Skoči na vsebino

Psiholoska cistilnica II


Gregs

Priporočene objave

Pozabil?

Morda na to možnost:

če je streha nizka in dokaj položna, lahko s tičem v roki gor splezaš.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., za cebelice med, ...

Se morda motim????

...

Jap! Za čebelce rožce! In potlej hudič čebelji iz nje naredi eno pocasto lepljivo zadevo :eek: :cry: Verjetno za trote lovit. Da ne odfrče s tičem v roki.

In tako ... no ja, Kruse, sej se zastopva okoli rožc, medu pa limanc itd... :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: :slap:

A tukajle je bila napaca v racunu :wacko: Jest pa se gledu, zakaj so na medu same muhe pa nobene cebelce. :P

Kdo pa sploh hoce te podrepne muhe :angry2:

Mogoce pa le zenske niso pametnejse :hmm: In imamo moski dve glavi preprosto iz razloga, ker vec glav vec ve :whistle:

Ze tecem na kavo....am....u cvetlicarno :rolleyes:

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra in Lojzi: bejžta nabijat drugam!  :grim

Dragi spoštovani dr. Gregs!

Resno sem vzel na znanje Vaše navodilo, recept, priporočilo, ali ukaz, karkoli ste že Vi, spoštovani psiholog, ater ali kakorkoli je že Vaše uradno zvanje navedli v Vašem, zgorajomenjenem dopisu.

Da pa ostanemo v temi, spoštovani in dragi nam svetovalec, pa bi Vam rad zastavil samoanalitsko vprašanje, na katerega sicer ne pričakujem direktnega odgovora, zato vam bom zastavil indirektno vprašanje. Citiram:

Z obzirom na vaše nenavadno pogosto pojavljanje na planetu motomars v obdobju zadnjih dni, in glede na moje amatersko, samohvalno znanje gledanja v tuje duše, postavljanje tovrstnih diagnoz, hipotez, analiz in podobnih monaliz, se mi dozdeva, da, spoštovani kolega trpite za določenim sindromom, katerega z lahkoto diagnosticiramo pri naši velecenjeni kolegici, ki jo (skoraj) vsi dobro poznamo, natiho občudujemo, pa vendar zaradi svoje nestanovitnosti nekako ne zaživi v naših dušah kot stalen del tega našega virtualno hipijevskega druženja. Spoštovani kolegici sem pred časom že tonamensko posvetil svojo temo, vas spoštovani (***)ater...(*****)log, ali kakršnokoli je že Vaše uradno zvanje v tej in še nekaterih temah, pa bi kar tukaj vprašal, ali se Vam pojavlja skozi Vaše delo in pojavljanje na omenjenem svetu podoben sindrom?

Seveda od Vas pričakujem določeno stopnjo konstruktivnosti, sposobnosti samoanalize, poglobljen pogled nase in na svojo okolico, predvsem pa odgovor, ki bo v stilu Vaših dosedanjih odgovorov v Vaših temah (če se pravilno spomnim je vsaj ena že varno pospravljena v temnicah Kodijevega arhiva kot magnetni, optični ali mikrofilmski material) izkazoval Vaš oster (samo)analitičen pogled na dogodke zadnjih dni/tednov.

S spoštovanjem!

Vaš wannabe amaterski asistent, Lojzi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V terapiji in svetovanju velja načelo, da se obravnava le stvari, ki jih klient jasno ponudi. Kar pomeni, da govori o konkretnih stvareh, da se da jasno razbrati kaj je mislil, saj le tako se lahko poda ustrezno repliko. V primeru namigovanj, dvojnih pomenov, besednih iger in podobnega, je potrebno zadevo jasno razčistiti, preden gremo lahko naprej. Drugače je odprto preveč prostora za razne projekcije, ki so običajno po naravi najamnj nevrotične.

Mislim, da je to naečlo dobro in bi se ga veljalo držati tudi tu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi spoštovani dr. Gregs!

...

Vaš wannabe amaterski asistent, Lojzi!

Spoštovani g. Lojzi!

Najprej Vam moram povedati, da ste tako lepo oblikovali svoj prispevek, da sem ga moral dvakrat prebrati... res... zelo lepo napisano... :worship:

Vam pa moram sporočiti (kar je že velecenjeni kolega g. Moos-tang povedal), da mi vaše insinuacije niso čisto prodrle do notranjih režnjev možganov, tako da Vam niti pod razno ne znam odgovoriti in kot drugo, nisem postavil vprašanj... Se priporočam po PM, da mi sporočite, koga ste imeli v mislih in kateri sindrom (čeprav Vam moram majčkeno priznati, da se mi raaaahlo svita, vendar bodite kar konkretni)...

Čakam vaš PM.

Z dolžnim spoštovanjem,

dr. Gregs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S'm biu puvablen. Izvolte kartico gospodična. A dr. Moos tangh ordinira? :?

Trenutno dr. Mustanga ni... pride prec... a boste lahko malce počakali?

Izvolite se usesti, pa boste en čajček?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z mano je vse ok, bi pa kavo in sendvič mogoče...pa s pršutom, če se da, olivo in ne preveč sira not. Pa če mi ga lahko ena črnolasa bejba prinese, bohotnega oprsja in motno divjega pogleda. Bom kar počakal. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospod Anubis je dobil sendvič s pršutom (žal brez D-cup bohotne črnolaske), gospod HHV sedi in čaka...

Dr. Mustang pride prec... še mčken pučakte... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej težko sem strpen do tistih, ki so nestrpni do mene. a je bolje, da jim to povem, ker se jih tako in tako nič ne prime, al se nasmejim in jih vžgem na gobec? 

G. GorazdH!

Povejte jim, nato pa jih vžgite. Dve muhi na en mah. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Doktor, doktor...prosim pomagajte.....Men se bo zmesal.....Cisto sem zgubil mero.

Sem ze vceraj sanjal, da se bo to zgodilo in se je res. Sem Nalil prevec olja v diferencial in premalo v menjalnik. Iz diferenciala sem ga potem spustil ven, menjalnik se mi je pa zelo kmalu zacel zatikati.

A je mozno, da mi kave na Soncu skodijo? Ampak saj danes sem spil samo dve...No, pa tudi Sonce je sijalo samo dopoldne....

In kako je v olje prisla mravlja? OK, skozi luknjo, to mi je jasno. Ampak zakaj hudica se je sla utopit ravno v mojo kanto z oljem?

Ceprou... :hmm:

Tista kanta je odprta samo kadar olje ven tocim. A je plavala proti toku?

A to potem pomeni, da ce plavas proti toku, da se utopis? Al da ne smes sam plavat? Vsaj ne proti toku?

<_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kruse, vsedi se.. Dihaj.. In pod nobenim pogojem ne sedi za volan..

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro.... a tu že kdo onanira

:hmm:

:oops: :xx:

ordinira??

Jst mam problem: včeraj sem pojedla puding, ki mu je rok veljave potekel 14.4.2004. Sicer je bil puding tisti, za narediti, zato v prvi vrsti nisem čutila nobenih razlik. Ampak zdej me pa čudi, zakaj se nisem zastrupila.....

gospod doktor, a sem jaz čisto pri tapravi? Meni ni nič narobe :o :huh: :wacko: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kruse, vsedi se.. Dihaj.. In pod nobenim pogojem ne sedi za volan.. :devil:

Ubogal nasvet....sel z biciklom. Mi je pocila guma :) Zadnja. A cem zacet pes hodit? Nazadnje ko sem sel pes, sem skoraj koncal.... v olju.... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

porka mizerija jebemtis kristusove gate matr vola kaj si ja gumjast.....

fuck fuck fuck shit shit shit hot damn :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

:slap: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

porka mizerija jebemtis kristusove gate matr vola kaj si ja gumjast.....

fuck fuck fuck shit shit shit hot damn  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:

:slap:  :ninja:

Ministry? :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

porka mizerija jebemtis kristusove gate matr vola kaj si ja gumjast.....

fuck fuck fuck shit shit shit hot damn  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:

:slap:   :ninja:

ica, v podpisu ti lepo piše.. pain passes.. :devil:

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ivel je mož

imel je psa

lepo ga je redil

Nekoč mu ukrade kos mesa

zato je šel in kupil Hitro srečko loterije Slovenije!!!

Dragi psihoanalitiki........

..........zavedam se,da je z mano nekaj hudo narobe.......samo KAJ :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!