Skoči na vsebino

Krutost ne pozna meja...


motoristek

Priporočene objave

NAJ BOLHE TISOČIH KAMEL PREPLAVIJO MEDNOŽJE TISTEGA PRASCA, ČE JE TO STORIL IN NAJ BODO NJEGOVE ROKE STOKRAT PREKRATKE, DA BI SE POPRASKAL...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pes je poškodovan, ne pa neozdravljivo boln. Zakaj bi ga fental? :angry2:

Društva za zaščito živali obstajajo zaradi reklame samih sebe ???? Čemu ??? :eek:

Preden postanem žaljiv, ti priporočam, da še enkrat prebereš kar si napisal. :slap:

Sem še vedno istega mnenja, pa ne boma razpravljala o najinih različnih pogledih na to stvar...

Sicer pa se takšni in drugačni psihopateki, neuravnovešeni, slabiči ki se lahko znese edino nad nemočno živaljo, vedno izmažejo. Zakon skoraj da nagrajuje mučenje, kazni so tako nizke in sramotne, da se prav čudim da tega ni več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se je treba spravljat na društvo?...a ni vseeno kakšni vzgibi jih vodijo.....imate kaj boljšega -pametnejšega na zalogi...al spet samo dr*** k****, ker vam je dolgčas?

Cenim to kar počno in hvala bogu, da se vsaj kdo ukvarja s tem ni da ni vsem na tem svetu evtanazija najbolj priročna zadeva.

Vikking...si pripravljen nuditi začasni dom kakšnemu psu, mačku?...če te pokličem ko pač naletim nanj?...al naj ga raje kar uspavam?

In HHV....Lovsko društvo ni po mentaliteti prav nič boljše ....le bogatejše .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je tole narejeno s sekiro sem jaz .... :?

Mislim, da tega ni sposobna naredit niti prava mesarska sekira v mesarjevih rokah, ne pa kar tam ena sekira, v rokah nekega jeznega :? , to pa zato ker vsaj ppo sliki sodeč sekira ne naredi nikdar tako "gladkega reza"(Nekaj mesa sem pa že presekal in vem kako se seka meso.linčajte me varuhi živali, ampak zavedajte se , da tisti ki zakopavajo živo perutnino tudi niso vam za zgled)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...pred dnevi/teden sem brala v Večernjem listu....najden 3. pes v 14 dneh- v gozdu v okolici Varaždina...dva sta na že ven iz intenzivne nege eden žal poginil...mankajo jim ušesa, ki so odrezna...glava pa je obrezana-odsekana (podobno temule na sliki) tako, da sta preživela kužka( ne gre za mladiče ali pse iz ,,istega gnezda,,) tudi slepa na en oko. Za enkrat še nimajo osumljencov obstaja pa možnost da gre za neke bolane verske obrede......

Teksta ki ste ga prilepili nisem brala, ker ga pač ne morem....tako, da me je slika asociirala na tist grozen članek s podobnimi slikami.

Kaj hočeš s tem povedati, da so bili na delu Hrvati?

Kar se pa tiče psa je pa takšno dejanje povsem nedopustno in za njega ni opravičila.

Kot prvo bi bilo treba kaznovati lastnika psa, ker pušča psa brez nadzora.

Nato poiskat tistega, ki je to storil in še njega kaznovat. Pa, da ne bo pomote, ne s takimi zakoni, kot jih imamo sedaj.

Ponovno je nastradala žival zaradi malomarnega lastnika in enega nasilneža.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj hočeš s tem povedati, da so bili na delu Hrvati?

Ne ,pri takih dejanjih je nacionalnost brez pomena....mogoče gre za iste osebke ali če bodo ugotovili da gre za ,,obred,, priadnike česarkoli pač...ČE ČE ČE ...Varaždin pa ni tako daleč...

..psi na Hrvškem so imeli vsi enake ,,poškodbe,, na glavi-s sekiro oz. nečem ostrim odrezano/odsekano polovico obraza in odrezan uho.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lina, ne trudi se! :hmm: to so ti pizduni, ko jih zaboli še le, ko se z njihovimi ljubljenčki kaj zgodi. :BUA: Takrat pa vik in krik..... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smože pri krutosti...najrž ste že kdaj ujeli na tv o slavnih preprodajalcih/posrednikih psov...ki so zgolj posredniki in ti pasemski kužki so največkrat necepljeni, ponarejen papirji iz genskimi okvarami ali pa že oboleli. Medijsko najslavnejši preprodajalec, pri katerm se da kupit kakršnokoli pasmo, dosti ceneje uvoz iz Mađarske...no vsaj štarat je cenejši... kasnejše zravljenje je drago ...je g. Matoš...oblegala ga je televizija, prijav je bilo nešteto...pa se ni še nič zgodilo...posel teče naprej.

Tule pa je pgled na eno od mađarsih farm- ne trdim, da so vse take-vendar so TUDI take in iz katerih jemljejo pse predvsem posredniki (človek si svojega psa tam ne bi kupil).....mi nič hudega sluteči pa z našim nakupom podpiramo tovrstno industrijo.

http://www.dogheart.hu/dogmengele.htm

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima (željeno) kazen za tistega ki je tako ranil psa (če ga je namerno ?) in za lastnico psov, ki so včeraj raztrgali moškega na Viču

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Ninko je na po operativni negi...lepo okreva pri ,,Repku,,...čez dober mesec ali dva pa bo rabil nov dom s kavčom in prijaznimi ljudmi :)

Iz foruma ,,moj pes,,

post-1392-1143223875_thumb.jpg

post-1392-1143223892_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!