Skoči na vsebino

avtoshow


stuhec

Priporočene objave

je v Gornji radgoni

se vidimo kaj tam, kdaj boste sli ?

http://avtoforumpomurje.mojforum.si/avtofo...rje-about3.html

nimam golfa pa sem čul da te v radgoni še psica ne povoha brez golfa kaj šele da mi mi kera dala al pa vsaj nasmeh od kelnarce dobil :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam golfa pa sem čul da te v radgoni še psica ne povoha brez golfa kaj šele da mi mi kera dala al pa vsaj nasmeh od kelnarce dobil :grrr

:lol1: kje pa si to pobral, poleg tega dandanes golfi vec niso tak popularni :grrr kot nekdaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidimo, sicer pa so v Pomurju bolj "IN" Opeli , čeprav midva s Štuhijem bolj ceniva AR. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V okviru avtoshowa bo organizirano tudi državno prvenstvo(tekma, ki bo štela za DP) v spretnostni vožnji z terenskimi vozili na zato primerno pripravljenem terenu.

Glavni organizator OFF ROAD dela bo društvo ljubiteljev terenskih vozil A.R.O na pomoč pa bodo priskočili tudi fantje iz drugih klubov...

slike z zadnjega srečanja, kjer je organizator bil A.R.O klub

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: kje pa si to pobral, poleg tega dandanes golfi vec niso tak popularni :grrr kot nekdaj

Ja, Pervy, pojma nimaš. Ljudje se razvijajo. Zdaj so tam uber kul VW passati letnik 93 (normalno, dizel). :devil: :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Pervy, pojma nimaš. Ljudje se razvijajo. Zdaj so tam uber kul VW passati letnik 93 (normalno, dizel). :devil: :grim

ja ja saj vem, glavni as pa si z (obvezno črnim in temnimi šajbami) audijem = mokre sanje voznikov golfov :grim

ne ne saj je cool, v radgoni so tak vredi ludi da bo ziher fajn pa spilo se bo tudi kaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!