Skoči na vsebino

Cvetke slovenskega sodstva


devilish

Priporočene objave

a je kdo med vami pametnjakoviči, včeraj gledal na tv slo 1 pogram ob 20h. tarčo, če ste to gledali ste se lahko prepričali, da je v tej naši ljubi sloveniji nekaj hudo narobe, eni so za strožje kazni, eni pa bi jih radi celo mal crklali, potem se sploh ne čudim, da imajo vsi toliko za povedat o našem sodstvu, kako ni v redu, če so trem morilcem dosodili 30 let, je to že nekaj narobe z našimi sodniki, lep primer prestajanja kazni je bili prikazano iz avstrijskih zaporov, jaz še vedno mislim in me ne boste prepričali, da so naši sodniki zanič, treba je poostriti zakone in zvišati kazni, tudi dosmrtna bi bila zelo v redu, pa tožilcem in sodnikom dat večje plače, da bodo imeli sploh voljo delati, pa verjetno bo tudi manj korupcije

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo med vami pametnjakoviči, včeraj gledal na tv slo 1 pogram ob 20h. tarčo, če ste to gledali ste se lahko prepričali, da je v tej naši ljubi sloveniji nekaj hudo narobe, eni so za strožje kazni, eni pa bi jih radi celo mal crklali, potem se sploh ne čudim, da imajo vsi toliko za povedat o našem sodstvu, kako ni v redu, če so trem morilcem dosodili 30 let, je to že nekaj narobe z našimi sodniki, lep primer prestajanja kazni je bili prikazano iz avstrijskih zaporov, jaz še vedno mislim in me ne boste prepričali, da so naši sodniki zanič, treba je poostriti zakone in zvišati kazni, tudi dosmrtna bi bila zelo v redu, pa tožilcem in sodnikom dat večje plače, da bodo imeli sploh voljo delati, pa verjetno bo tudi manj korupcije

janih

"Ste pa res čudni ! :eek: Čist enostavno je: E= m.c2"

Albert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Ste pa res čudni ! :eek: Čist enostavno je: E= m.c2"

Albert

kurac je.. hawking že celo življenje išče napake v tem..

ups, :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 10.40 je na številko 113 neznana oseba sporočila, da je v stavbi vrhovnega sodišča v Ljubljani podtaknjena bomba. Stavbo na Tavčarjevi ulici so iz varnostnih razlogov tudi izpraznili.

Podoben preplah se je zgodil tudi v Mariboru, saj so v tamkajšnjem sodišču imeli lažen preplah, da je podtaknjena bomba. Po pregledu prostorov policisti niso našli razstreliva.

JJ in njegovi specialci za keramične ploščice ?? :hmm:

tekila, gerila :whistle: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa plemeniti ustrahuje naše sodstvo, sklepam po tem, da ima probleme z mariborskim sodiščem, kakor tudi z ljubljanskim( sin ni naredil izpita za sodnega tolmača v hebrejščini), mogoče :? :hmm: :hmm:

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!