Skoči na vsebino

27. april - Slovenski dan na Grobniku


Noise

Priporočene objave

A ma kdo sliko od proge iz zraka (ptičje prespektive)?

Ja jest mam eno na kateri sem jest... me namreč išče NSA,CIA,FBI zaradi talibanskih nagnenj... pa me je slikal satelit, k je lih takrat čez letel .) ... ker pa sem še bolj nepomemben ptič pridanič, je slika bolj slabe kvalitete.

[attachmentid=69346]

Tle maš pa sliko idealne:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?s=...ndpost&p=539243

post-4556-1146822057_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ghosrRR kolk se pa ti pelješ dol na grobniku? kr se te spomnem s piste pa ne vem a si mimo letu al si biu zadi :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najdu kađivo..... :OK:

:hmm: :doze:

To je pa ena od boljših slik :OK: .... recimo za reklamni pano za naslednje leto :D

Simbolizira vse stvari slovenskega dneva... sam vreme bo treba mal popravt na sliki :P

ej ghosrRR kolk se pa ti pelješ dol na grobniku? kr se te spomnem s piste pa ne vem a si mimo letu al si biu zadi :?

Uradni čas treninga sem mel 1:42:1 ... po feelingu je šlo še mal hitrej v zadnjem krogu (prazna steza), pa so mi rdečo zastavo dvignl na flying lapu :( ...

Me pa res zanima al je povsod taka praksa za prekinitev uradnega treninga? A ni tud trening šele takrat zaključen, ko vsi prpeljejo čez ciljno z mahajočo šahovnico? Ker jest sem že resno razmišljal v zagrebškem, da bi se kljub rdeči zastavi peljal čez ciljno...

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a pa to je pa res ena smola na tej strani od 211 slik ni niti ene moje to nisi verjet ej hehe

to je diskriminacija kkr da sm en črnc hehe :hmm: no ja bo že bolš predn se oženm ehehe

upanje umre zadnje od upanja pa umreš :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bil pri Športni sceni dober prispevek o slovenskem dnevu na grobniku :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Dan, ali dva? :hmm:

Slovenski dan na grobniku bo tudi letos en dan in to na petek 27.04.2007

Več boste kmalu zvedeli v uradni objavi na naslovnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!