Skoči na vsebino

Krščanska vera pravzaprav spodbuja grešenje


Osama

Priporočene objave

Družina 11 - 12. marca 2006, stran 7

Naj bo greh še tako velik

Vsakomur, kdor se iskreno spove svojih grehov, je povsem odpuščeno - naj bo greh še tako velik ali naj ga še tolikokrat ponovimo. To hudiča spravlja ob pamet, saj mu Bog tako spodmakne tla pod nogami. Res nas lahko navda z občutkom krivde takoj po tem, ko grešimo, a ko se enkrat pokesamo, je primer zaključen in Bog ne premišljuje več o njem.

Največja hudičeva zvijača je, da nas poskuša prepričati, da je določeno grešno nagnjenje tako strašno ali zakoreninjeno, da se nekako izmuzne Kristusovi vsesplošni žrtvi in odkupitvi. Ne nasedajmo mu! Sveto pismo in Cerkev nam tudi za to ponujata rešitev. Vsi, ki prosijo za odpuščanje svojih grehov, so s Kristusovo krvjo očiščeni in osvobojeni krivde.

Odlomek iz revije BESEDA MED NAMI, v kateri so objavljena razmišljanja ob dnevnih svetopisemskih odlomkih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheheheheheeeeee :lol:

Sicer pa:

Bog kot samolastna absolutna prezenca sploh nima o čem za premišljevat. B) :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem zmeden, a to pomeni da bog dokler se ne spovem premišlja o mojih dejanjih? če je tako, ga bom ob priliki prosil za analizo mojih dejanj ker sam o njih ne razmišljam :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej ima največ dela z nekristjani, ker mora celo njihovo življenje samo o njihovih dejanjih premlevat.

Če bi jaz bil B/bog, bi temu hitro naredil konec. Ne bi iz mene norcev brili in me obremenjevali z razmišljanjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sam o njih ne razmišljam :grim

:hmm:

...ker se jih mogoče niti ne spomnišššššššššš........ :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Full dobra reklama...

Ni hudega kaj pocnete, vi sam v cerkev hodite, pa denar nosite - ostalo nas tako ali tako ne zanima... Horda debilov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ima pa firbčnost duhovnikov prste vmes.....da ne govorim prednostih, ki jih ima taka ,,greh,,-informacija...katera rada da......in možnost izsiljevanja.....vse v dobri veri seveda, da nam bo odpuščeno.

Vse so naštudiral....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Full dobra reklama...

Ni hudega kaj pocnete, vi sam v cerkev hodite, pa denar nosite - ostalo nas tako ali tako ne zanima... Horda debilov

In vedno vec jih je! In se delat moram z njimi!!! Obraca se mi in spoznavam meje svoje strpnosti!

:kva2:

Mogoče ima pa firbčnost duhovnikov prste vmes.....da ne govorim prednostih, ki jih ima taka ,,greh,,-informacija...katera rada da......in možnost izsiljevanja.....vse v dobri veri seveda, da nam bo odpuščeno.

Vse so naštudiral....

Ja, in uvedli malo drugacno placevanje odpustkov....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj potem rabimo sploh sodstvo, predlagajmo virantu naj sodstvo ukine, pa ne bo imel nobenih težav s plačami sodnikov, pol bo dal cekvi, pol pa k sebi

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje

prodajano blago na Planetu Opic je človeška neumnost in RKC trguje z njo že 2.000 let.

:P :blink: :doze: :wacko: :eek: :rolleyes:

Recite

kar hočete ampak najstarejša firma na svetu, z najstarejšim direktorjem in sedežem v Vatikanu je tudi daaaaleč najbogatejši d.o.o. na tem planetu z daleč največ zadovoljnimi strankami. Dragi moji:

KAPO DOL PRED TAKO POSLOVNO SPOSOBNOSTJO !

:worship:

Ne

krivite RKC pogoltnosti in ne delajte se fine. Zanima me ali bi VI odklonili denar, če bi ga določeni omejenci začeli kar nositi h vam, zato ker bi jim obljubljali:

"Sam mal potrpte, še mal .. sej bo pol bolši ... spljoh pa po tem, ko stegnete pete, pol bo pa splohinohsuuupertruper!"

O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-)

Za

"pogoltnost" RKC ni kriva RKC ampak klerohisteriki, ki tja nosijo denar in rabijo nekoga, da jim v njihovi nedoraslosti govori da so " .. še kr OK .. sam en al 2 očenaša .. pa bo vse cool .. "

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz zadnje Mladine, intervju z Činčem;

........... tudi za topoglavost tistih vernikov, ki so dajali za mašo, da bi Esmeralda spregledala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Full dobra reklama...

Ni hudega kaj pocnete, vi sam v cerkev hodite, pa denar nosite - ostalo nas tako ali tako ne zanima... Horda debilov

Tudi podpišem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ima pa firbčnost duhovnikov prste vmes.....da ne govorim prednostih, ki jih ima taka ,,greh,,-informacija...katera rada da......in možnost izsiljevanja.....vse v dobri veri seveda, da nam bo odpuščeno.

Vse so naštudiral....

o, kul.

grem za papeža :-)

Jaz sem pa krščen proti moji volji?

Kdo me reši 'odveze'?

tale gospod tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o, kul.

grem za papeža

:-)

najprej

moraš biti ministrant - kaj pa

čaka ministrante v zakristiji,

:eek:

se pa dandanašnji že precej natančno ve ...

ampak,

kjer je volja = moč

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej

moraš biti ministrant - kaj pa

čaka ministrante v zakristiji,

:eek:

se pa dandanašnji že precej natančno ve ...

ampak,

kjer je volja = moč

:lol1:

lahko pa si problematičn ministrant pa župnika zlorabljaš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko pa si problematičn ministrant pa župnika zlorabljaš ;)

yess - batine & so on

:OK:

ampak

res nisem vedw, da se pališ na župnike

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz zadnje Mladine, intervju z Činčem;

........... tudi za topoglavost tistih vernikov, ki so dajali za mašo, da bi Esmeralda spregledala.

Kaj sem danes nekaj slišal, da naj bi Činča zdaj en dan namlatili? Ve kdo kaj o tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sem danes nekaj slišal, da naj bi Činča zdaj en dan namlatili? Ve kdo kaj o tem?

jap, brutalno premlatili celo ... zna biti, da zato, ker se cela Slovenija žaljivo posmehuje Prekmurcem zaradi njegovih res bebavih oddaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, brutalno premlatili celo ... zna biti, da zato, ker se cela Slovenija žaljivo posmehuje Prekmurcem zaradi njegovih res bebavih oddaj

sam

pokaš mi tistga, ki se posmehuje Prekmurcem ...

:fight2:

pičkamumatrnagrintava

:fight1:

Zapomnite

si nekaj: v Prekmurju je koncentracija dobrih ljudi daleč največja na svetu

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!