Skoči na vsebino

virtualna pivnica Kod Motosvetofca


SiR

Priporočene objave

Mislim, da se pri vapoteku za alkoholno pijačo šteje samo absint. Kar je manj kot 80% je zanj sok :) . Tako da brez problema dobiš (upam, da flaša ni premajhna)

IPB Slika

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak si pa ti nesramna. Nimam te več rad, tak da veš! :cry:

:eek:

A si me mel :hmm:

Pa nič ne poveš :cry:

Pir... :doze:

Ti pa lahko tut pred 10 že piješ, za razliko od vapota :D

ekola, izvoli (sem ti kar tavelzga prnesla, k vem da si v petek mal stradu)

[attachmentid=87506]

post-11267-1165395285_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa lahko tut pred 10 že piješ, za razliko od vapota :D

ekola, izvoli (sem ti kar tavelzga prnesla, k vem da si v petek mal stradu)

[attachmentid=87506]

Iiiiiii, Frstka, zdaj te mam pa jaz rad (namesto Vapotka)... :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iiiiiii, Frstka, zdaj te mam pa jaz rad (namesto Vapotka)... :OK: :OK: :OK:

Tut jaz tebe :wub:

Jaz bi malo belo kavo pa 0,3 travarice prosim.

Eto, zdej ti pa že lahka postrežem (in to celo flašo :D ), da boš pol delal namesto mene :P

[attachmentid=87510]

post-11267-1165395783_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da se pri vapoteku za alkoholno pijačo šteje samo absint. Kar je manj kot 80% je zanj sok :) . Tako da brez problema dobiš (upam, da flaša ni premajhna)

Flaša je glih prav, samo mleko si mi pozabu dat v kavo. :grim

Pa če že prineseš mleko, te še daj kr 2 pira zraven. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Flaša je glih prav, samo mleko si mi pozabu dat v kavo. :grim

Pa če že prineseš mleko, te še daj kr 2 pira zraven. :grim

Ma sem ti kr celo kravo pripeljal O:-)

[attachmentid=87511]

Piješ uniona ane :?

IPB Slika

IPB Slika

post-463-1165399372_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga

hit en bambus....hit hit :kva2:

IV. Ne glede na spol je večina anketiranih menila, da vino najpogosteje uživajo kot samostojno pijačo. Tako ženske kot moški so kot drugi najpogostejši način uživanja vina izpostavili mešanico s Coca Colo, vendar (več kot) enkrat več moških kot žensk. Moška populacija se je v relativno visoki meri izrekala tudi za uživanje mešanice vina in radenske (špricer). Oba spola sta se v najmanjši meri opredelila za uživanje bevande in miš-maša.

Pri izbiri najljubših (najpogostejših) oblik uživanja vina glede na starost anketiranih zasledimo delne razlike. Vse starostne skupine razen najmlajše (18-25 let) so izpostavile uživanje vina kot samostojne pijače kot najpogostejši odgovor. Istočasno najmlajša starostna skupina najpogosteje uživa bambus (mešanica s Coca Colo). Relativno pogosto uživa mešanico bambus tudi naslednja starostna skupina 26-33 let. Na spremembo v okusu naletimo pri naslednjih dveh starostnih skupinah: anketirani od 34. do 49. leta kot drugo najpogostejšo možnost uživanja vina izpostavijo mešanico z radensko, stari 50 let in več, pa se poleg uživanja čistega vina izrekajo tudi za uživanje mešanice vina in vode (bevanda), kar je posebnost te skupine.

Med najpogostejšo obliko uživanja vina in izobrazbo ter zaposlitvijo anketiranih ne zasledimo pomembnejših povezav - vsi anketirani (ne glede na navedeni spremenljivki) povečini uživajo čisto vino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga

hit en bambus....hit hit :kva2:

IV. Ne glede na spol je večina anketiranih menila, da vino najpogosteje uživajo kot samostojno pijačo. Tako ženske kot moški so kot drugi najpogostejši način uživanja vina izpostavili mešanico s Coca Colo, vendar (več kot) enkrat več moških kot žensk. Moška populacija se je v relativno visoki meri izrekala tudi za uživanje mešanice vina in radenske (špricer). Oba spola sta se v najmanjši meri opredelila za uživanje bevande in miš-maša.

Pri izbiri najljubših (najpogostejših) oblik uživanja vina glede na starost anketiranih zasledimo delne razlike. Vse starostne skupine razen najmlajše (18-25 let) so izpostavile uživanje vina kot samostojne pijače kot najpogostejši odgovor. Istočasno najmlajša starostna skupina najpogosteje uživa bambus (mešanica s Coca Colo). Relativno pogosto uživa mešanico bambus tudi naslednja starostna skupina 26-33 let. Na spremembo v okusu naletimo pri naslednjih dveh starostnih skupinah: anketirani od 34. do 49. leta kot drugo najpogostejšo možnost uživanja vina izpostavijo mešanico z radensko, stari 50 let in več, pa se poleg uživanja čistega vina izrekajo tudi za uživanje mešanice vina in vode (bevanda), kar je posebnost te skupine.

Med najpogostejšo obliko uživanja vina in izobrazbo ter zaposlitvijo anketiranih ne zasledimo pomembnejših povezav - vsi anketirani (ne glede na navedeni spremenljivki) povečini uživajo čisto vino.

UF tale se je pa razgovoru(ila).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fury, daj Pirru enga poka na moj račun, v živo itak več ne prideva skupaj za šank.

Pa še Zdrawcu enga, ko je ravno tu.

Pa še sebi nekaj natoči.

Men pa en Union, bi pasal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fury, daj Pirru enga poka na moj račun, v živo itak več ne prideva skupaj za šank.

Pa še Zdrawcu enga, ko je ravno tu.

Pa še sebi nekaj natoči.

Men pa en Union, bi pasal.

Eh; Pirrulz itak rabi vsaj dva, pa naj bodo trije:

IPB Slika

Zdrawc isto.

IPB Slika

Meni 0,3 klasike.

IPB Slika

Union. Jack.

IPB Slika

Union. Jack. Drugič.

IPB Slika

Union. pivo.

IPB Slika

Daj še meni enega rdečega, pa ga na Lobota piši. Mi je itak dolžn. :P

"I owe you" listek drugič pri šanku pusti. :P

IPB Slika

Še nekaj za winda, ki žalostno v pivnico gleda...

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!