Skoči na vsebino

Moped - brez papirjev


M-A-T-T

Priporočene objave

Živjo. Zanima me če se da moped registrirati ali kako prešmuglati če nima papirjev ali pa le-ti niso slovenski. Kupil bi en moped ki pa na žalost nima slovenskih papirjev. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tm k ga boš šou reg. pa vrejtno tud tehnični delat, rečš da so se papirji zgubil, podpišš neki da motor ni ukraden in si zmagu. Maš reg. motor ;)

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo. Zanima me če se da moped registrirati ali kako prešmuglati če nima papirjev ali pa le-ti niso slovenski. Kupil bi en moped ki pa na žalost nima slovenskih papirjev. :hmm:

Kakšen moped pa :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja ne

Pomojem če nimaš nobenih papirjev boš bolj težko registriru.

No lahko tudi ti bojo. Ker meni so rekli naj kar pripeljem moped dol pa bojo registrirali ne.

Če pa imaš druge papirje in da so EU ti bojo naredili homologacijo v kopru. Nevem točno kje ampak delajo za vsa motorna vozila. In potem greš lepo na tehnične boš tehnični mogu nardit in bojo registrirali. Seveda bo mogel it 45km/h ma pomojem te hitrosti ne bodo gledali tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekoč je bilo da si lahko dobil papirje...jaz jih tudi nisem imel za skuterja in ko sem šel registrirat sem lepo dobil vse...dan danes je pa stvar pomoje malo težja...papirji se rabijo vseposod...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez papirjev ni nič. dandanes ne.

edina možnost je, da pokličeš v koper, kjer delajo homologacije za motorje (če te zanima se lahko pozanimam točno kje se to naredi) in se pozanimaš, če ti jo bodo naredili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!