Skoči na vsebino

Psiholoska cistilnica II


Priporočene objave

Psihiči, z Gregsom dr. na čelu.

Pa magari, da mi pacient v živo crkne, samo, da sem imel prav.

Ehehehe.... eheheheh.... Brrrm, maš prou, maš prou... samo za to se mi gre, da imam prav... :yea2: A sploh obsaja se kaj drugega?! :kva1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem doslej še vse probleme, ki mi jih je uspelo rešiti, rešil ali z lastnim delom, s pomočjo svoje partnerke, ali pa z pomočjo prijateljev, u četiri oka, ili u šest... Le malokaj pa se je rešilo z jamranjem na forumu ... Tudi Dr. Phil, pardon, Greks ... ni bil magičen solution.

Eh, Sym, nihce ni magicen... in jasno, 4 oka so najboljsa stvar... :yea2: Ampak kaksen neodvisen nasvet od cloveka, ki odkrito prizna, da ga v tem obdobju nic ne zuli, je pa vseeno lahko tudi objetiven. In seveda se bo spet nasel kaksen pesimist, ki bo dejal, da je to nemogoce in da sem sigurno na robu zivcnega zloma. Kot mnogokrat odgovarjam: sem, ce verjames tako in ce ti je lazje pri srcu. Nepoboljsivim travmatorjev priznam vse, samo, da imam mir... :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 oke so ze vredu. 6 ok pa ne, to sm pa tud sam ze obcutu. me je mel, da bi zreduciral tistih 6 na sam 5 se uporabnih... O:-) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, Sym, nihce ni magicen... in jasno, 4 oka so najboljsa stvar... :yea2: Ampak kaksen neodvisen nasvet od cloveka,

...

Nepoboljsivim travmatorjev priznam vse, samo, da imam mir... :naughty: :OK:

Hmm, kaj pa je "odkrito priznanje cloveka, da ga nic ne zuli" :)

Sicer pa obstajajo tudi zulji, ki ne bolijo in se ne gnojijo. Pac scasoma izginejo :) ali pa clovek kupi take cevlje, ki ga ne zulijo vec ;)

Priznanja pa so v eni drugi temi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno nisi razumela in si napisala skoraj isti stavek kot jaz, le da se z njim ne strinjaš. Človek sam reši problem, nekdo mu le lahko nudi oporo, da to stori.

..jap,....očitno nisem razumela...no, samo da zdaj razumem... :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Doktor je vedno tu, vendar prostovoljno ne odpira vrat... mora vsak sam potrkati. Si potrkala?! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem hotela samo malo prebudit tvojo čistilnico, na srečo pa nisem kandidat za tvojo ordinacijo.... B) :yea2:

Alla B)

P.S......vsaj napis si daj na vrata, da še imaš odprto B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...
...takih kot Kruse, ki...

:blink:

No, pa je se en pacient v ordinaciji .)

Sem imel letos dosti casa premisljevati (najbrz sem se prevec, pa so vse druge stvari trpele; hja, se bo treba nehat izgovarjat, pa zacet mal migat :) ) in sem ugotovil tocno tri nacine, kako bi sel s tega sveta:

1. Se razbijem z motorjem

2. S srotarco si razpacam mozgane po stropu

3. Nekje pri 80ih infarkt med orgazmom (pa ne med rokometom .) ) pa kup vnukov, k bojo jokal za mano

Ampak:

1. Glede na vse, kar sem ze delal z/na/ob/pod motorjem, imam obcutek, da s tem ne bo nic... Sicer sem pa tudi ze drugace v zivljenju marsikaj naredil/poskusil, pa sem imel vedno sreco, da sem se lahko pobral... Se mi pa pozna....

Kdo je ze rekel (a je bil Jim Morisson? ) Zivi hitro, umri mlad in bodi lepo truplo...

Sem zivel hitro (ali pa se zmeraj, kaj pa vem; no ja, kakor za koga), in nisem umrl mlad...sedaj pa tudi lepo truplo ne morem vec biti...in nekako zaradi tega (pa da se ne bojo prevec matral s pucanjem) tudi odpade stevilka

2. Sem imel priliko strelat s takim puskam. 12 Gauge. Zakon. Kok ritne. Mi je bilo vsec. In bi rad se kaksen metek spustil... :naughty: Pa ne v mozgane...Pac enkrat ob priliki, kdaj tocno se bom pa pustil presenetiti....

3. Izgleda, da je preostala samo se ta moznost....No ja, pa saj ta mi je se najbolj vsec...

Sam se bo pa treba se malo k sebi spravit...Sej pocas gre, mi pa vcasih res tko zaseka, da je se mene strah... In se zato po eni strani niti ne cudim, da me je pustila, po drugi strani pa se zmeraj ne vem, tocno zakaj... Mah, sicer sva pa obadva skupaj zavozila, po eni strani je cisto vseeno zakaj in kako, otroka bo pa treba vseeno h kruhu spravit...Mogoce bo vsaj njemu lazje, ker je mlajsi, kot sem bil jaz...

Aha, pa se to, ker je bilo ravno govora o prvi pomoci; zakaj je ne bom rabil... ker ce kaj delas, delaj dobro....torej ce se bom razbil (pa se ne bom), se bom orenk...skratka v nobenem primeru je ne bom rabil... razen ce....

...caki, caki....

ce jo bo kdo drug rabil....pa saj je ponavadi v vsakem avtu....samo kaj pa ce ni avta...na motorjih pa sami taki kot jaz.....

...bo treba tole se malo razmislit....

In sem ze malo razmisljal in sem se se nekaj hecnega spomnil... Karma (bo res kaj na tem)... Malo prevec naklucij....Se vse skupaj prevec ponavlja....Eh ja, kri ni voda (kaj pa ce je bencin....ma na vem, mogoce.... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pivčiiiiii, prjatla išem, a ga je kdo kej vidu? :(

Ooooo, Kruse, kwa pa ti tle?? A da sm te jest sm poslow? :blink: Upsss, sorčy*, nism tko mislu.

*Sorčy = 2cm = približna razdalja med muco pa kako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi hotel koga ozmerjati s pusijem, potem imam zadosti jajc, da to povem v faco....Ali pa pod svojim Nickom napisem na forum....

Tako, da.....mah, brezveze

Sicer pa ce bos imel cas, lahko v nedeljo kaj receva na to temo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

O glej, glej... potrkali so.... :)

Kaj dosti vprašanj ni, tako da grem lahko spet mirno spat... pred tem pa... VSO SREČO VSEM! :OK:

...... logoff and logout... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se dogaja.

Terapevti niso popolni.

In tudi če naredimo napako, znamo vedno prepričati pacienta, da je:

a.) on kriv

b.) da je narobe razumel

c.) da je to v sklopu terapije in namenoma

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jako dober doktor, ki opazi, da ima paciente več kot 1 teden za tem, ko so potrkali...........

Kaj se pritožuješ?! A si pacientka?! :naughty: Ker se noben drug ne pritožuje... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se pritožuješ?! A si pacientka?!  :naughty: Ker se noben drug ne pritožuje...  :P

Pacienti se običajno ne pritožujejo......zakaj:

- ker potem čakajo en mesec na obravnavo

- ker je račun najmanj dvakrat tolikšen

- ker se mu setra ne nasmehne

- ker terapevt hoče vedno in vedno bolj intimne podrobnosti,samo da zavleče tretma

- ker se noben noče Gregsiju zamert :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregsa pa res ankol ni, ko ga člowk

Klelelele sem, kwa rabš? ;)

A si me kaj vprašala?! :hmm: Nič ne vidim... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan g. Doktor, prišel sem na redni servis :) ....spucaj

In kaj naj pucam, g. gebre? :hmm: Vprašaj kaj, pa bom videl... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!