Skoči na vsebino

Psiholoska cistilnica II


Priporočene objave

Morate priznati, da vam včasih prija, če se zgodi kaj novega, nekaj kar je drugačno od vsakodnevnega ritma. Velikokrat kar hrepenimo po spremembi. Ko se nam zgodi, smo mirnejši, bolj sproščeni, boljše volje, skratka zdi se kot, da smo očiščeni, očiščeni, slabe volje, potrtosti, negativne energije. Torej čiščenje spada v čistilnico => naslov je pravi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Vcasih se pa res vprasam....Zakaj sem se premislil? Zakaj nisem sel, ko sem imel moznost?

Itaq mi ni nic jasno. Sploh ne vem, kaj dogaja. Nesposoben sem za karkoli. Totalen idiot.

A mi slucajno na celu (ali pa kjerkoli drugje) pise: Dejte me jebat u glavo. Na suho?

Namesto da bi uzival na soncu se spet nalivam s kavo in cakam. Na kaj? Da poklice? Saj ne bo...

In ko sva sedela na kavi.... A slucajno misli, da ce gledam v tla ne poslusam, kaj mi govori? Da ce se skriva za soncnimi ocali, da mi lahko laze? Da mi lahko trobi oslarije? In da bom vse pozrl? Da mi lahko serje po glavi?

Nic vec.... Ona ze ne....

Vse se da zavohat....tudi strah. Toliko jo pa ze poznam. Po 15 letih.

In oni drugi? Se svojega naslova ne znajo napisati, pa mislijo, da mi lahko malo gnojijo? In jim bom kar dal izpit? Malo morgen.... Tako lahko se jim pa ne bom pustil.... Sem nasel luknjo.

Dost mam vsega.

Polhn kufr.

Je cas za unicevanje, in je cas za razbijanje. Sedaj je cas za ciscenje.

No ja, mogoce....Ko bom ta lonec kave do konca unicil....

Pateticno....Spet samo nakladam...ma, beda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Da iz naftalina potegnem temo malo ven... no, pa še rabim jo... :blush:

Zdaj bi pa rabil eno pomoč... če je to, kar bom povedal v nadaljevanju, normalno...

Skratka, čisto sem že penast od vznemirjenja... :kva2:

Danes popoldne grem na Golico, v petek vzamem dopust in grem na pisto (Grobnik), v soboto pade še enkrat Golica, v nedeljo grem na pisto (Novi Marof)... skratka, obeta se mi adrenalinski teden in konec tedna... :yea2: Če seveda vreme zdrži... O:-)

A je to normalno, da sem tako penast?! :hmm: :whistle:

Sem mogoče adrenalinski zasvojenec? A se da to kako zreducirati?! :lol1: Saj ne, da bi hotel, ampak... :blush: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

...

...

A je to normalno, da sem tako penast?! 

...

Je.

Vsak ima svoj razlog, da se bolj ali manj obilno peni. Ko ga nima (več), se penijo svojci, ko skušajo obvladati neukrotljivo cipreso, ki mu poganja iz riti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to normalno, da sem tako penast?!  :hmm:  :whistle:

Madonca Gvegsi da nisi mogoče stekline fasu :eek:

Torej če prepoznaš naslednje znake:

- spremeni svoje vsakdanje obnašanje

- postane lahko napadalen, nemiren

- izgubi apetit, boji se vode

- besno grize

- požira neprebavljive predmete, kot so les, kamenje…

- začne se pretirano sliniti, dlako ima naježeno

se čimprej oglasi pri najbližjem veterinarju :xx: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morem delat, ne morem mislit ne morem sploh si zamišljat nič drugega kot 10 uro, čas za malco ki ga bom izkoristu da grem registrirat motor...za popiz_it :wacko:

in sploh kako si lahko zamislim registracijo, če ne morem mislit nič??? :wacko:

zmeda je popolna

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm pa sanju o enem rdecem Ducatiju....

In dragi moj Kruse........kljub vsemu,te imamo radi!!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

P**da, tu na forumu se dve babi j***ta med sabo s stotimi niki, jaz pa potreben f*ka, ko stekl pes šusa :cry: . Če je to pravica, je bog tudi prasica :angry2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Rajsi ne bom gledal, kaksne oslarije sem spet vceraj klatil...

Me pa nekaj mocno zanima.

Zakaj?

Pa izleda ne samo mene...

Mislim... Kaj ni bilo jasno? Saj ste o meni vedeli vse....Vcasih se mi je zdelo da celo vec, kot vem sam....

"Odpri se....zakaj si tako zaprt?"

Zato, ker sem obcutljiv. Slabic, sem celo slisal. Zato, ker me lahko vsak zatolce. In marsikdo me tudi je zatolkel. Ker je cel kup ljudi, ki uzivajo, ce lahko zabijejo nekoga, ki je sibkejsi od njih. Saj sem isto delal. Tukaj po forumu zalil ljudi, ki sem jih poznal in celo tiste, ki jih nisem.

To ste vedeli....

Da imam probleme z alkoholom ste tudi vedeli. Cesa sem takrat zmozen, sem vam zadosti nazorno pokazal. Ne samo enkrat! Pa tudi od drugih ste slisali....

Pa da imam izrazito (samo)destruktiven karakter.

Pa da sem z zivci zelo na kratkem. Da sem zivcna razvalina, sem tudi slisal....

Vse je res.

In vse to ste tudi vedeli....videli....

In kljub vsemu se mi greste obesat na zivce. Zakaj? Ste se zabavali, ko ste gledali, kako propadam? Ste slucajno pobirali stave, kdaj se bom spet zlomil?

In ko mi koncno res poci film, pa koji mi je kurac....ali pa....kaj se z mano dogaja.... Pa saj ste vedeli, kaj se dogaja!!

No, v glavnem.... to je to. Zmagali ste.

Skratka.... upam, da ste uzivali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kruse ...

there not even a bunch of pussies but worse much worse

not even worthy to spit on them ... .)

ti si pa vsaj človek na mestu - predvsem pa prijatelj, ki pomaga, ko ga prosiš !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako sem se mojstrsko postavil v vlogo zrtve. Ne bom se enkrat nasteval svojih karakternih lastnosti. Tukaj sem koncal.

In kljub vsemu...

In ker pravijo, da sta vedno dve plati iste zgodbe, naj napisem se drugo.

In kljub vsemu ste se nekateri potegnili zame, jaz sem vam pa zabil tak noz v hrbet zaradi malenkosti, ki me je motila....

Pizda sm egoisticna svinja. Sori.

Resnica je kot ponavadi nekje vmes....

Odklop.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V čem je poanta tega našega jebenega življenja? V tem, da delamo froce in jebemo en drugega v glavo dokler enemu ne poči film?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ker se moram psihološko malo sčistiti in kljub Martinovemu že danes priraviti na naslednja slavja pozivam Motosvetovce, da grejo na stran www.klub-kos.si glasovat v anketo, ki je na strani in sicer da glasujejo za BEOGRAD!!!

Hvala :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!