Skoči na vsebino

Psiholoska cistilnica II


Priporočene objave

In kaj naj pucam, g. gebre?  :hmm: Vprašaj kaj, pa bom videl...  :grim

Dottore jest se naročam na pucanje zgornih dihlanih poti :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs.........ne vem kako naj ti obrazložim svoj problem.......prepričan sem,da sem postal MAZOHIST.....kaj mi je storiti????? :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dottore jest se naročam na pucanje zgornih dihlanih poti

Gospa Kat!

Glede na to, da ste pred novim letom preobilno trenirali za novega leta dan, vam sporočam, da sedaj čim več ležite, da prebolite pljučnico. Pa veliko čajčkov in mož naj vas ne sekira preveč (če ne, mu bomo vzeli Power Commander :naughty: ). Prav tako naj vaše srčkano malo bitjece ne joka preveč ponoči, da boste prej okrevali. Najbolje, da posteljico postavite zraven kavča v dnevni, na kavč pa zvrnete še moža (tako boste spali še bolje, saj ne bo smrčanja :whistle: ). Garantiram vam, da boste v dveh dneh na nogah in pripravljeni za nove boje z epruvetkami in državno upravo... :grim

Aja, o zgornjih dihalnih poteh je govora?! :hmm: No, spijte sirup ali dva za lažje dihanje (lahko tudi Bronhi - lakše se diše), pa bo v redu... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs.........ne vem kako naj ti obrazložim svoj problem.......prepričan sem,da sem postal MAZOHIST.....kaj mi je storiti?????

Gospod Klimbra!

Jaz to že dolgo časa vem, da ste mazohist. V čem je torej problem?! :hmm: :naughty:

Ena možnost je, da si najamete domino, ki jo s pridom izkoristite za učne ure - vendar pazite: nikakor ne smete popustiti svoji volji, da bi se ji podredili. Služi naj vam IZKLJUČNO le kot trenerka. Če pa nikjer ne dobite domine, pa recite svoji partnerki, naj vas malo manj tepe... :lol: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs.........ne vem kako naj ti obrazložim svoj problem.......prepričan sem,da sem postal MAZOHIST.....kaj mi je storiti????? :blush:  :blush:

Sedi, trpi in uživaj (ter čakaj, da pridejo medeni tedni). :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KONČNO sem v pomoč dobil kvalificiranega in uradno priznanega psihologa... Zdaj boste čakajoči hitreje na vrsti... :grim

Mustang, dobrodošel... :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh, oh :blush:

Moja malenkost lahko le občasno kaj doda zraven, saj je orinacija Gregsova. Lahko sem le pomožni asistent :lol:

Se bomo že nekako znajdli, če bo kaj prometa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospa Kat!

Najbolje, da posteljico postavite zraven kavča v dnevni, na kavč pa zvrnete še moža (tako boste spali še bolje, saj ne bo smrčanja  :whistle: ).

Dragi Gospod Dohtar,

Rude sicer smrči, ampak Štefka ponoči spi :OK:.

Pa da se vrneva k prvotnemu problemu :rolleyes: ..... v vašo cenjeno ordinacijo sem se obrnila po psihološko pomoč .... trpi namreč moja bit ker se ne morem intenzivno verbalno znašati :fight2: nad glupimi poslovnimi nategovalčki, državnimi birokrati ter bližnjimi dežurnimi krivci :slap:

Kaj mi je storiti :hmm: ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, al rajš delam al gledam? :blink: Al rajš gledam al delam?

Vaš problem je enostaven: to kar delate je vredno ogleda, zato po opravljenem si le oglejte preden nadaljujete z delom in si privoščite še kakšen ogled pred začetkom novega dela. Ste umetnik, veste? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trpi namreč moja bit ker se ne morem intenzivno verbalno znašati  :fight2: nad glupimi poslovnimi nategovalčki, državnimi birokrati ter bližnjimi dežurnimi krivci  :slap:

Kaj mi je storiti  :hmm: ???

Draga Kat, najprej Vas moram soočiti s tem, da je vaše življenje naravnost čudovito in ni živa nočna mora kot ostalih državnih birokratov, čigar življenje je skoraj ekvivalent morskih spužvam. Poslovni nategovalčki so dandanes pač v modi, ampak itak jim kaj rata enkrat na sto sfaljenih poskusov, kar pomeni da so zgube. 2:0 za nas.

Dežurni krivci so pa tam zato, da jih izkoristite, zato najbolje, da vso vašo verbalno agresijo usmerite na njih, saj zato imamo dežurne službe. Pa še všeč jim bo. Opozoriti pa Vas moram, da med dežurne krivce NIKAKOR ne paše Vaš mož. Njega morate ljubiti, spoštovati in crkljati. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bi lahko kdaj pa kdaj bila v pomoč pri kakšnih nasvetih in podobnem čeprav vam moram povedat, da sem osebno po vseh (jih je že kar nekaj) tegobah, ki so me potolkle na tla ugotovila eno; sama sem svoj najboljši duševni pastir (torej; niso me potolke). Povem pa vam da je zelo lepo imeti okoli sebe ljudi, pa četudi samo preko maila, ki z nekaj potezami zrahljajo težo bremena. Pa ne, da se kdo komu smili in ga pomiluješ- ni šans. Dvignit iz podna v nebo, seveda vsakega na svojstven način, ker smo pač ljudje tako raznolike bilke in ja, vsaka bolezen ima svoje zelišče. Lepo je, res lepo. Poklon Gregsu in podobnim za zadevo kot je psihološka čistilnica - popolnoma živa in nujno potrebna zadeva.

Lahko noč, še lažji spanec in perfekten začetek novega dne vsem skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razgaljanje lastnih težav raznoraznim vračem utegne biti jako koristna zadeva. Če nič drugega, lahko vrač napiše knjigo in z malo sreče obogati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vseh govoricah o tunini v ordinaciji Dr.Gregsa, mi je uspelo dobiti slikovni material, ki le te potrjuje. Na fotografiji je viden Dr.Gregs ob delu s pacienti v naravi, pomaga pa mu asistent Dr.Mustang. Identitete brhke pomočnice v odzadju mi ni uspelo razkrit. Bi pa jo prosil, da se oglasi v tej temi. Klimbra, da to nisi ti vem, zato se ne javljaj :) .

lp DTW

post-725-1104907755_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vseh govoricah o tunini v ordinaciji Dr.Gregsa, mi je uspelo dobiti slikovni material, ki le te potrjuje. Na fotografiji je viden Dr.Gregs ob delu s pacienti v naravi, pomaga pa mu asistent Dr.Mustang. Identitete brhke pomočnice v odzadju mi ni uspelo razkrit. Bi pa jo prosil, da se oglasi v tej temi. Klimbra, da to nisi ti vem, zato se ne javljaj :) .

lp DTW

Hehehe...Robinson Crusoe in Petek.... :lol:

Za bejbiko pa jaz tud ne vem, kdo bi lahko bla (Defoe ne piše nič o kaki bejbi na otoku, menda)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe...Robinson Crusoe in Petek.... :lol:

Za bejbiko pa jaz tud ne vem, kdo bi lahko bla (Defoe ne piše nič o kaki bejbi na otoku, menda)

Piše,piše........sicer so bile to neke prikupne domače žwawce.......

Lahko pa bi ....zgolj hipotetično.....razvil teorijo,da je prikupen deklič morda nastal iz prav nič cortkane in po vsej verjetnosti tudi dokaj ubogo pokretne(predvsem na suhem) morske deklice......,ki sta jo dr.Gregs in dr.Mustangero pravilno in z rokavicami obdelala, da je bolj "prijetna".......zgolj hipotetično......

Se morda motim :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vaš problem je enostaven: to kar delate je vredno ogleda, zato po opravljenem si le oglejte preden nadaljujete z delom in si privoščite še kakšen ogled pred začetkom novega dela. Ste umetnik, veste?  :grim

Qwalla, g. dr. Moos-tangh, se mi je zdelo, da gledam ko delam, ko delam to, kar gledam. B) B) :grim

Respect za naswet, ol da wey! :worship:

Se priporočam za naslednji obisk v ordinaciji dr. Moos-tangha & dr. Gregsa.

Priporočam tud ostalim pacientom! B)

Safcol, najboljša tunina. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je slika iz ordinacije, ki kaže najin poklicni uspeh in vsesplošno zadovoljstvo mnogih pacientov, ki mirno ležijo na tleh in uživajo. Slika je še z morja, ko sem bil malo bolj rjav, pa prali so me na 90C, da sem se malo skrčil. Gregs je pa d' man! O mladenki pa ne smeva izdati nadaljnjih skrivnosti. Poklicna molčečnost .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena medijska zanimivost, na katero sem podzavestno postal pozoren..

voditeljica na nacionalki Marjeta Klemenc ima pri vodenju raznih informativnih oddaj eno skrajno zanimivo lastnost: vedno se vsaj enkrat zmoti. :xx:

opazujte. opazite.

p.s. tako. pa sem očiščen. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, Mustang, da skrbiš za dušice, ko mene ni... :worship:

Baje sva dobra nakladača, pravijo sarkastično osamljene pametne dekline... bova to še naprej delala, ne?! :grim

Zdaj moram pa spet iti, saj veste, imamo polno strokovnih seminarjev... in ko se vrnem, bom še bolj nabit z znanjem in bom še bolj "nakladal"... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, DtW, takooooo sem se nasmejal tvoji sliki, da sem skoraj s stola padel... Super fotka!!! :D :D :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, Mustang, da skrbiš za dušice, ko mene ni...  :worship:

Baje sva dobra nakladača, pravijo sarkastično osamljene pametne dekline... bova to še naprej delala, ne?!  :grim

Zdaj moram pa spet iti, saj veste, imamo polno strokovnih seminarjev... in ko se vrnem, bom še bolj nabit z znanjem in bom še bolj "nakladal"...  :yea2:

Joj, Gregs, pa ne da si se našel v mojem postu? :lol1:

No, naj te potolažim, ni bil nihče eksplicitno mišljen. Gre samo za trend "dajanja pametnih nasvetov" vsepovsod na forumu. :friend1:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!