Skoči na vsebino

ŽALOSTEN SEM


Broj Jedan

Priporočene objave

:huh: :wacko: :blush: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :? :? :? :( :( :( :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh: :wacko: :blush: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :? :? :? :( :( :( :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :wallbash:

:unsure: Mutika, blemi ...? :friend1: (PM)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: Mutika, blemi ...? :friend1: (PM)

Oh, MATjušja ... ja.

:unsure: :mellow: :cry:

Hvala za tvojo pozornost.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miha. Mutika!

:friend1: :friend1: :friend2: :friend2: :004 :004 :004 :004 :004

...se ne poznamo :blush: , ampak vseen... sej bo bolš....

kje je šlo tko narobe, sončka? kaj vaju tare?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse se je nabralo naenkrat ... rabm objem :cry:

sonček! eto ga! :friend2: :friend2: :friend2:

upam, da bo sonček hmalu pršeu...:004 :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miha. Mutika!

:friend1: :friend1: :friend2: :friend2: :004 :004 :004 :004 :004

...se ne poznamo :blush: , ampak vseen... sej bo bolš....

kje je šlo tko narobe, sončka? kaj vaju tare?

Hvala, Mačkica. :004

Shit happens. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je očke zaprla moja draga omica, tri dni pred svojim 80. rojstnim dnevom ki se ga je tak veselila :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Ko bi jo se vsaj enkrat lahko objel in ji povedal kak sem jo mel rad in jo bom vedno mel :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Omica, počivaj v miru, jaz sem s tabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je očke zaprla moja draga omica, tri dni pred svojim 80. rojstnim dnevom ki se ga je tak veselila :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Ko bi jo se vsaj enkrat lahko objel in ji povedal kak sem jo mel rad in jo bom vedno mel :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Omica, počivaj v miru, jaz sem s tabo.

Moje sožalje. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je očke zaprla moja draga omica, tri dni pred svojim 80. rojstnim dnevom ki se ga je tak veselila :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Ko bi jo se vsaj enkrat lahko objel in ji povedal kak sem jo mel rad in jo bom vedno mel :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Omica, počivaj v miru, jaz sem s tabo.

:friend1: ...moje sožalje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V slabih 2 mesecih sem izgubil 2 kolega.........in ravnokar izvem, da se počasi odpravlja tudi tretji. :(

Res nisem ne vem kak emocionalen pa to, ampak kaj se to zadnje cajte dogaja ej? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V slabih 2 mesecih sem izgubil 2 kolega.........in ravnokar izvem, da se počasi odpravlja tudi tretji. :(

Res nisem ne vem kak emocionalen pa to, ampak kaj se to zadnje cajte dogaja ej? :?

:doze: :doze: :doze: ...hude preizkušnje imaš za sabo... v kratkem času izgubiti 3 kolege... drži se! :friend1: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!