Skoči na vsebino

virtualna pivnica Kod Motosvetofca


SiR

Priporočene objave

ys

bi pa zdele en kofetek brez vsega - res no ... ne, ne bom maw mlekca .. ne tut cukra, pa ne naterena - ja sam kofi, no ... ja pa kaj če bo grenk - tak mora kofi bit, ane ... hja ... pa še en cigaretek, če mi daste zraven .. a da ne prodajate posameznih cigaretkov .. pol grem pa drgm .. a svojga mi daste .. no, bohlonaj, res lepo od vs .. hvala za ogn ... uuuuhhudičakukopašeeeee

:P :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a brez meda al z :?

med se ponuca za igro 'kje je med' :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Natakarca men pa deset pirov, pa pr`uga in zadnga stran uzem. Pr´u me zapele, po t zadnmo sm pa pjen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa Sandrica kaj ti vedno na vodo hodiš? Popij nekaj konkretnega. Saj itak greš spat. :D

Jaz pa ne morem spati! Daj mi en konjak, pa za Sando že enega (zraven Zale Harmony) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En kamilični čaj......da poplaknem vso to sladkobo in ogabni občutek v želodcu, ki ga človek dobi, če zaide prebirat onaniranje ob navdušenju nad vremenom.......bljak....bljak.....težka bo.....hitroooo.....plizzzzzzzzzzzz..... bljak..... :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, sam zate....čejček z limonco. Upam, da je dovolj kisel.

Drugič pa ne beri tako osladnih tem, da ne fašeš še ene sladkorne zraven!

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze:

:?

:hmm:

:beer1: ......................................................................................... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav ima, najprej med delovnim časom po forumu brskat, sedaj pa še pivo :nono:

:P

temu se reče ugodna delovna klima,

čimweč takšnih delodajalcev :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hitro en anaboličnosteroidni-proteinsko-hormonsko-megamass napitek, grem u fitnes zdaj po 3 mescih pa hočem 5 kg mišic na dan dobit :grim

pol pa pir ko končam, pa prosim v mali kozarec nalit ker ne vem če ga bom lahko dvignil :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!