Skoči na vsebino

virtualna pivnica Kod Motosvetofca


SiR

Priporočene objave

Men bi pa zdele pasala kr ena "SUICIDE TEQUILLA". Eh, klinc... dve me dej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enega ta kratkega za živce :whistle:

Uf... tis' pa še mlada, a ne? Kratek je za tehniko, za živce mora bit' pa dooooolg. :whistle:

En čaj iz suhih borovnic zame pa še za ostalo družbo nek'j natoč....

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En čaj iz suhih borovnic zame pa še za ostalo družbo nek'j natoč....

Hvala, Piko, men kar te zreuga, ka je tak lepe barve :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, Piko, men kar te zreuga, ka je tak lepe barve :whistle:

Še zame...pa prnes še enkrat isto...da ne boš 2x nosila :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enega ta kratkega za živce :whistle:

Uf... tis' pa še mlada, a ne? Kratek je za tehniko, za živce mora bit' pa dooooolg. :whistle:

En čaj iz suhih borovnic zame pa še za ostalo družbo nek'j natoč....

še zame enga kratkiga, mladi smo pač kontraverzni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej mi naret en turbodizl, de se bo mal kadil :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej mi še an :beer1: , de ba mal buli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A z' ga bomo pa k'r žingal al' kaj??? Pa dej še ena runda, da bo @Klajba najdu pot do rid... :)

Klajba, prideš danes k'j mim Lahaca? Grima skp na riiide pa na enga ta zreuga, pa bmo skp za Snupiiija navival, d bo un ispit skp spcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A z' ga bomo pa k'r žingal al' kaj??? Pa dej še ena runda, da bo @Klajba najdu pot do rid... :)

Klajba, prideš danes k'j mim Lahaca? Grima skp na riiide pa na enga ta zreuga, pa bmo skp za Snupiiija navival, d bo un ispit skp spcu.

Tešk če ne, če se sevide nau ukisal prej. A si ti na šihtu, tle van skuz akn ni kej vesele vit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tešk če ne, če se sevide nau ukisal prej. A si ti na šihtu, tle van skuz akn ni kej vesele vit...

No, ti k'r prid h Krištof, pa me paklič. Sn minuto preč dama. Pa bomo neki spil, pa se še gor mal zapodil. Vreme je pa tuki fino. ;)

Ajd' na zdravje! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ti k'r prid h Krištof, pa me paklič. Sn minuto preč dama. Pa bomo neki spil, pa se še gor mal zapodil. Vreme je pa tuki fino. ;)

Ajd' na zdravje! :beer2:

AAAA se prav de nis na šiht, a si dopustniški... Krištof, kje je ta, mi ni poznan :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAA se prav de nis na šiht, a si dopustniški... Krištof, kje je ta, mi ni poznan :unsure:

Če prideš iz Žir direkt naravnost na banhof... Pa preden se vanj zaletiš zavij desno na parkplac. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prideš iz Žir direkt naravnost na banhof... Pa preden se vanj zaletiš zavij desno na parkplac. :naughty:

Ačitn sn še mal premal papiv de bi te zastopu, dej men še an :beer1: , Pikiju pa ana cocta. Dej še enkat pavej, dej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ačitn sn še mal premal papiv de bi te zastopu, dej men še an :beer1: , Pikiju pa ana cocta. Dej še enkat pavej, dej.

Če boš prišel iz Žirov namesto na desno (Planina) pojdi naravnost - proti železniški postaji. Ko prideš do postaje pa boš videl na desni strani parkirišče in gostilno (pizzerijo Krištof). Potem zavrtiš telefon in za minuto sem tam. A ti v rimah napišem?

Dej še ana runda :beer2:

HIK!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš prišel iz Žirov namesto na desno (Planina) pojdi naravnost - proti železniški postaji. Ko prideš do postaje pa boš videl na desni strani parkirišče in gostilno (pizzerijo Krištof). Potem zavrtiš telefon in za minuto sem tam. A ti v rimah napišem?

Dej še ana runda :beer2:

HIK!

Zmejnen, ti zrimaj jest bam začeu pa kampanirat :whistle:, dej še ena rou..hik..mljask..nda hik

Popravljeno . Popravil Klajba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En sok špricar :trance_33_sleep:

nebot baba, urenk moško pjačo naroč

"kelnarca, gosti sok prosm"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!