Skoči na vsebino

Pohotnica


ak

Priporočene objave

Pohotnica ne bo šla v ječo

Orlando | 22.3.2006 | STA/Š.Z.

Razuzdani ameriški učiteljici Debri Lafave ne bo treba v zapor zaradi seksa z učencem.

IPB Slika

Debra, ki trdi, da ima razdvojeno osebnost, na poti v sodno dvorano.

Floridsko državno tožilstvo je odstopilo od pregona 25-letne učiteljice Debre Lafave, ki je lani novembra priznala, da je imela več spolnih odnosov s svojim učencem, ki je bil takrat star 14 let. Tožilstvo je sicer sprva hotelo sojenje, vendar je družina 14-letnika prosila za drugačen dogovor, da sin ne bi bil medijsko izpostavljen. Tožilec Richard Ridgeway je tako uslišal družino šolarja in odstopil od pregona.

Izpoved dečka

Deček je preiskovalcem povedal, da je z učiteljico junija 2004 seksal trikrat – v razredu, v njenem avtomobilu in stanovanju. Pohotna učiteljica naj bi dečka pripravila do seksa na zadnjem sedežu njenega džipa, medtem ko ju je naokoli vozila fantova 15-letna sestrična.

Razuzdana učiteljica je dečku večkrat nudila tudi oralni seks.

IPB Slika

Tri leta hišnega zapora

Učiteljica v floridskem okrožju okrog mesta Orlando je že dobila tri leta hišnega zapora in sedem let pogojne kazni. V okrožju Marion pa je s tožilstvom prav tako dosegla dogovor o kazni, ki ne predvideva zapora, kar je sodnik zavrnil, nakar je tožilstvo zadevo opustilo.

Šolala se bo za novinarko

Učiteljica, ki deset let ne sme imeti stika z otroki, je kritizirala novinarje, ki so razkrili identiteto danes 16-letnega fanta. Kot je pojasnila, se zdravi zaradi hude oblike manične depresije, zato je tudi tako ravnala. Napovedala je še, da se bo v naslednjih letih doma dopisno šolala za novinarko.

Bogi fant, verjetno bo imel travme do konca življenja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda,da nisem mlajši, bi šel v Orlando :hmm:

...sej bi pri nas tut gotovo kakšno najdu... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: zakaj so ble vse moje tršice čez 50 let in že dišale po cipresah ??

s tako depresijo se bi spopadal tudi jst :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em ne zgleda tale tršica tko slabo, le kdo bi se branil takih lekcij?

fant bo mel travme zato, ker se bo za take usluge v prihodnje moral bolj potrudit :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: zakaj so ble vse moje tršice čez 50 let in že dišale po cipresah ??

s tako depresijo se bi spopadal tudi jst :grim :grim :grim

Troo. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bilo kaj pravice na svetu, bi jo morali kazensko premestit. Nekam na provinco. Recimo na Motomars. Lahko bi poučevala angleščino in ostale oralne spretnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak - ja zakaj so pa pol plačane naše tršice ...... očitno niso talentirane!!!

Če nadgradim temo o tapravih bikerjih - folk, TO JE TAPRAVA TOVARIŠICA, tapravi bikerji ne pridete niti do ščegetavčka.....

Popravljeno . Popravil DrM - FJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., tapravi bikerji ne pridete niti do ščegetavčka.....

Ta pravih baykerjev ščegi ne zanima! Pije pivo, šica pa vleče! Kapiš?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, kaj bi ji naredila[attachmentid=66017]! Baba blesava! Mislim bogi otrok! Mu je cel življenje uničila! Na kol z njo! :devil:

post-5034-1143103621.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kol z njo! :devil:

Sej jo je že 14 letnik dal na kol sam zleda da je bil premajhen :lol1:

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede - tole verjetno za vas ni pedofilija, a?

ne ne :slap: jaz bi jo pri 14-ih prijavil samo pod pogojem da se bi odločila da mi več ne da, takrat bi začel kričati "PEDOFILIJA" dokler mi ga nebi spet potegnila :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne :slap: jaz bi jo pri 14-ih prijavil samo pod pogojem da se bi odločila da mi več ne da, takrat bi začel kričati "PEDOFILIJA" dokler mi ga nebi spet potegnila :grim

Sva že dva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, kaj bi ji naredila[attachmentid=66017]! Baba blesava! Mislim bogi otrok! Mu je cel življenje uničila! Na kol z njo! :devil:

Pa vendar ... kakšna je razlika med 10-letnico ali 14-letnikom?

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak ste mal bolani s takimi izjavami :SS , a veste! Se delate norca na tak racun!!!! :BUA:

Pa vendar ... kakšna je razlika med 10-letnico ali 14-letnikom?

:blush:

Isto sranje! Vse te imbacile (ženske in moške) bi bilo treba mučit in potem se fentat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak ste mal bolani s takimi izjavami :SS , a veste! Se delate norca na tak racun!!!! :BUA:

Isto sranje! Vse te imbacile (ženske in moške) bi bilo treba mučit in potem se fentat!

Ma res kakšni PRASCI smo in se hecamo na račun UBOGEGA fantka ki ga je pri 14. namočil :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bilo kaj pravice na svetu, bi jo morali kazensko premestit. Nekam na provinco. Recimo na Motomars. Lahko bi poučevala angleščino in ostale oralne spretnosti.

mal si prestar zano......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vendar ... kakšna je razlika med 10-letnico ali 14-letnikom?

:blush:

Štiri leta :hmm: ?

Pa eno bo nekoč bajkerca, drugo pa bajker.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal si prestar zano......

Se opravičujem, ker upadam v dialog; ne morem, da nebi: če sem prav razumel je tršica prakticirala oralne veščine. Tuki pa leta ne igrajo več tako pomembne vloge. Poudarek je na TAKO :naughty: ! Večji problem vidim v tem, da npr. s PEPETOM nisva več šoloobvezna in bi morala vpisat večerno.

S ponujenimi rešitvami, bi se lahko tršica izognila moralno vprašljivi obdelavi mladoletnih tičev.

Sam razmišljam. Na glas.

:blush: O:-) :whistle:

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!