Skoči na vsebino

VW Jetta 2006


Jurij

Priporočene objave

Zadnjič sem na parkingu 1. v živo videl novo VW Jetto 2006.

prvi občutek je bil v stilu "... čak mal, tole pa ni Passat..." :blink: . naredil en krog okrog in je bilo očitno, da ni :D

Novi Passat se mi zdi orenk ladja, res avto v višjem cenovnem razredu, vsekakor izven mojega dosega (in tudi malo izven želja), razen, če se mi obrne in začnem High-class furat.. :doze: pač prevelik, preglomazen, preveč udobja za moje navade, želje in potrebe, predvsem predrag, če je črn pa preveč mafijski... ampak še zmeri lep...

ampak - Jetta...včasih smo starim Jettam rekli tudi Jetra :yes: , ampak različici 2006 ne morem več rečt Jetra... enostavno se mi zdi dobro izvedena pomanjšana različica Passata.

Notranjost ni tako elegantna v primerjavi s Passatom - ampak se da po naročilu dobit

mere niso tako ladijske kot pri Passatu... itd....

Na VW spletni strani sem našel celo Sportline izvedbo:

Jetta Sportline 147 kW (200 PS) 6-Gang

Preis 29.600,00 EUR

Kraftstoffverbrauch 8,1 l/100km

CO2-Emission 194 g/km

Getriebe 6-Gang

Leistung 147 kW (200 PS)

Hubraum 2000 cm3

Motorart Benziner

Na MS forumu v Predelavah je Simon` celo pripopal Tuning izvedbo Jetta R GT

v glavnem... če bojo res uvedl tole z registracijami na vsake tri kvarte... bi blo za razmislit o novem avtu... :yes:

post-3863-1143038452_thumb.jpg

post-3863-1143038460_thumb.jpg

post-3863-1143038468_thumb.jpg

post-3863-1143038475_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Jurij
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Les v notranjosti res ni v kontekstu..imho bi bil velik bolj primeren aluminij, seveda s sportline oprema, ki jo pa ta na sliki ima...Drugače pa podaljšan Golf 5, sploh notranjost in sprednji del..

lp

Popravljeno . Popravil Pleya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VW :doze:

zu teuer :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta avto je če mene vprašate en velik nesmisel, dejte mi povedat, zakaj bi za avto ki je v bistvu golf plačal recimo pol miljona več samo zato ker ma ruzak zadaj, spredaj je pa enaka maska kot pri golfu(beri: ta avto nima v bistvu nič kar ga naredi samosvojega).

Za predhodnjico Boro je pribljižno isto ampak ima Bora za razliko od Jette svoj prednji del in ima po mojem mnenju dosti bolj skladno obliko .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja za tiste ko ne marajo kombilimuzine in si pristaši limuzin. men je osebno JEtta lepša kot golf moje mnenje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja za tiste ko ne marajo kombilimuzine in si pristaši limuzin. men je osebno JEtta lepša kot golf moje mnenje .)

:grim absolutno da meni tudi...

in lepša, kot passat, seveda moje mnenje :)

tukaj se pa ne morem odločiti... tam-tam... Pri jetti me je v primerjavi s Passatom fascinirala podobnost in kompaktnost, pri Passatu pa ... kako bi rekel... mafijoznost...gracioznost...velikoznost... seveda govorim izključno o Passatu črne barve... :devil: siv mi je pa kr neki....

Zdej nej pa še en reče, lepša kot Phaeton..

jaz tega nikakor ne bom rekel... :) Phaeton je pa vesolje zase... :wub:

Popravljeno . Popravil Jurij
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil:siv mi je pa kr neki....

matr se v sivem tolk slabo počutim :doze:

a je kak ličar kle gor da mi ga preštriha :slap:

hočem zgledat mafijc :OK:

čeprav ličim na kmeta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim absolutno da meni tudi...

tukaj se pa ne morem odločiti... tam-tam... Pri jetti me je v primerjavi s Passatom fascinirala podobnost in kompaktnost, pri Passatu pa ... kako bi rekel... mafijoznost...gracioznost...velikoznost... seveda govorim

:eek: :eek: :eek: da te jetta fascinira :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem. Zdi se mi, da je toliko lepših in cenejših (!) avtomobilov na izbiro, da bi se to Jetto dalo spregledat. Mimo so tisti časi, ko je bilo v Yugi samo nekaj modelov avtomobilov in je bila Jetta prestiž.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil:siv mi je pa kr neki....

matr se v sivem tolk slabo počutim :doze:

a je kak ličar kle gor da mi ga preštriha :slap:

hočem zgledat mafijc :OK:

čeprav ličim na kmeta :D

ne bit užaljen no... ;) meni pač siv ni tok všeč ko črn..barva naredi vizuelni učinek... sicer sem tkntk po HenryFordu naštelan ("The Customer Can Have Any Color He Wants So Long As It's Black") :yea1:

:eek: :eek: :eek: da te jetta fascinira :closedeyes:

ja, ko gledam povprečne avte... fascinira me pa tud Ferrari Enzo, ko gledam superšportnike... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!