Skoči na vsebino

Pohotnica


ak

Priporočene objave

... s PEPETOM nisva več šoloobvezna ...

To drži. Je pa po drugi strani res, da sva precej špricala.... al brizgala... no, nekaj že...

Bi se spodobilo ponavljat. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To drži. Je pa po drugi strani res, da sva precej špricala.... al brizgala... no, nekaj že...

Bi se spodobilo ponavljat. :yes:

ponavljat kaj??? brizganje ali špricanje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, kaj bi ji naredila[attachmentid=66017]! Baba blesava! Mislim bogi otrok! Mu je cel življenje uničila! Na kol z njo! :devil:

:blink: :slap:

Mislm kva.... Da mladina pr 14h že sexa? Kam to pelje? Na grmado z njimi! Saj nkol ne bo nič od njih če so že tkooo rosno mladi pa tkooo pokvarjeni :lol1:

Just kidding:)

A se še spomnemo, koko smo učas kakšnim fletnim tršicam poskušal pod kiklo gledat?

Pa potem, ko smo ugotovili, da "stvar" ni samo za lulanje.... :huh: Bi vsak od fantov rad vidu, da ma tako tršico... Tud če bi 55 let mela :rolleyes:

Pa mislim, da smo bili takrat nekje 13-14 stari. Ker se pa s starejšimi ni dalo za "inštrukcije" zment, smo pa se učili na lastni koži preko lastnih (ne)izkušenj s prav tako (ne)izkušenimi sovrstnicami. In mislim da je na ta način še skor več možnosti, da gre kaj narobe! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne :slap: jaz bi jo pri 14-ih prijavil samo pod pogojem da se bi odločila da mi več ne da, takrat bi začel kričati "PEDOFILIJA" dokler mi ga nebi spet potegnila :grim

:worship: :worship: :worship:

res ne zgleda slaba :hmm: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vendar ... kakšna je razlika med 10-letnico ali 14-letnikom?

:blush:

mislm

vešqa .. da tega pri svojih letih ne veš ..

:huh:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm

vešqa .. da tega pri svojih letih ne veš ..

:huh:

:lol1:

oboje je še dost otročje, ampak ma pa že normalno naraščene organe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pomoje nikol več ne bi biu bolan(tko k sm trenutno) in bi biu cele dneve popoldneve in noči u šoli :D

sam blem je če se spomnem kakšne prfokse mam jst v realnosti...hmmmm...doma bom ostou :P

:OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oboje je še dost otročje, ampak ma pa že normalno naraščene organe?

"dost"

zamenjati s

"čist",

"popolnoma" ipd

organi so pa še v razvoju - sam tolk da ne bo pomote

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če jo ni prijavu fotr od učenca... iz zavisti :grim

:OK:

verjetno je to pravilen odgovor

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zna bit hec, znajo bit pa tudi resne težave. Prdevsem za "žrtev" mislim, ker močno dvomim, da si ga njegove vrstnice po tem dogodku posebej želijo. No, vsaj tiste ne, na dolgi rok :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še najbližje ji je učiteljica iz Tržiča, ampak ta se je na žalost samo slikala... :photo:

Na mojo žalost že ne. :grrr Raje gledam nage fotke od naše tržičanke, kot pa poslušam, kako ga je tale 14-letnemu mulcu vlekla. :grim :grrr :fredy: B)

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mojo žalost že ne. :grrr Raje gledam nage fotke od naše tržičanke, kot pa poslušam, kako ga je tale 14-letnemu mulcu vlekla. :grim :grrr :fredy: B)

Tršice so p...! :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zna bit hec, znajo bit pa tudi resne težave. Prdevsem za "žrtev" mislim, ker močno dvomim, da si ga njegove vrstnice po tem dogodku posebej želijo. No, vsaj tiste ne, na dolgi rok :hmm:

Seveda si ga... ' A sem boljša k tršica?' :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mojo žalost že ne. :grrr Raje gledam nage fotke od naše tržičanke, kot pa poslušam, kako ga je tale 14-letnemu mulcu vlekla. :grim :grrr :fredy: B)

Ja... seveda.. :doze: .. in obakrat imaš precej od tega, a ne Pirchi? :devil: :D :P

Ah ja.... je kdo vidu fotke od učenca? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!