Skoči na vsebino

ŽALOSTEN SEM


Broj Jedan

Priporočene objave

Še kar dež! :headbang:

:friend2: nej te potolažm... za dežjam vedno pride...

...ne- so pa ceste razmočene ko hudič, hi,hi :winkiss:

...jutr bo bolš... :grupni:

... smo usaj na šihtu... klinc- z enmu sej treba potolažt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet konec tedna na vidiku :headbang: :headbang: :headbang:

kaj si tko srečen na šihtu :naughty: ? sej ti bodo mrbit kšno naduro pstil delat... hi,hi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:friend2: nej te potolažm... za dežjam vedno pride...

...ne- so pa ceste razmočene ko hudič, hi,hi :winkiss:

...jutr bo bolš... :grupni:

... smo usaj na šihtu... klinc- z enmu sej treba potolažt...

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si tko srečen na šihtu :naughty: ? sej ti bodo mrbit kšno naduro pstil delat... hi,hi

Konec tedna delam :headbang: :headbang: :headbang:

No ja, v službi moram bit :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( jao, kako so eni neizvirni in si dajo imena, ki so že v uporabi, le drugače napisano... :SS

Popravljeno . Popravil motogirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( jao, kako so eni neizvirni in si dajo imena, ki so že v uporabi, le drugače napisano... :SS

Ja in????

Kaj maš ti od tega manj????

Je kdo mar tvoje ime prevzel, al sam uživaš v slovenskem nacionalnem športu t.i. naj še sosedu krava crkne?

ne prenesem folka, k misli da je idealen, pa se sam v druge vtika!

PA PUSTI ČLOVEKA ŽIVET, BEYBA, PA KAK HOBI SI NAJDI! idi, uživaj življenje, pa pusti druge, da bijejo svoje bitke!

DRGAČ PA DVOMIM, DA BI KDO NAMENOMA HOTU PREVZET OD NEKOGA DRUZGA NICK, SE TI NE ZDI????

...mal logike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja še neki- ti k si tolk napredno bitje- eno vprađšanje zate...

Si res šla pred tvojo registracijo na motosvetu preverjat, da kdo s podobnim imenom že obstaja??????

ROKO NA SRCE- MOČNO DVOMIM!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in????

Kaj maš ti od tega manj????

Je kdo mar tvoje ime prevzel, al sam uživaš v slovenskem nacionalnem športu t.i. naj še sosedu krava crkne?

ne prenesem folka, k misli da je idealen, pa se sam v druge vtika!

PA PUSTI ČLOVEKA ŽIVET, BEYBA, PA KAK HOBI SI NAJDI! idi, uživaj življenje, pa pusti druge, da bijejo svoje bitke!

DRGAČ PA DVOMIM, DA BI KDO NAMENOMA HOTU PREVZET OD NEKOGA DRUZGA NICK, SE TI NE ZDI????

...mal logike...

jah nevem kako bi blo teb,če bi imel kdo še tak nick....jz vem kako to je.....tut jz sm v originalu mina oz.me tko kličejo.....ampak neka mina je tuki že....in tut nek mince? jz pa minca???? zakaj že???

drugi bi pa tut lohk mal spremljali al pa mal pregledali nick, ki jih mi kot registrirani člani imamo, se ti ne zdi?

namenoma pa res tut jz dvomim da to nardijo, sam še vseen :closedeyes: ....in ponavad so pol še 3x na 10 let skor prijavljeni....

ok,priznam tut jz nism šla preverjat,ampak še vseen...tako je moje ime tuki....ampak še vseen....podobna imena z korenom moto pa nevem še kej bi pa lahko z mal drugač sestavljali, če že mora bit moto spredi al pa zadi....

vrjami pa tut, da s tem ne želiva z motobejbo nč žalega in hudega nobenmu :grrr....ampak tema je žalosten sem...in tut mene je to že ne morš vrjet-------> parkrat užalostilo :closedeyes:

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yap! Zdej sm vidla kaj te tare...

sam zdej me zanima, če smo tolk natančni- je ona registrirana že 2 leti, ti si bila vseeno leto al mal manj - pred njo

-kdaj si to prvič opazla? PRED DVEMI LETI, VMES? ALI ŠELE SEDAJ?

glej- nič nočem sodit, bog ne daj- niti ne poznam ne nje, ne tebe, sam .... mogoče je to sam slučaj? mogočeje bla tud ona ful presenečena, k je vidla neko beybo z skor istim nickom...

res, da je podobnost nickov neizpodbitna.... pa da si bla ti 1 leto pred njo že na forumu....

sam loh pa je slučajno videla kak tvoj komentar, pa sla iz firbca pregledvat, kdo hudiča si pa ti z podobnim nickom....?

glej- ni moja stvar, sam resnično pa upam, in obema iz srca želim, da bi se temu (upam, da- naključju) enkrat še obe skupaj pošteno nasmejali... glej- življenje je prrekratko, da bi gojil zamere in polno preizkušenj, kjer v tej bitki dobesedno visi kdaj pa kdaj na nitki življenja tvojih dragih, ali tebe same....

si že kontaktirala dekle in ji dala priložnost, da vsaj pove svojo plat?

...brez zamere.... želim, da uredita to tako ali drugače, samo da bosta obe zadovoljni....

srečno obema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yap! Zdej sm vidla kaj te tare...

sam zdej me zanima, če smo tolk natančni- je ona registrirana že 2 leti, ti si bila vseeno leto al mal manj - pred njo

-kdaj si to prvič opazla? PRED DVEMI LETI, VMES? ALI ŠELE SEDAJ?

glej- nič nočem sodit, bog ne daj- niti ne poznam ne nje, ne tebe, sam .... mogoče je to sam slučaj? mogočeje bla tud ona ful presenečena, k je vidla neko beybo z skor istim nickom...

res, da je podobnost nickov neizpodbitna.... pa da si bla ti 1 leto pred njo že na forumu....

sam loh pa je slučajno videla kak tvoj komentar, pa sla iz firbca pregledvat, kdo hudiča si pa ti z podobnim nickom....?

glej- ni moja stvar, sam resnično pa upam, in obema iz srca želim, da bi se temu (upam, da- naključju) enkrat še obe skupaj pošteno nasmejali... glej- življenje je prrekratko, da bi gojil zamere in polno preizkušenj, kjer v tej bitki dobesedno visi kdaj pa kdaj na nitki življenja tvojih dragih, ali tebe same....

si že kontaktirala dekle in ji dala priložnost, da vsaj pove svojo plat?

...brez zamere.... želim, da uredita to tako ali drugače, samo da bosta obe zadovoljni....

srečno obema

a si prebrala, da sm napisala, da priznam, da tut jz nism na začetku pregledvala kakšni nicki so??? in še to predn ko sm se prijavila na motosvet sm imela drugačen nick...in potem sm zaprosila če mi lahko spremenijo v mino, in ni blo mogoče, ker je pač ena mina že obstajala, ampak ona ima eno črko veliko, drugo malo, tretjo stet veliko in zadnjo malo oz.nekako tko ...in potem sm se sprijaznila da bom minca....v kateri jz ne vidim niti mal podobnosti.....vsaj zame ne k mi ime mina velik pomeni :trance_33_sleep: ....

sm se pač sprijaznila s tem nickom in zdej mi je recimo ok,čeprov sm v originalu mina :grim in drugi tut to vedo :grim. z moje strani pa ne bo nobenih zamer in podobnih stvari, ker nism takšna , da bi nekomu prepovedala al pa kej podobnega, da ne sme imet nečesa kar imam recimo jz... :grrr

moje in še katero življenje pa ne bo na nitki zaradi imen,nickov,... :grrr....vsaj z moje strani ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yap! Zdej sm vidla kaj te tare...

sam zdej me zanima, če smo tolk natančni- je ona registrirana že 2 leti, ti si bila vseeno leto al mal manj - pred njo

-kdaj si to prvič opazla? PRED DVEMI LETI, VMES? ALI ŠELE SEDAJ?

glej- nič nočem sodit, bog ne daj- niti ne poznam ne nje, ne tebe, sam .... mogoče je to sam slučaj? mogočeje bla tud ona ful presenečena, k je vidla neko beybo z skor istim nickom...

res, da je podobnost nickov neizpodbitna.... pa da si bla ti 1 leto pred njo že na forumu....

sam loh pa je slučajno videla kak tvoj komentar, pa sla iz firbca pregledvat, kdo hudiča si pa ti z podobnim nickom....?

glej- ni moja stvar, sam resnično pa upam, in obema iz srca želim, da bi se temu (upam, da- naključju) enkrat še obe skupaj pošteno nasmejali... glej- življenje je prrekratko, da bi gojil zamere in polno preizkušenj, kjer v tej bitki dobesedno visi kdaj pa kdaj na nitki življenja tvojih dragih, ali tebe same....

si že kontaktirala dekle in ji dala priložnost, da vsaj pove svojo plat?

...brez zamere.... želim, da uredita to tako ali drugače, samo da bosta obe zadovoljni....

srečno obema

kuga si tko zoprna???

pust nej bojo žalostni zarad česarkoli že..

jest sm tut..pa ne povem zarad česa..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!