Skoči na vsebino

Znani in ločitve:


motoristek

Priporočene objave

Ta se je tudi našopal... :naughty:

Ike Turner je umrl zaradi prevelikega odmerka kokaina

17.01.08 21:48

Preteklo sredo so iz medicinskega centra v Kaliforniji sporočili, da je legendarni glasbenik Ike Turner umrl zaradi prevelikega odmerka kokaina.

76-letni glasbenik je umrl 12. decembra lansko leto v svojem domu v San Marcosu v Kaliforniji, vzrok njegove smrti pa je bil do nedavnega neznan.

Ike je bil štirikrat poročen, najbolj zloglasen pa je bil zagotovo njegov zakon s pevko Tino Turner, s katero naj bi celo fizično obračunaval.

Par se je spoznal leta 1958 in je skupaj preživel dolgih dvajset let. Tina je kasneje javnosti priznala, da jo je Ike tepel, prav zaradi negativne preteklosti pa zadnjih trideset let z njim ni imela stikov.

Pevka se prav tako ni udeležila njegovega pogreba, Ike pa je še lansko leto v enem izmed svojih intervjujev dejal: »Če se moram v svojem življenju komu opravičiti, potem je to zagotovo Tina. Preživljala je pravi pekel, ko sem bil z drugimi ženskami. Danes to obžalujem, vendar žal tega ne morem spremeniti.« (Vir: MO)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Še ena... :naughty:

uradno potrjeno: Maddona in Guy Ritchie se ločujeta po osmih letih zakonskega življenja.

Pop pevka, ki je trenutno na svetovni koncertni turneji, je preteklo sredo preko svojega predstavnika za odnose z javnostjo potrdila govorice, ki so krožile naokoli že nekaj mesecev.

»Glavna skrb Maddone in Guya so njuni otroci – varnost njunih otrok v vseh pogledih. Kljub temu, da bosta začela znova vsak s svojim življenjem, so otroci njuna prioriteta. Gre za zelo žalostno situacijo,« je dejala njena predstavnica Liz Rosenberg.

Par ima skupaj 8-letnega sina Rocca in temnopoltega posvojenca Davida, Maddona pa ima iz razmerja s Carlosom Leonom tudi 12-letno hčerko Lourdes.

50-letna Madonna je trenutno na turneji v Bostonu, medtem ko deset let mlajši Guy v Londonu snema svoj novi film o Sherlocku Holmesu. Par izjav za javnost ne daje, so se pa pojavile govorice, da Madonna zagotovo ljubimka z Alexom Rodriguezom, s športnim mogotcem, s katerim so jo povezovali že pred nekaj meseci. (Vir: MO; Foto: usmagazine, images.theage)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

porkamadona, a ticeli dan pr frizeju sediš, da vse tole weš :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

porkamadona, a ticeli dan pr frizeju sediš, da vse tole weš :blink:

eh ne trač cajtnge bere ko na kosilo čaka :P :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem se včeraj ločil od stare gajbe pira. bila je prazna. sedaj imam novo, mlajšo in polno. za mastni honorar sem pripravljen kaki rumeni reviji prodati zgodbo o ločitvi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem se včeraj ločil od stare gajbe pira.

kere to še one 25ke :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kere to še one 25ke :whistle:

ah kje, sem pravi playboy - zamenjal sem že nešteto 20-k :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!