dol :whistle: (kljub temu gaje bilo kar veliko :OK: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ Hanzi dobra družba a ne :wub:

No gorenska ekipa v sestavi smesko, brdavs, spidy se je na grobnik podala ze v sredo in sicer z 15 minutno zamudo. Pisto smo kljub zamudi ujel in prevozili smo cca 35 min na skoraj prazni progi. Po treningu smo morali vsi iz boksov ker so minirali pobočje za boksi. Nato smo nadaljevali z debato o "motorjih". Godfather se je izkazal z odliko saj nas je počastil z pijačo in jedačo. Pridružila se je tudi tanjuška. Ona se je kot ponavadi zavila v privat debato z brdavsom. Glede na to da sem imel naslednji dan dirko sem se prav kmalu odpravil spat. Ostali pa nadaljevali z debato o "motorjih". Zbudili smo se v deževno jutro. Po dveh menjavah gum mi je končno okoli 11 ure uspelo priti z dežno pnevmatiko na suho pisto. Po parih krogih je sledila ponovna menjava pnevmatik. Ta menjava se je zavlekla, tako da sem skoraj zamudil uradni trening odpeljal sem cela dva kroga in se tako uvrstil na 16 štartno mesto v razredu do 600 ccm. Mislim da nas je bilo okoli 24 voznikov v tej kategoriji. Ravno pred dirko je začelo deževati na motorju pa zopet slike pnevmatike. Dirko sem zaključil na šestem mestu. Na koncu smo vsi do kože premočeni še vse pospravili, rešili kađivo da mu ni bilo treba v dežju domov in zapustili grobnik.

Čarman motošportu pohvala za odlično organizacijo saj pomankljivosti ni bilo razen varnostnikov saj te kljub foto izkaznici in foto opremi niso spustili na progo.

Če že imate kaj slik viška iščite sledeče:

Modra cbr 600 rr številka 13

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe kot rečeno na konc je vse skupej kr dobro uspelo glede na vreme :OK:

Rdeč nisem bil letos-sem mel dežnega na sebi :grim

Nisem bil najbolj zadovoljen z doseženimi časi,ampak glede na vreme in gume kakršne sem jih imel je vseen kr v redu blo no :) in najbolj važn nisem se "usral" dirke in naliva in sem šel vozit :OK:

Družba bli ste zakon :OK: vidu precej znanih,spoznal par novih...

Pohvala Čarmanu za organizacijo,...kapo dol vsem tahitrim :worship:

Za slike pa če ma kdorkol kej mojga št.6 nad 600ccm rdeče-bela CBR900 l.95 itak najstarejši motor na stezi...se priporočam za kakšno fotko :OK:

lp B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in najbolj važn nisem se "usral" dirke in naliva in sem šel vozit

Ja kaj nej rečem... norci ste ... jest se pač nisem peljal, ker mi res ni blo do vožnje 50km/h po nalivu. So tud druge stvari bl zanimive ...

Tolk dobr, kt je pa Tapajner, da bi se s slicki vozu po dežju pa (še) nisem ...... res je pa tud to, da tko podrsanega kombinezona nimam, kot ga ima on :P

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

Tolk dobr, kt je pa Tapajner, da bi se s slicki vozu po dežju pa (še) nisem ...... res je pa tud to, da tko podrsanega kombinezona nimam, kot ga ima on :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dve,

2. Kavasaki Ninja s številkama 35 in 64

3. Mislim, da črna Yamaha (nisem čisto siguren), s številko 4

Ostale seldijo pa res zvečer

Evo, še ostale:

2 in 38/3 skupaj

14 in 24 skupaj

Posamične: 8, 27, 32, 7, 1, 30, 21/12, 2/84, in 32

pa še nekaj vas brez številk. LP ! Mitja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na koncu smo vsi do kože premočeni še vse pospravili, rešili kađivo da mu ni bilo treba v dežju domov in zapustili grobnik.

Jest sem se za vami vozil nekaj časa... pa se je en v dežnem, mislim da na yamahi, vozu za vašo prikolico? A ste enga uzuni pustl?

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, sence so nam manjkale učer ;)

kljub vsemu (dežju) je bila organizacija tudi letos odlična, prav tako tudi družba

no ja, o dežju ne bom dost ker ga ne maram, to se je tud vidlo, hehe

enivej, če ma kdo kako sliko modro-črne r6 s številko 10 se priporočam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čarman motošportu pohvala za odlično organizacijo saj pomankljivosti ni bilo razen varnostnikov saj te kljub foto izkaznici in foto opremi niso spustili na progo.

kakor koga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dobr je blo 27., sam vreme nam je malo zagodlo, drgač je blo pa 26. noro, sm bil prvič na pisti in še Čarman je vozu. Tko da :OK:

Gašper pohvale za organizacijo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je slučajno kdo že 26.4. med 17 in 18 uro fotografiral? Me zelo zanima in se priporočam za kako fotko :blush:

Vozil sem zadnjih 30min- belo modr suzuki in belo črn kombinezon.

Že v naprej hvala

Lp ANže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anže se bojim pa 26.4 ni bilo fotografa na progi, no vsaj jaz ga nisem opazil. SE je pa vozil David Stropnik na Škubičevi Yamahi with cam on board lahko da te je pa tam ujel. Kdo ve, glej ekstra ali športno sceno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je na 5 sliki Ico s falcotom :?

Glede senc: res škoda, da jih ni ampak najbrž se dajo naredit :devil:

God father: malica in pijača je res pasala :yea1:, hvala

Tapajnerju pa vsaka čast, je dal mladim malo vetra

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ena fotka :)

pa še...spidy v akciji :grim

post-1406-1146232349_thumb.jpg

post-1406-1146232770_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!