Skoči na vsebino

PRIMOZH


MARJA

Priporočene objave

tole je pa mal mim štos, se vama ne zdi? no ... mogoče je pa res zabavno zaspat za volanom in se zaletet...

kreteni...

No ja, :doze: mogoče res mal mim

Sam Primož je tud zajebant in bo to, upam, zastopil tako kot sem jaz mislil :grim

in ne kot si si ti predstavljal :whistle:

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So ti že vsi vse zaželel in svetoval :P .........jst samo pristavljam svoj lonček :yea1:

LP, Fračka :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo banda,

tut mau heca mora bit, pa čepav je blo daleč od zabavnega B) sam zdej k se pa vidno cajtam iz dneva v dan pa tut mau črnega humorja ne škodi.....uglavnm jest mam že celih 83,5 kg tko da tut mau bolš že zgledam :kva2: ......no ja dost nakladana še enkrat vsem povem da ste ZAKON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

lp primozh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a boš izdal knjigo 'kako se zrediti 10kg v enem tednu' zih bo uspešnica :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predno se pridružim tovrstnim izjavam potrebujem obsežen fotografski pregled na zunanjost fantiča.... :D :P

:photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja hočmo slikce, slikce, slikce :photo: :OK: ... zgolj v strokovno ovrednotenje tvojega zdravstvenega stanja :grim O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja hočmo slikce, slikce, slikce :photo: :OK: ... zgolj v strokovno ovrednotenje tvojega zdravstvenega stanja :grim O:-)

Evo vam Promozh-a :grim

[attachmentid=66896]

post-2606-1144319771_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vam Promozh-a :grim

[attachmentid=66896]

PR Brdaus ne nam prodajat mačka v žaklu :fight1: :grrr, Primož je samo en in edini :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žgance pa špinačo pa meso pa take zadeve jest :-)

jaz sem tut nekaj shiran, grem tut zdaj nekaj pojest :)

dober tek :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PR Brdaus ne nam prodajat mačka v žaklu :fight1: :grrr, Primož je samo en in edini :grim

:grrr Sej ne prodajam mačka :grrr Samo skico sm gor prlimou, da si boš lažje predstavlala :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ampak ne limaj starih (WB) slik. Nimaš nobene novejše, recimo kake take kot imaš sam sebe v avatarju :devil: .)

Okrevaj :whistle:

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi ga tud "pregledala" ... :whistle:

Ne da si želim in ne da mu privoščim kakšno mučenje v rokah nas medicink, :grrr :grrr a kakšnemu tako postavnemu fantu kot je on :grim :grim , je pravi užitek zabosti v napeto zadnjico eno inekcijo........ :OK: ,

tudi mi se včasih kar mal grebemo za kakšnega mladega postavnega pacienta, kot npr. Primoža, čeprav je Primož samo eden in edini,

lepo se cajti :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ha ha :D

ne bi se branu tacga geštela tm gor sicer sem bil mau že podobn sam glede na to da sem padu iz 96 na 82 kg v 15 dneh je zdej pogled mal drugačn :slap: vam pa pokažem moj stroj v katerem se je vse to zgodilo, sicer ne zgledanič kaj posebnega sam je kr bil šus

lp primozh

Ne da si želim in ne da mu privoščim kakšno mučenje v rokah nas medicink, :grrr :grrr a kakšnemu tako postavnemu fantu kot je on :grim :grim , je pravi užitek zabosti v napeto zadnjico eno inekcijo........ :OK: ,

tudi mi se včasih kar mal grebemo za kakšnega mladega postavnega pacienta, kot npr. Primoža, čeprav je Primož samo eden in edini,

lepo se cajti :grim

oj Tatjanca :D ,

lohk prideš na hišno nego :naughty:

post-6376-1144340892_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U pisuka....po avto sodec, si jo pa se mal odnesu oz. si mel gramozansko sreco...

Kam si pa prletu, zgleda kot kam v tovornjak, al pa kam v avto...??? ce ni skrivnost..

LP,Rock-46

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U pisuka....po avto sodec, si jo pa se mal odnesu oz. si mel gramozansko sreco...

Kam si pa prletu, zgleda kot kam v tovornjak, al pa kam v avto...??? ce ni skrivnost..

LP,Rock-46

oj,

v bok kamiona :(

lp p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp primozh

oj Tatjanca :D ,

lohk prideš na hišno nego :naughty:

rade volje :OK: :yes: , kaj pa konkurenca... :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo Primozek

kot izgleda si ze skoraj cist zdrav

in izgleda da so teb najbolj kile vazne, saj brez njih se tudi da zivet, pa se motor bo bolj letu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!