Skoči na vsebino

27. april - Slovenski dan na Grobniku


Noise

Priporočene objave

Potemtakem se doli 27.4. ne bo več možno prijavit -plačat ali kakorkoli drugače uredit da greš odpeljat par krogov npr.?????

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potemtakem se doli 27.4. ne bo več možno prijavit -plačat ali kakorkoli drugače uredit da greš odpeljat par krogov npr.?????

Seveda se bo dalo, trening samo če bo prosto, za panoramsko turistično vožnjo v skupini pa se itak lahko prijavio samo na licu mesta, čim prej tem boljš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pred kar nekaj dnevi napisal vprašanje preko njegove njihove spletne strani, pa nisem dobil odgovora... :cry:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej je na dopustu kolkr vem, tko, da počakej da pride nazaj enkrat ta tedn, se mi zdi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo G. Čarman bral to temo je najpametneje da kr tukaj objavi kaj in kako da bomo vsi na tekočem brez nepotrebnih sto vprašanj, upam da bo to čimprej da vemo malo planirat, pa da bo vreme zdržalo to še najbolj. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej je na dopustu kolkr vem, tko, da počakej da pride nazaj enkrat ta tedn, se mi zdi :)

Imaš prav, je bil. Sem že dobil odgovor... :)

Kaj več bo pa itak sam objavil.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danci zaupaj še nam da ne bomo tudi mi nevedni tomaži. .) :) :)

Predprijava bo možna od 2.4.07 do 20.4.07, cena pa še ni dokončno določena.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najdu kađivo..... :OK:

:hmm: :doze:

[attachmentid=94147]

:wub: uf, kakšen sexi rdeči dirkač :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

post-13539-1174501873.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

No ena spodbudna novica za vse ki smo se že prijavili, in poziv za vse ki tega še niste storili..

LP

[attachmentid=95512]

post-3363-1176460520_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oja, pa grmel bo tud :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako sta se prijavila, koliko sta odštela, sploh, kako izgleda ves postopek, prosim opiš .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: S prijatlom sva bila v torek na Grobniku in vozila eno uro. Vreme je bilo čudovito . :OK:

kako pa je teb ratal Hlada(Drago) spoznat :blink:

:slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yes yes yes....jaz bi tud rad, da kdo mal opise kako to zgleda na grobniku..kaj je ta Slovenski dan pa to...cena piste, potek dogajanja...obveznosti, minimalna dovoljena hitrost :kva1: .pa prosim ne se krizat..letos sem novo peceni motorist tko da SPEAR me ;) hehe bi blo pa mogoce kul probat, kako ga je zgat cez ovinke, ce ves da za ovinkom ni madzharske druzine sred ceste s 4imi žmigovci in mapo yugoslavije na hawbi + obvezna oprema sendwichi . :devil: .hehehe no tko...aja pa che bo kksna fejst klapica..kle LJ-Okolica..bi se mogoche zraven priklopil..da se ne bom sam tja peljal...se vmes ustavil na kakem peercku(ampak Lashko je pa zakon) in nenazadnje bi bilo pa najboljs, da bi se she izgubil...HAHAHA ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preberi si temo od začetka, pa ti bo jasno .)

P.S: Preberi si tudi malo MAKSI delavnicah :grim , da ne boš kar dirkal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako sta se prijavila, koliko sta odštela, sploh, kako izgleda ves postopek, prosim opiš .) .

Nič takega ni , prideš se prijaviš in odpelješ plačane ure . Ena ura treninga je 45 € . Če imaš srečo , da ni rdeče zastave se kar navoziš , sicer smo imeli dvakrat rdečo zastavo , ko sem bil jast gor , tako , da se morajo vsi odstraniti s piste , dokler ne odpeljejo s piste ostanke (motorja in voznika). Če imate možnost , jo izkoristite in poizkusite , to je čisto nekaj drugega kot cesta. Srečno ! :yea1:

post-5346-1177082366_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo doli ob pisti tut kak slovenski vulkanizer oz. kdo, ki ima napravo za menjavol gum. Namreč jih prevzamem v Reki v petek zjutraj.

Popravljeno . Popravil moto_freak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!