Skoči na vsebino

Psiholoska cistilnica II


Gregs

Priporočene objave

ena medijska zanimivost, na katero sem podzavestno postal pozoren..

voditeljica na nacionalki Marjeta Klemenc ima pri vodenju raznih informativnih oddaj eno skrajno zanimivo lastnost: vedno se vsaj enkrat zmoti. :xx:

opazujte. opazite.

p.s. tako. pa sem očiščen. :rolleyes:

včeraj spet.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila je tema.....videl nisem nic, slisal nic, mislil na nic....bil sem tam, miren v svojem koticku, zadovoljen sam s seboj....Bil sem vse in bil sem nic....

In potem zaslisim tisti zoprni zenski glas: Gospod xxx, zbudte se.....

Argh, mir mi dej , pust me pr mir, kaj mi moris :kva2:

In potem sem zacutil, da mi nekdo stresa roko in potem sem odprl oci... bil je dan....

In zaznaval sem vedno vec stvari....

So hujse stvari v tem usranem zivljenju, kot je smrt.....strah, groza, trpljenje, bolecina....tega me je strah in tega se bojim.

Pizda, pa pise v navodilih 2 tableti pred spanjem, spal sem pa koliko....se 3 ure ne.....

In potem mi bo en prim.dr.med. ali kakrsnekoli nazive ze ima, govoril, da izgubljam stik z realnostjo......jebi se ti in tvoja realnost....

Bom vzel se 4... Pa ce se potem zbudim ali pa ne.....pa vem, da se bom.....Eh, brezveze....

O, sladka pozaba, kje si :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jebemti, a me tale forum mal jebe, al kaj?! De moram dvakrat pisat, da se mi fuzla, da zadnje cajte pišem neumnosti kjerkoli mi padejo izpod tastature, da sploh ne razmišljam več kaj naklofam, itd, itd.

A to moram dvakrat pisat, a, a, kwa, a dvakrat al kwa?

No, mal sem se zlajal, sedaj pa resno vprašanje spoštovanim mehankarjem človeške psihe: a je to kar sem zgoraj opisal, bad ali good? Ali je to le puščanje varnostnega ventilčka, ali se zadaj pripravlja še kaj?

Prosim odgovor, ker me je kar malo strah. Pa še tri škatle municije sem kupil danes. Jebemti, kwa to pumen? :cry:

P.S.: Zdaj bom pa select all, pa copy, če slučajno še enkrat forum usuje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sosednjem bloku,je dopoldan grozil.....en mal čudn......,da se bo razstrelil s plinom.

Zgleda,da to postaja moderno!!!

Glede na to,da vedno težim za modnimi trendi,bi s podobnim poizkusil tudi jaz.

Dragi svetovalci.......a moram biti za tako dejanje nujno Izbrisan....al sam Ubrisan :? :? :? :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sosednjem bloku,je dopoldan grozil.....en mal čudn......,da se bo razstrelil s plinom.

Zgleda,da to postaja moderno!!!

Glede na to,da vedno težim za modnimi trendi,bi s podobnim poizkusil tudi jaz.

Dragi svetovalci.......a moram biti za tako dejanje nujno Izbrisan....al sam Ubrisan :?  :?  :?  :?  :hmm:

med sosedi znan kot oficirski blok..

bajdevej: jutri se javim, da bom poskusil razstrelit en šentjurski blok.. (da boste lahko govorili, da sem že prej grozil s tem)

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, jaszt sem pa sem prisel pogledat, ker je Gregs omenjal, da se neke pajcevine nabirajo :devil:

Sem zadnjic doma opazil dva cisto nova mala pajkca, pa bi jih rabil. ;)

:blink: A Horjo je me je prehitu. Matr, s pa tko prilomastil sem not, da ni cisto nic ostalo :P

Potem pa; KJJ. Ce si ne bosta znala sama naredit svoje mreze, lohka kar spokata. Pa ce se ne bosta dost hitr pobrala, bom poskrbel za pospesek :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...No, mal sem se zlajal, sedaj pa resno vprašanje spoštovanim mehankarjem človeške psihe: a je to kar sem zgoraj opisal, bad ali good? Ali je to le puščanje varnostnega ventilčka, ali se zadaj pripravlja še kaj?

Prosim odgovor, ker me je kar malo strah. Pa še tri škatle municije sem kupil danes. Jebemti, kwa to pumen? ...

Dragi gospod HHV!

Vse je v redu, torej good... nikarte se sekirajte preveč... to je posledica dvokolesne abstinenčne krize, ki bo s prvo furo sama izginila... le počakajte še malo... :friend1:

Municijo pa le porabite, vendar le za streljanje v tarčo.. na katero lahko po želji obesite sliko žene, tašče, smrkavcev, sosedovega psa, šefa ali kogarkoli drugega... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi svetovalci.......a moram biti za tako dejanje nujno Izbrisan....al sam Ubrisan

Dragi gospod Klimbra!

Vi ste vsekakor Ubrisani... tako da ni panike... lepo zakurblajte vašo lepotičko (na izbiro imate Lidijo ali TDM) in svet bo spet lep... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Ime mi je era in sm odvisna od mrcine.

Draga gospa Era!

Verjetno niste edini, ki ste odvisni od takšne ali drugačne mrcine... tako da... ostanite odvisni, ker to je lepa odvisnost in v motorističnih krogih zelo čislana... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene. Problemi, problemi, problemi. Sam nekje moram dat ven če ne me bo razneslo. Kdo mi zna razložit slednje: (službeno sranje)

1.Plan prodaje v mesecu febraurju - povečati prodajo za 20% glede na februar 2004 ; rezultat dosežen in presežen 22%

2. Izplačila nagrade ni, ker pa so si nekateri zamislili, da bi morala produktivnost biti 15.000 m2 na mesec.

Vprašanje: Kaj jebemti ima hitrost proizvodnje z mojo prodajo: Jaz sem dosegla planirano (in plačana sem po realizaciji) in podvprašanje kateri kreten je še tako kretenast, da nastavi plan prodaje, ki sploh ne upošteva kapacitet proizvodnje.

In sedaj ne bo nagrade- pol se pa ženeš za kaj....

Me jezi, da mam tako prfuknjene šefe. Pol pa bodi produktiven v okolju kjer sploh še nimajo razpucanih pojmov kaj je produktivnost in dodana vrednost, kaj šele plan prodaje in realizacija.

Se opravičujem, če preveč težim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje ti lohk klimbra kakšno kuhinjsko plinsko bombo odstopi....pa jim pokaž, KDO je sedaj pameten.--sam ne vem kako mu jo boš vrnil? :? :004

SEJ BO BOLJŠ.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje ti lohk klimbra kakšno kuhinjsko plinsko bombo odstopi....pa jim pokaž, KDO je sedaj pameten.--sam ne vem kako mu jo boš vrnil? :?  :004

SEJ BO BOLJŠ.

Hvala ti Lina. :004

Bi jih pa res najrajš v luft spustila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej no nehi no...življenje bi bilo kičasto če bi bilo vse tako pravično. Sej si mlada in trpežna :) ...in lohk zamenjaš službo, mogoče boš pa ti enkrat šef...pa boš vedla, kako boli tako nategovanje in boš boljša.

Dovolj cukra za dons, ker Gregs-ovo zelje grizem in me bo za ušesa .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti, a me tale forum mal jebe, al kaj?! De moram dvakrat pisat, da se mi fuzla, da zadnje cajte pišem neumnosti kjerkoli mi padejo izpod tastature, da sploh ne razmišljam več kaj naklofam, itd, itd.

A to moram dvakrat pisat, a, a, kwa, a dvakrat al kwa?

No, mal sem se zlajal, sedaj pa resno vprašanje spoštovanim mehankarjem človeške psihe: a je to kar sem zgoraj opisal, bad ali good? Ali je to le puščanje varnostnega ventilčka, ali se zadaj pripravlja še kaj?

Prosim odgovor, ker me je kar malo strah. Pa še tri škatle municije sem kupil danes. Jebemti, kwa to pumen? :cry:

P.S.: Zdaj bom pa select all, pa copy, če slučajno še enkrat forum usuje!

Dragi gospod Horjo!

Ponavljanje istih dogodkov je seveda lahko zelo motoeče, še celo takrat, kadar človek trpi za obsesivno-kompulzivno motnjo. Ampak pri Vas to ni problem. Gre za samo povečano agitiranost in zvišano agresivnost, ki se nastaja ob ponavljanju trivialnih dejanj. In to agresivnost usmerjate v nakup municije, ki jo želite izstreliti. To bi Vam vsekakor koristilo, svetujem pa Vam tudi (in vsej Vaši okolici), da to izstrelite v nekaj kar ni bilo predhodno živo.

Glede ponavljanja pa ne skrbite. Že stari rimljani so ugotovili, da je repetitio mater studiorum

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene. Problemi, problemi, problemi. Sam nekje moram dat ven če ne me bo razneslo. Kdo mi zna razložit slednje: (službeno sranje)

1.Plan prodaje v mesecu febraurju - povečati prodajo za 20% glede na februar 2004 ; rezultat dosežen in presežen 22%

2. Izplačila nagrade ni, ker pa so si nekateri zamislili, da bi morala produktivnost biti 15.000 m2 na mesec.

Vprašanje: Kaj jebemti ima hitrost proizvodnje z mojo prodajo: Jaz sem dosegla planirano (in plačana sem po realizaciji) in podvprašanje kateri kreten je še tako kretenast, da nastavi plan prodaje, ki sploh ne upošteva kapacitet proizvodnje.

In sedaj ne bo nagrade- pol se pa ženeš za kaj....

Me jezi, da mam tako prfuknjene šefe. Pol pa bodi produktiven v okolju kjer sploh še nimajo razpucanih pojmov kaj je produktivnost in dodana vrednost, kaj šele plan prodaje in realizacija.

Se opravičujem, če preveč težim.

Seveda ne težite, draga moja.

Moj odgovor bo kratek in jedernat. Realnost danes je, da živimo v krutem kapitalizmu, ki ima le malo smisla za človekove emocije in razum. Če želite dokaz za to, samo enkrat dejansko pet minut poslušajte kakšne neumnosti kvasi Vaš nadrejeni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Dovolj cukra za dons, ker Gregs-ovo zelje grizem in me bo za ušesa .

Draga Lina!

Nikakor vas ne bom za ušesa, saj je pomoč vedno dobrodošla... sploh takrat, ko se bom veliko vozil z motorjem in ne bo toliko časa za prisluh našim dragim pacientom... vi kar pomagajte... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaszt bi rekel, da se motis.

Ker ce je pizda na strehi, ti drugega kot tic v roki niti ne ostane.

Aja, lohka ga posljes v rit. Tudi dobesedno.

Se morda motim????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolje "tič" v roki

kot pizda na strehi

Se morda motim????

Sploh ne.

Tič v roki je zelo zabavna zadeva in je ne bi smeli zanemarjati niti, ko pizda pride dol s strehe. Konec koncev se je vse tako začelo in se bo verjetno tako tudi končalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej težko sem strpen do tistih, ki so nestrpni do mene. a je bolje, da jim to povem, ker se jih tako in tako nič ne prime, al se nasmejim in jih vžgem na gobec? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ko pizda pride dol s strehe....

Vprasanje je, zakaj (ce sploh) oz. kako je dobiti dol s strehe :?

Trenutno vidim tri moznosti:

1. Jo sklatis dol s strehe (recimo s kamnom ali sibrovko)

- pade dol mrtva -> nekrofilija

- pade omamljena -> posilstvo

2. Pride dol sama od sebe

- zaradi pleha -> plehpicka

- zaradi denarja -> kespicka

- zaradi tica -> nimfomanka

- iz vzroka, ki je nedoumljiv nam, moskim (najbrz tudi samim zenskam)

3. Nastavis vabo v past

S tem, da pri tej moznosti, je vaba odvisna od tega, kaksna zival je na strehi; za krave trava, za opice banane, za cebelice med, za levinje kraca, za strelke municija (pa se strelisce)....

:blink:

Se morda motim????

Pa ziher sem se kaj pozabil :?

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!