Skoči na vsebino

virtualna pivnica Kod Motosvetofca


SiR

Priporočene objave

hvala, blo je dobr...

zdej grem pa spat, ti pa še tale kozarc pomij pol pa zapri za dons :D

lahko noč :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vale ....sedi za šank pa povej kaj te pesti ..jest bom pa medtem kozarce naložila v pomivalca

union takoj zdele..

Mal me v križu štiha, pa iščem spodobnega maserja ... a poznaš kakšnega dobrega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda kaj ste vsi v unem Twinu al kaj hudiča je že una zadeva, kamor hodite ob sredah :angry:

Saj ob četrtkih pa hodimo v Orto na Metropolis.... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če bi gazda lahko un zvonc dol odmontiral. Sem se spet z glavo butnu in evo šank runda. Pa še eno žirafo tle. Prodam rjav reklc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kondomata ni več u kevdru! A ga je kdo dam udnesu?

:huh:

Pamži so neki žvečl. Pa ful velke balone so delal. Pa po jagodah je dišal. Da ni to to... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ne vem :unsure: :whistle: O:-)

:eek: :eek: :eek: :eek: .....a ti si bila ta žverca......lopovluk.....ja....beli ovratniki to najbolš znajo.........

:? :? :hmm: :hmm:

BTW.....za kaj pa misliš porabiti vsebino :eek: :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW.....za kaj pa misliš porabiti vsebino :eek: :hmm: :hmm: :hmm:

Tebi jih bom na zgornjo glavo poveznila, ko boš spet začel s tistim vprašanjem :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi jih bom na zgornjo glavo poveznila, ko boš spet začel s tistim vprašanjem :devil:

Huuuhhhhhhhhhhhhh.....huda grožnja.......

Prepričan sem, da je že samo razmišlanje o takem krutem dejanju zgrešeno.......mar nebi bilo lepše porabiti cel kondomat.....pardon vsebino.......naprimer za plemenito delo........za nekaj, kar bi spremenilo svet.......za trenutke, ko bi se z združenimi močmi bojevala, za MIR NA SVETU :hmm: :hmm:

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A prosim date klimbri eno veliko Laško, da bo tri minute tiho :grim

Kar mi ponudijo tvoje roke, z veseljem sprejmem........pa tut če je cianid :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Br' jutr. :zzz:

.

.

.

:blink:

.

.

:eek:

:blush: se opravičujem, sem mislil, da sem v pivnico prišel, pa sem zgleda vrata falil.

Adijo, oprostite prosim!

.

.

. :hmm:

.

.

prokleta pjača

.

.

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV, prit nazaj no! Sem bil glih u kevdru. Kondomat sem najdu udzad za kanglami za rože zalivat. Dejmo najprej s Klimbro un pir spit ke ga bo Vale častila, pol bomo pa skupi namonteral kondomat u skret. Da bo PEPE miren. Ga kr vidm, kako ukol leta pa kondome išče. Pa še otroke vznemirja ke se z baloni igrajo.

Kje je pa gazda? Ej, kelnarca: kdaj boste vrt udprl?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Runda za hropce, pa naj bo postrežena zgoraj brez, ker so že stari in betežni, pa baje gledanje v joške dobrodejno vpliva na njihovo počutje ... jaz pa grem pa naprej delat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV, prit nazaj no! Sem bil glih u kevdru. Kondomat sem najdu udzad za kanglami za rože zalivat. Dejmo najprej s Klimbro un pir spit ke ga bo Vale častila, pol bomo pa skupi namonteral kondomat u skret. Da bo PEPE miren. Ga kr vidm, kako ukol leta pa kondome išče. Pa še otroke vznemirja ke se z baloni igrajo.

Kje je pa gazda? Ej, kelnarca: kdaj boste vrt udprl?

vrt je že odprt oz. terasa, sam je zdej ne najdem (F1- help!!!!)

če želiš pa top level storitve, nam je Alla podarila tudi džakuzi z vso pripadajočo opremo

IPB Slika

... jaz pa grem pa naprej delat ...

pompin? ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...postrežena zgoraj brez...

:eek: :eek: :eek:

Fak. Dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

:worship: :wub: :yes:

:whistle:

O:-)

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni za vrt še malo hladno....pa kdo bo vse une marele ven vlačil, pa mize brisal ker dežuje? pa vse blazine za na stole bodo mokre <_<

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni za vrt še malo hladno....pa kdo bo vse une marele ven vlačil, pa mize brisal ker dežuje? pa vse blazine za na stole bodo mokre <_<

Sem mislil tistega pod teraso. Pa sej je še ene par plinskih grelcev gor ustal. Sem jih lih učeri vidu, ke sm u kevder šu pogledat za kondomat. Ti bom yst pumagou mize pa stole ven znest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Runda za hropce, pa naj bo postrežena zgoraj brez, ker so že stari in betežni, pa baje gledanje v joške dobrodejno vpliva na njihovo počutje ... jaz pa grem pa naprej delat ...

Hvala.....podaljšala si mi življenje........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!