Skoči na vsebino

Montažna garaža za motor - kje dobiti?


y2k_bug

Priporočene objave

Ve kdo, kje bi dobil kakšno montažno garažo, v katero bi spravil motor?

oz. z drugimi besedami: iščem vrtno lopo dolgo 3m :OK:

Zaradi prostorske stiske bi rad motor parkiral na dvorišče in iščem nekaj podobnega kot v tem oglasu:

http://www.trgovinejager.com/pdf/jager2.pdf

Žal pa je njihova 'garaža' prekratka.

Je kdo v kateri trgovini opazil kaj podobnega?

Lahko je kovinska, plastična, samo da je zaprta iz vseh strani. Ne bi pa ga parkiral v leseno. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videl sem takšno garažo po dsf v motoristični oddaji narejeno posebej za motorje lepa lesena mi je bila takoj všeč samo je nerabim

nasve: poglej na ebay tam najdeš vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videl sem takšno garažo po dsf v motoristični oddaji narejeno posebej za motorje lepa lesena mi je bila takoj všeč samo je nerabim

to ti njemu odgovarjaš na zadnji stavek njegove objave?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pi*da Sym maš ti dobr avatar. :OK: Ful ti paše ...

čakam, da me kdo proba na gobec ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo, kje bi dobil kakšno montažno garažo, v katero bi spravil motor?

Tolele je neke vrste rešitev. Sicer malce draga, ampaq najbrž bi se dalo tudi kaj skopirati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dost pocen bi bil kak odslužen ladijski kontejner.. sam je mičkeno prevelik.. za avto je glih prav, za motor bi ga blo treba pa skrajšat (flexarco in švasaparat in gasa) ali pa manjšo verzijo najti....problem - redkost.

Popravljeno . Popravil Jurij
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@BNA:

Lesena mi ni niti malo všeč, ker ga pravzaprav ne bi postavil na dvorišče hiše, ampak v malo bolj urbano okolje > okoli so betonski zidovi, garaže... pa bi tisti les izgledal kot kak vikend sredi mesta >bi še kdo šank iskal :eek:

Pa še glede varnosti :slap:

eBay pa se mi zdi malo preveč za poštnino...

@PEPE:

tisto mi ni najbolj všeč, ker bi potem veliko ceneje postavil navaden šotor. Kaj se z njim zgodi v slabem vremenu pa predvidevam, da veš :yea1:

@Jurij:

Hmmm. ideja ni slaba, ampak jaz bi kaj takega, kar lahko z osebnim avtom pripeljal.

Tisti v Jagru mi je bil najbolj všeč, ker je spakiran v normalno velikost in zelo poceni.

Glede na njegovo ceno pa predvidevam, da 2m x 1,5m ne bi smelo biti več kot 50K.

Vem tudi, da jih Einhell izdeluje, samo ne vem, kje bi jih v SLO našel.

Če bo kdo videl kaj podobnega kje drugje se priporočam... jutri grem dvignit tablico, pa ne bom imel kje parkirat :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko je kovinska, plastična...

...kaj pa bau??? varjanta ...kak rastlinjak :hmm: ...sam za to kupvat je sezona jesen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je omenil Jurij- Trimo, vem pa za sigurno, da take gradbene barake dela "Kraški zidar " v Sežani. Pozanimaj se pri njih, mogoče pa kdo prodaja že odrabljeno - Oglasnik!

Lp Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgolj preblisk: kaj pa če si bi jo sam skup zašvasal? :grim saj ne govorimo o faking Empire state building al pa Petronas towers. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men bi se dopadla tale ideja o švasanju.. malo modificirana - npr v Trimo ene lepe plošče (stene, strehe, lahko celo z izolacijo) na mero naročiti, v ne vem- merkurju mal železja al pa kar kotne profile pa pante nabavt pa montažno skup sestavt... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klical sem Trimo, pa sem bil žal prepozen...

... sicer so si me 5 minut podajali po telefonu, potem pa so 'ugotovili' da naj jutri prej pokličem.

Zato sem jim poslal kar mail.

Kraški zidar nisem klical... predvidevam, da sem tudi prepozen.

Sicer pa glede na njihove reference močno dvomim (enako za druge firme, ki se s tem ukvarjajo na višji ravni), da bi bilo kaj v tem cenovnem razredu.

Švasanje - ni mi najbolj do nekih home-made izdelkov. Ampak koliko predvidevaš, da bi bilo prihranka pri npr. tisti varianti iz prospekta (za 1,5x1,5x1,9m za 33KSIT) - pocinkana pločevina, konstrukcija, streha, vrata...

Še vedno bi raje našel kaj serijskega :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nazadnje ko sem se zanimal za cene streh v trimo je bila (mislim da) plošča brez izolacije m2 cca 3-4k. glede na to, da bi potem rabil še kotne profile, pante za vrata in kako ključavnico, mislim, da se ti bolj splača kar tisto serijsko vzet za 33k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takole zadevo velikosti 2,2x2,0x2,0m majo v mekurju v akciji za 70jurjev... ...pa še za nov hobi za pozim maš plac

IPB Image

simbolična slika :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW

a kdo ve ce obstajajo kake omejitve (potrebna dovoljenja), ce bi si hotela kaj takega (razmisljam o leseni utici) postaviti pred blok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW

a kdo ve ce obstajajo kake omejitve (potrebna dovoljenja), ce bi si hotela kaj takega (razmisljam o leseni utici) postaviti pred blok.

Obstajajo.....SOSEDI!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ti kdo še nekaj res koristnega pokaže... cene od 1200 evrov...

tukaj

IPB Image

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ti kdo še nekaj res koristnega pokaže... cene od 1200 evrov...

Po prvem očesometu je to tudi del programa zašvasaj si sam. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK. Pa recimo, da se s sosedi zmenim?

omejitve so mislim pa da za enostavne objekte kot so montažni nadstreški ali garaža ne rabiš kakega posebnega dovoljenja :grrr

vprašanje pa je lastništvo tiste zemlje kjer misliš postavit..in pa...kako bo to sovpadalo z okoljem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!