Skoči na vsebino

Psiholoska cistilnica II


Priporočene objave

Klimbra...na hitro lahko sam anal - iziraš kaj je s tabo. Vtakni si prst v rit, malce povrtaj, porofkaj in potem potegni ven ter povohaj. Če smrdi, si ok, ker si živ. Če ne smrdi pa si ali mrtev ali pa za božjo voljo že prenehaj enkrat s klistiranjem, pa se boš tudi bolje počutil.

:D .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..........zavedam se,da je z mano nekaj hudo narobe.......samo KAJ :cry:

Dragi g. Klimbra!

Odgovor je zelo preprost: imate preveč prostega časa, ki ga neproduktivno porabljate na MS. Logično, da je z vami nekaj hudo narobe. :whistle: :blush: :D

Preberite kakšno knjigo... ali pa zajahajte TDMo... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Imam en problem.... upam, da ga bo dr. Gregs lahko rešil... ali pa dr. Moos-tang (ki je zadnjih nekaj tednov na daljšem izobraževanju :D)...

Naj mi kdo pove, zakaj hudiča jo imam tako neskončno rad?! :wub:

In zakaj vedno mislim nanjo in je ne morem pozabiti?! Je že res, da ima prekrasno postavo in še lepšo zadnjico... Tudi oblečena je popolno in ko gre po cesti, se marsikdo obrne za njo. Pošteno moram priznati, da sem pred njo jih imel veliko... in tudi občasno skočim čez plot in preizkusim še kakšno drugo... A vseeno se vedno znova in znova vračam k njej... Ne morem brez nje. Priznam. Čisto me je uročila in priklenila nase.

Povejte mi, gospe in gospodje, zakaj tako zelo ljubim svojo srebrno prasičko?! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce pa zato, ker ni popolna in to tudi odrito pokaze :naughty: In je ravno zato popolna

Na tisti stender pa malo masti vrzi. Olja raje ne. Ce bo kaj dol kapljalo, si bo kdo kaj napacnega domisljal... :devil:

Ali pa tudi ce...mi bomo vedel, da ni zgonjena, ampak z ljubeznijo vozena.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tisti stender pa malo masti vrzi. Olja raje ne. Ce bo kaj dol kapljalo, si bo kdo kaj napacnega domisljal...

Hehehe... je že Gugo enkrat delal fotomontažo, kako prasička "ščije"... .) ...ampak je bila na srečo samo in zgolj provokacija... :devil: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi g. dohtar!

Jaz imam resničen problem. Danes (no, v bistvu včeraj) se je v moje življenje prikradla še ena srebrna prasička. Ta je sicer malo večja in obsežnejših gabaritov, a njena postava je vseeno božanska. V bistvu ima dvakrat več stvari, edino nekaj ima manj, a to jo vseeno dela popolno. Povejte mi, gospod dohtar... kako naj človek živi, ko pa ljubi dve?! :wub: :D

In kaj, ko pride še tretja? :hmm: Ali lahko od sreče umrem? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj, ko pride še tretja?  :hmm:  Ali lahko od sreče umrem?  :unsure:

Samo, če te lastna (srebrna, očitno) erekcija pokonča :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zna zgoditi, da pride še tretja srebrna po 10. maju...  :grim

Ti sam eklipsa prodaj pa boš spet spoštovana oseba z dost dobrim okusom :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti sam eklipsa prodaj pa boš spet spoštovana oseba z dost dobrim okusom

Oh hvala... nisem vedel, da sem nespoštovan... :slap: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti sam eklipsa prodaj pa boš spet spoštovana oseba z dost dobrim okusom :P

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Japonska jajca kvarijo renome človeka........še posebaj,če se v njih bolj leži kot sedi!!!!!1

To so bile besede nevoščljivca!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Japonska jajca kvarijo renome človeka........še posebaj,če se v njih bolj leži kot sedi!!!!!1

To so bile besede nevoščljivca!!!!

(psssst: jajca imajo sestrico Toyoto... membrano... ali kaj že... celico... ) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(psssst: jajca imajo sestrico Toyoto... membrano... ali kaj že... celico... )  :blush:

Aha, si se mogu pohvalt! :fight2:

Zdej sm pa depresivn. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fanta ne se sekirat. Pomislita koliko ga bo koštal servis.

uf, dobra terapija :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sm pa depresivn.

(psssst: tako, kot sem te z njim peljal, te bom tudi z njo... dva na eno... .) :yea2: O:-)... lahko povabiva tudi NfR... da bomo swingali O:-) :yea1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(psssst: tako, kot sem te z njim peljal, te bom tudi z njo... dva na eno...  .)  :yea2:  O:-)... lahko povabiva tudi NfR... da bomo swingali  O:-)  :yea1:  )

Hihihihiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.......cviknu?????? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(psssst: tako, kot sem te z njim peljal, te bom tudi z njo... dva na eno...  .)  :yea2:  O:-)... lahko povabiva tudi NfR... da bomo swingali  O:-)  :yea1:  )

Z NfR sm že, s tabo pa še ne... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z NfR sm že, s tabo pa še ne...

... Wobi, ma nehi take klatit, sem se skoraj uscal od smeha... :lol1: :D

Druh teden pridem naokol.... (testfarnpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z NfR sm že, s tabo pa še ne... B)

Pusti se presenetiti, mogoče bo pa vsaj tako dobro. Ljubezen gre skozi želodec - danka je na isti poti.

Akrapopower try and judge. Loud pipes save lifes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!