Skoči na vsebino

ŽALOSTEN SEM


Broj Jedan

Priporočene objave

Želim si njen objem,želim si njen poljub...a kaj ko si to želim že nekaj let pa sem skoraj prepričan, da je nikoli nebom imel :cry:

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želim si njen objem,želim si njen poljub...a kaj ko si to želim že nekaj let pa sem skoraj prepričan, da je nikoli nebom imel :cry:

je vse uredu s tabo? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm pa jest čist u kurcuuu... ma ke u pm use skup! že ene pol leta ...razn redkih svetlih dni se mi dobesedno vsak dan ruši ful stvari na šihtu,... doma,...probam spremenit taktiko, pa opet isto, pa drgač, pa isti rezultat....

...edin kar mej vn ulekl je dejstvo, da sm loh kermu poslala kšnga sončka, alpa kšnga cmočka... na temu forumu...

pa še tm me zdej pljuvajo zarad *osladnosti*...

...zravn sm pa še od enga, kt se sploh ne poznava dobila skzurcanje, nej se nekam premaknm, pa kj nardim, pa da sam jamram...

...sm borec po duši...pa mam potrpežljivosti ko slon.... sam je bla pika na i...

resnično- I give up....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm pa jest čist u kurcuuu... ma ke u pm use skup! že ene pol leta ...razn redkih svetlih dni se mi dobesedno vsak dan ruši ful stvari na šihtu,... doma,...probam spremenit taktiko, pa opet isto, pa drgač, pa isti rezultat....

...edin kar mej vn ulekl je dejstvo, da sm loh kermu poslala kšnga sončka, alpa kšnga cmočka... na temu forumu...

pa še tm me zdej pljuvajo zarad *osladnosti*...

...zravn sm pa še od enga, kt se sploh ne poznava dobila skzurcanje, nej se nekam premaknm, pa kj nardim, pa da sam jamram...

...sm borec po duši...pa mam potrpežljivosti ko slon.... sam je bla pika na i...

resnično- I give up....

:friend1: :friend1: :004 :004

Popravljeno . Popravil Medoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm pa jest čist u kurcuuu... ma ke u pm use skup! že ene pol leta ...razn redkih svetlih dni se mi dobesedno vsak dan ruši ful stvari na šihtu,... doma,...probam spremenit taktiko, pa opet isto, pa drgač, pa isti rezultat....

...edin kar mej vn ulekl je dejstvo, da sm loh kermu poslala kšnga sončka, alpa kšnga cmočka... na temu forumu...

pa še tm me zdej pljuvajo zarad *osladnosti*...

...zravn sm pa še od enga, kt se sploh ne poznava dobila skzurcanje, nej se nekam premaknm, pa kj nardim, pa da sam jamram...

...sm borec po duši...pa mam potrpežljivosti ko slon.... sam je bla pika na i...

resnično- I give up....

:friend1: :friend1: :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: sem mislila, da se bom te dni rešila bergel (baje z njimi zgledam grozno :headbang: ), zdaj pa jih moram met še vsaj 10 dni... to ni fer :cry:

Popravljeno . Popravil motogirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: sem mislila, da se bom te dni rešila bergel (baje z njimi zgledam grozno :headbang: ), zdaj pa jih moram met še vsaj 10 dni... to ni fer :cry:

ti ne privoščim, jaz sem pa žolosten ker jih bom bergle imel še kar nekaj mesecev :( :( :( :(

Popravljeno . Popravil atek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ne privoščim, jaz sem pa žolosten ker jih bom bergle imel še kar nekaj mesecev :( :( :( :(

ja, ti še bolj bogi kot jaz :( ... sam to je bil tako trapast in nepotreben zvin, da sploh ne vem, če bo letos še kaj fure z motorjem... čist brezveze...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogrešam nekaj ali pa nekoga.....in to nenormalno noro..... :(

:friend1:

Popravljeno . Popravil motogirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm pa jest čist u kurcuuu... ma ke u pm use skup! že ene pol leta ...razn redkih svetlih dni se mi dobesedno vsak dan ruši ful stvari na šihtu,... doma,...probam spremenit taktiko, pa opet isto, pa drgač, pa isti rezultat....

...edin kar mej vn ulekl je dejstvo, da sm loh kermu poslala kšnga sončka, alpa kšnga cmočka... na temu forumu...

pa še tm me zdej pljuvajo zarad *osladnosti*...

...zravn sm pa še od enga, kt se sploh ne poznava dobila skzurcanje, nej se nekam premaknm, pa kj nardim, pa da sam jamram...

...sm borec po duši...pa mam potrpežljivosti ko slon.... sam je bla pika na i...

resnično- I give up....

a se ni škoda sekirat zarad drugih ljudi. Pa še nepoznanih. nikol ne obupaj. Je vedno nekaj, kar nas vleče in nam daje upanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je vedno nekaj, kar nas vleče in nam daje upanje.

Samo ce nam uspe najt to nekaj v nas samih...vleče nas volja do zivljenja oz. bolj kot to strah pred smrtjo, upanje oz. neupanje nam ga pa po drugi strani zbija...in iz tega pol nastajajo razne depresije in vse druge mozne izpeljanke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznam ta občutek

nekak ni več dobrga rivra nikol :wallbash: :angry:

Pri meni je ni bilo skoraj nič dobrega :angry: danes pa me nekaj povezava jebe in DNS ne more pridobit IP-jev da bi jim vrnil milo za drago!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!