Skoči na vsebino

Psiholoska cistilnica II


Gregs

Priporočene objave

Joj, Gregs, pa ne da si se našel v mojem postu?  :lol1:

No, naj te potolažim, ni bil nihče eksplicitno mišljen. Gre samo za trend "dajanja pametnih nasvetov" vsepovsod na forumu. :friend1:

Alla  B)

a si se ti našla v njegovem ? ;)

Dr. Gregs, Mustandžeros, Alla - pomagajte. Imam problem. Doma mi po tleh ležijo ribe. Skušal sem se z njimi pogovarjati, jih božati, pa nobenega učinka. Kaj mi je storiti? Naj jih ocvrem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za preprečevanje nevrotičnih napadov, zaradi pomanjkanja rib in kraje le-teh, priporočam poslušanje Riblje Čorbe :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, Gregs, pa ne da si se našel v mojem postu?

Nisem, samo napisano je v "mojem" vrtičku... glede na to, da mi matematika niti ni tako tuja in da razumem pojem posledica, bi rekel tako: posledično da, ker pišeš tu... :ninja: ...drugače pa ne...

a si se ti našla v njegovem ?

...tuše, tuše... ups, pardon: touche, touche.... eheheheheheeeeeee.... :naughty:

Premeten komentar... :grim

Ampak ne mislim nič slabega... :grrr

Samo počasi bom začel vrtiček pucati vseh nebuloz, ker je povsod drugod dovolj tem za orto svinjanje, zato bom prosil vse, ki mislite lapati brez kakršnegakoli pomena, da odidete ven iz čistilnice...

Jutri bom spucal, danes vam še pustim trebiti tukaj... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo počasi bom začel vrtiček pucati vseh nebuloz, ker je povsod drugod dovolj tem za orto svinjanje, zato bom prosil vse, ki mislite lapati brez kakršnegakoli pomena, da odidete ven iz čistilnice...

Jutri bom spucal, danes vam še pustim trebiti tukaj...  :grim

Mater si nek čuden psiholog :eek: :eek: :eek:

Kaj ne veš, da je lapanje brez kakršnegakoli pomena lahko nadve dobor za psiho nekaterih :wallbash: :headbang: :wallbash: :headbang: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole: Imeli smo službeni zaključek. Čaga pač- tardicionalno kot vsako leto. Ker se je v msecu decembru nabralo toliko službenih frustracij in me je zamikalo, da grem nekam daleč od civilizacije in se preklemano zderem do obisti, je bila ravno pri roki druga terapija. Special room, jaz in 20 kozarcev (kupila in plačala, da ne bo pomote). Razbila vse. Sprva občutek zategnjenosti in moralnih zadržkov po enem petem kozarcu pa je bil tak feeling razbiti še ostale.

To je bilo za dušo- enostavno je bilo potrebno. A se naj počutim sedaj krivo, ker nekateri moji sodelavci smatrajo to zrelo za norce???

Enostavno se mi ni za obremenjevat s tem kar nekateri mislijo, jaz vem zakaj. Vseeno bi rada, da folk s katerim preživim pol dneva in še več, razume zakaj, ker so mi pomembni in so mi pri srcu in so zame moj the best team.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si se ti našla v njegovem ? ;)

Dr. Gregs, Mustandžeros, Alla - pomagajte. Imam problem. Doma mi po tleh ležijo ribe. Skušal sem se z njimi pogovarjati, jih božati, pa nobenega učinka. Kaj mi je storiti? Naj jih ocvrem?

Gregs, ni problema, asystenti vedno radi vskočimo :)

Dragi Symon the fishmaster.

Ribe imajo močan simboličen podzavestni pomen, saj predstavljajo bitja v vodi, brez jezika, kar je v prenesenem pomenu fetus v maternici. Je v tekočini, nahranjen in predvsem srečen. Vaša težava je, da se želite vrniti v izvorno stanje užitka in blagostanja in se težko soočate s frustracijami vsakdana.

Torej: predelati je treba to simbolizacijo na konstruktiven način. Odcepite svoje potlačene fantazije, ki jih projicirate v ribe in si jih preprosto specite na žaru, priporočamo s peteršiljem in česnom. To je vsa komunikacija, ki jo imejte z ribami in jih enostavno pojejte. Uživali boste v gustatornem hedonizmu in - problem je rešen! :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater si nek čuden psiholog  :eek:  :eek:  :eek:

Kaj ne veš, da je lapanje brez kakršnegakoli pomena lahko nadve dobor za psiho nekaterih  :wallbash:  :headbang:  :wallbash:  :headbang:  :slap:

Morda res, amapk moramo takoj razbliniti napačno predstavo o psihologih. Vsekakor nismo vsestransko sprejemajoči, razumevajoči in tolerantni. Terapevtski proces nujno vključuje tudi frustriranje. Edina razlika med našo in laično frustracijo je ta, da mi to počnemo (naj bi) kontrolirano in v dobro pacienta. Ampak on tega itak ne ve in smo enostavno prasci.

Torej: ko vas psiholog frustrira je to dobro za vas, zato se ne upirajte :D

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole: Imeli smo službeni zaključek. Čaga pač- tardicionalno kot vsako leto. Ker se je v msecu decembru nabralo toliko službenih frustracij in me je zamikalo, da grem nekam daleč od civilizacije in se preklemano zderem do obisti, je bila ravno pri roki druga terapija. Special room, jaz in 20 kozarcev (kupila  in plačala, da ne bo pomote). Razbila vse. Sprva občutek zategnjenosti in moralnih zadržkov po enem petem kozarcu pa je bil tak feeling razbiti še ostale.

To je bilo za dušo- enostavno je bilo potrebno. A se naj počutim sedaj krivo, ker nekateri moji sodelavci smatrajo to zrelo za norce???

Enostavno se mi ni za obremenjevat s tem kar nekateri mislijo, jaz vem zakaj. Vseeno bi rada, da folk s katerim preživim pol dneva in še več, razume zakaj, ker so mi pomembni in so mi pri srcu in so zame moj the best team.

Z velikim uvidom v težave ste opazili, da se je v vas nabrala velika napetost, ki je bila rezultat zunanjih frustracij. Takšno agresivnost je vsekakor priporočljivo izraziti in pozunanjiti, saj se lahko v nasprotnem primeru še naprej nabira ali obrne v sebi škodljivo, avtoagresijo (in psihosomatska obolenja). Težava pri izražanju agresivnosti pa je, da je to težko narediti na socialno sprejemljiv način, saj je naša dužba do agresivnosti zelo netolerantna.

In na tem mestu Vam moram čestitati, saj ste izbrali krasen način za kanaliziranje napetosti. Glede na to, da so bili kozarci Vaši in da se verjetno med vašo akcijo ni nihče poškodoval ter da ste verjetno za sabo tudi počistili, ste izbrali popolnoma ustrezen način, ki ni tako redek. Enostavno ste v kozarce projicirali frustrirajoče elemente in jih uničili.

Torej: razložite sodelavcem, da je mnogo bolje, da ste razbili par svojih kozarcev kot vse njihove nosove in naj se brigajo zase. Konec koncev Vas je to morda rešilo kakšne rane na želodcu ali povišanega krvnega tlaka.

(če ne bo to uspelo jim prodajte, da črepinje prinašajo srečo :rolleyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej: ko vas psiholog frustrira je to dobro za vas, zato se ne upirajte  :D

:devil:

Ok ... bom probala, da naum več :grrr :grrr ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak jaz res nisem imela tebe ali pa Mustanga v mislih, čeravno sem se igrala ravno v tvojem peskovniku.

Oproščeno... ampak glede na to, da se povsod po forumu (še posebej pozimi) tako razbohoti količina neumestnih objav, sem pač malo "alergičen", da bi se to tudi tu zgodilo... ker konec koncev... je tale "peskovnik" namenjen vseeno "malo bolj" resni debati... recimo... .)

Skratka: prijatelji dalje... :OK: ...in z umestnimi pripombami si vedno dobrodošla... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razgaljanje lastnih težav raznoraznim vračem utegne biti jako koristna zadeva. Če nič drugega, lahko vrač napiše knjigo in z malo sreče obogati.

Dragi g. Pepe!

Vsekakor zna kakšen vrač to izkoristiti, a jaz zagotovo ne. Ne bogatim na račun osebnih izpovedi, temveč izključno po ekonomskih načelih trga... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa neki v glavo tiši...

Bom kmal tak  :eek:

Se da kej narest? :?

Dragi g. HHV!

Baje ste se vmes že pozdravili... tako da ni več potrebe po pomoči... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj si obrijem še obrvi.... 

Dragi g. Altermann!

Zakaj pa ne? Če vas pa Ewe obtoži, da ste transvestit, pa naj se obrne name... :naughty: ... ji bom lepo razložil, da ste pač razcepljena osebnost... kot trska... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: malo sem počistil. Če se kdo počuti zapostavljenega zaradi tega, se lahko pritoži vsak 6.-i četrtek 32.-ega v mesecu. :grim

Lahko pa mirno oddie smetit drugam... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Peeeeesda :eek: ; rabm psihiatra?! :?

Pa sej sem čist normaln O:-)

:whistle:

okej

mogoče

nism; če ne, ne bi bil kle :yea2:

:slap:

vsak je svoje sreče kovač :rolleyes:

KOVAČI SMO! IN NAŠA SILA, SKOVALA BO SVOBODE LUČ, IN ISKRA...

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Semle bi danes želel vnesti malo opitimizma :OK:

Jebite se še naprej :kva2:

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peeeeesda, rabm psihiatra?!

V bistvu ne :grrr Bom povedow zakaj:

KOVAČI SMO! IN NAŠA SILA, SKOVALA BO SVOBODE LUČ, IN ISKRA...

Bolj prow je tko, da naša sila "skovala nam bo sreče ključ", medtem ko iskra svetla (izpod kladiva) "prižgala bo svobode luč". :grim

Ergo: dementia senilis

(Se pardoniram pristojnim padarjem & psihometalurgom, člowk je pač trpel.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, don Pepe. Vaša opomba je bila popolnoma ustrezna :closedeyes:

Fifty@

da Vas potolažim: če je kdo izven psihiatrične bolnice ali se ni nikoli zdravil, še ne pomeni, da je normalen :lol:

Močno pozdrawljam Vaš optimizem!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu ne  :grrr Bom povedow zakaj:

Bolj prow je tko, da naša sila "skovala nam bo sreče ključ", medtem ko iskra svetla (izpod kladiva) "prižgala bo svobode luč".  :grim

Kako je kaj prav je seveda relativno. Za potrebe zdravljenja mentalnega zdravja, so individualne priredbe potrebne. Za zadovoljevanje lastnih potreb uporabljam sledečo verzijo:

"... khm khm...

KOVAČI SMO IN NAŠA SILA NAM JE SKOVALA ŠPAJZIN KLJUČ!

SMO NOTRI VDRLI IN VSE POŽRLI, PO NAŠIH ŽILAH TEČE ŠNOPS!

:drunk: ........"

Mogoče pa komu pomaga :) .

lp DTW

p.s.: Ponižno se opravičujem g.Dohtarjem, ker si dovolim z kmečko logiko zdravit agrarne probleme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem se odločila pa, da ne bom rabila raznih psiholoških in filozofskih čistlinic, ker sem tolk zmešana, da mi živ bog ne more pomagati..........

Draga ga. Pupa!

Pomagaj si sam in boh ti bo pomahal... emmm... pomagal?! :naughty: :yes: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, bravo jaszt.....Mi je spet ratal zabrest :BUA: Bruhat ne morm vec, smejat se bom mogu pa z zlo stisnjenim zobmi, da mi ne bo kaj notri priteklo......

Ce je to to kar voham, potem ni voda :krneki: Ce bi bilo vsaj kaj alkoholnega, pa tudi to ni :blink:

Pa mi je lepo povedal, naj ga neham srat ...... Ampak neeeeeeee, dejmo gas do konca, gremo se en krog.....

Zdej se pa spet je.i pa plezi .) Ma ja, nic novega..... Samo tolk gosto pa se ni bilo....

Jur, a mas se kaksen metek zame.....Dej rajs dva....Za vsak slucaj, da se ne bom predolg matru. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem malo razmisljal, ce sta 1 in 2 prastevili.....In sem ugotovil, da so se tudi drugi ze s tem ukvarjali....Baje da 2 je, 1 pa ne....OK, dogovor pac....Ali pac ni? Izjeme, ki potrjujejo pravilo? Pa zakaj so ena stevila prastevila, druga pa niso....

In zakaj so bili trije prasicki.... Zakaj ne stirje? Zakaj ne dva ali en sam? Ali pa 6, 7, 9.... In zakaj ni volk nobenega pojedel? In kje je njihov oci? A je v sluzbi? So pobegnili od doma? A jih je mogoce pretepal? Ali pa ce ga nimajo, kdo jih je potem naredil? Veterinar?

In pri zvezdici zaspanki.....Kako je mogoce, da ce ena zvezda manjka nastane taksna stala na zemlji? Pa saj vsake toliko casa kaksna zvezda izgine, pa je vse normalno.....

In zakaj spet 3? "Taka smrklja, stara komaj 3 milijone let" Zakaj ne 4? Ali 2 ali 1 sam? In zakaj jo je mesec poslal ravno na zemljo? OK, otrokom na kajjasztvem Marsu najbrz berejo, da so jo poslali na Mars. Da se je naucila svoje lekcije.

Samo, ce se je morala nauciti lekcije, zakaj potem tak kaos, ko je ni bilo? In ce je mesec vedel, da se mora nauciti reda, zakaj jo je potem pogresal?

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: Pa zakaj so pravljice tako zakomplicirane :?

:hmm: Al je mogoce vse cisto preprosto.... Tako pac je..... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je ze rekel: Sve ti je to relativno, moj Alberte....

Kako :? A potem ni absolutnega? Absolutna resnica ne obstaja? Je samo relativna? Ali je relativna -> absolutna? Ali pa je absolutna -> relativna? In ce je relativna.....relativna na kaj? Na posameznika? Na Svet? Vesolje? Ali pa je se kaj vec? A potem vesolje ni absolutno, je samo relativno...... Ampak spet, relativno na kaj?

Eh, gremo na cik pa na kavo :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ys

ksm že tko na tričetr nor,

pa z eno nogo u grobu ...

sm

pa čist žiuce zgubu zarad

plauga zoba

kje enmaw delu

poje pa začew štrajkat

in ys sm skori pcju čreva ven putegnu

pa

:cry:

pa

:headbang:

pa

:kva2:

pa

:SS

pa

:lol1:

pa

:cry:

pa

:wallbash:

pa

:evilgrin:

pa na MSu nasvete iskaw, serviserje in zastopnike moriw ...

pol me pa pokliče bratec in reče

ys sm tut to šolo skos daw

pol pa kabl kupu, pa je usee cool

upundelk kupm kabl ... pa ne za ubest, kje USB za to pretenk

:grim

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!