Skoči na vsebino

sym in ostali kinezi


mrkva1

Priporočene objave

Živjo,

Ogledujem si ta poceni skuterje. (okol 150.000 sit) Videl sem da se da kupiti skuter sym euro za cca. 150.000 sit (letnik 2004) .

Skuterja ne bi rabil za kakšno res hitro vožnjo (vendar pa ne bi rad da bi me prehitel mestni avtobus). Vozil bi se na šiht pa še popoldan naokoli.

Povejte mi:

ali se splača vzeti,

kako je z rezervnimi deli za syma (nekje sem prebral da jih je dovolj),

Kaj pa ostala 4 taktna kitajska plastika (zhong hua,…) – rezervni deli .. ostalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vozu omenjeni skuter lani na Bracu. Masinca mi je bil zelo vsec, saj zre res malo. Je zelo okretna, samo zelo pluzna (skos se je iskril za mano). Je pa res, da ga zjebajo hudi klanci, kamor sem se cjazil 30, po ravnini pa potegne tudi cez 80 :) Za 150. jurjev bi ga takoj mel.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sym je kr solidn skuter ga ma moj sošolc in mu stvar gre brez problema :) rezervni deli so pocen in jih je dost oblika je kr cool tak da sym je kr dobra odločitev

za ostale znamke ko si jih naštel pa ne wem ker jih ne poznam .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če res neboš mel za druga ko pa služba-domov pa malo okoli je čist ok za kaj drugega pa raje daj malo več pa kupiš rabljenega italijana, za dele pa ni problemov, pa nareti so tak toti symi da nena kr tak crknejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če res neboš mel za druga ko pa služba-domov pa malo okoli je čist ok za kaj drugega pa raje daj malo več pa kupiš rabljenega italijana, za dele pa ni problemov, pa nareti so tak toti symi da nena kr tak crknejo

se popolnoma strinjam. sam če ga maš sam za na šiht bi ti tut sym dobr služu. sam za moje pojme se pr pospeševanju nekej čudn obnaša, tko k tomosovi avtomatiki. itak pa sm ga sam 1x vozu, tko kokr pravm: za na šiht čist dobr. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!