Skoči na vsebino

27. april - Slovenski dan na Grobniku


Noise

Priporočene objave

Živijo,

Jest sm te sam za eno številko falil, 27. Sem vse prebrskal in nič ne najdem.

LP !

Mitja

Vseno hvala za trud :)

Kolega je mislil na popoldanski termin 26.4. ...

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mene slikaš? :kva2:

Če kdo želi svojo sliko, naj se podrobno opiše, pa bom pogledala, če je vmes tudi vaša.

Ojla, Alla!

Sem dečko sredi 30-ih, iskren, romantičen, strasten (kadilec), oče dveh otrok.

.....vozil sem zeleno-belo-čarno Minđo 2005 (z grelcem pod ta zadnjo), črno-bela-srebrna komb. Spyke, pisana Shoei čelada s pesom, modri vizir, okoli pa črna, modra, viola, rmena, ...pa MS tablica, da bo lažje.

Hvalja.

Ajej....pa še moj kolega Frenk na Suzi GSX-740R K4, rumeno-črni, kombinezon srebrno-črn, črna čelada, bi bil hvaležen za kakšnokoli, je bil prvič.

LP!

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede Alle: Mi smo se zakampiral na parkingu ona pa očitno v Reškem O:-) :devil: in zato jo v celem dnevu niti enkrat nisem srečal, kljub temu da se nisem ravno "skrival"

No nekdo je moral biti "uradni" fotograf (vsaj kar se za motosvet tiče) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa,da še jaz fehtam.

Modra ninja 10,FLM,kombinezon modro,rdeče,črno,bele barve.

Popravljeno . Popravil johan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede Alle: Mi smo se zakampiral na parkingu ona pa očitno v Reškem O:-) :devil: in zato jo v celem dnevu niti enkrat nisem srečal, kljub temu da se nisem ravno "skrival"

No nekdo je moral biti "uradni" fotograf (vsaj kar se za motosvet tiče) .)

Hanzi, če bi malo gledal okoli sebe, bi me videl.

In nisem bila noben motosvetov uradni fotograf. :glare: Fotografirala sem iz lastnega veselja in zato, da se naučim fotkat. In če s slikami lahko naredim še komu veselje....zakaj pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, če bi malo gledal okoli sebe, bi me videl.

In nisem bila noben motosvetov uradni fotograf. :glare: Fotografirala sem iz lastnega veselja in zato, da se naučim fotkat. In če s slikami lahko naredim še komu veselje....zakaj pa ne.

Bravo Alla,to delaj :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......

Fotografirala sem iz lastnega veselja in zato, da se naučim fotkat. In če s slikami lahko naredim še komu veselje....zakaj pa ne.

Alla, zlata si!

Hvala, fala, hvalja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, če bi malo gledal okoli sebe, bi me videl.

Sm te pa jaz zato.. sta parkirala zraven mene in mistya :grim

Luskan 206 s16 :yes:

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zmagovalcev pa noben ni slikal?

jst sm predčasno ušel domov ker sm bil z motorjem,že tko me je dost napralo <_< če jih ma kdo kej nej pa v forum nalima :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope. Bordo rdeč brezrokavnik s kapuco, kavbojke in črna Valvoline kapica s šiltom. B)

Aja sorry, sm te zamenjal z eno gospo, ki je menda moža slikala.... Tebe se pa nič ne spomnim.... Nč hudga, grobnik je velik....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A IMA MOGOČE KDO VEČ SLIK Z GROBNIKA ....SM BIU TUT JST DOL PA NE VIDM NOBENE MOJE SLIKE OBJAVLJENE HEHE. BTW SUZI GSXR 1000 Z ORANŽNO RITKO PA 24 ŠTEVILKO NARISANO ODZAD

AJA MOJ KOMBI SM ŽE ZASLEDIU NA STRANI 21 HEHE RDEČ RENO MASTER VSE BLIŽE CILJU SEM HEHEE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo bolj se opiši (sebe - kombinezon, čelada in motor - barve), da bom lažje iskala med slikami.

OK suzuki modre barve z svetlooranžnim zadkom...brez luči 24 številka (narisana ni nalepka) spredi in 2x zadi...moder kombinezon dainese št.54 rdeče oranžna čelada s črno šipco arai...škornji sidi črni...hm pomoje je to vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugič zadošča takle opis: modro bela črna plastika maske, oražna rit in feltne, modro črn kombinezon in oranžna čelada.

Ewo ti slike :photo:

post-807-1146687875_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej res hvala lepa. nismo mel nobenga fotoaparata pa nimam nobene slike od dol tko da res hvala če pa maš slučajno še kakšno mi jo pa če si tok dobra lahko pošleš na moj mail naslov sifudoo@gmail.com pa dam za pivo ko te srečam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je fino da se tuki slikce limajo,da še ostali mal spoznamo tahitre :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!