Skoči na vsebino

ŽALOSTEN SEM


Broj Jedan

Priporočene objave

dons sm pa jest čist u kurcuuu... ma ke u pm use skup! že ene pol leta ...razn redkih svetlih dni se mi dobesedno vsak dan ruši ful stvari na šihtu,... doma,...probam spremenit taktiko, pa opet isto, pa drgač, pa isti rezultat....

...edin kar mej vn ulekl je dejstvo, da sm loh kermu poslala kšnga sončka, alpa kšnga cmočka... na temu forumu...

pa še tm me zdej pljuvajo zarad *osladnosti*...

...zravn sm pa še od enga, kt se sploh ne poznava dobila skzurcanje, nej se nekam premaknm, pa kj nardim, pa da sam jamram...

...sm borec po duši...pa mam potrpežljivosti ko slon.... sam je bla pika na i...

resnično- I give up....

matr, tebe bomo pa res na eno pivo pelal da bos mal boljš volje :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam besed....

moj ljubček in največji sonček, ki me je vn vleku iz mojega sranja....

...je izdahnil....

...nimam besed za opis... žalost in razočaranje sta premili beseda za to...

hvala sam vsem, ki ste mi bli prpravljeni skočit na pomoč... bivol, pa tanuška... brdavs, pa miha....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želim si njen objem,želim si njen poljub...a kaj ko si to želim že nekaj let pa sem skoraj prepričan, da je nikoli nebom imel :cry:

:huh:

:friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ne privoščim, jaz sem pa žolosten ker jih bom bergle imel še kar nekaj mesecev :( :( :( :(

Uf, ej, vidva :( , zdržita!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm pa jest čist u kurcuuu... ma ke u pm use skup! že ene pol leta ...razn redkih svetlih dni se mi dobesedno vsak dan ruši ful stvari na šihtu,... doma,...probam spremenit taktiko, pa opet isto, pa drgač, pa isti rezultat....

...edin kar mej vn ulekl je dejstvo, da sm loh kermu poslala kšnga sončka, alpa kšnga cmočka... na temu forumu...

pa še tm me zdej pljuvajo zarad *osladnosti*...

...zravn sm pa še od enga, kt se sploh ne poznava dobila skzurcanje, nej se nekam premaknm, pa kj nardim, pa da sam jamram...

...sm borec po duši...pa mam potrpežljivosti ko slon.... sam je bla pika na i...

resnično- I give up....

Zdaj ti bom pa jaz nekaj povedala, srce mlado!

Drznem si, ker imam izkušnje, saj sem že kar nekaj let na svetu. In verjemi, tudi kaj podobnega, zaradi česa si zdajle ti žalostna, sem doživela in najbrž še bom kdaj (kot vsak od nas) ...

Praviš, da si borka ...verjamem, saj sama sebe najbolje poznaš. Dokaži sebi, da imaš prav in nikar se ne obremenjuj s tem, da te ima kdo za osladno. Pa kaj potem. Malo postavi na vago, koliko bolj pomembno je, da pa magari dvema ali trem s to "osladnostjo" polepšaš dan, večer ali trenutek, ko tako odkrito in radodarno talaš poljubčke ter razumevanje za težave drugih, pravzaprav popolnih tujcev.

In bori se naprej, le Don Kihot ne postani.

Ljudje, ki ne zmorejo razumeti, da je ravno različnost tista, ki nas dela zanimive, ljudje, ki gredo celo tako daleč, da se namerno lotijo nekoga, katerega stil jim ne odgovarja, so slabiči.

Sploh ne rečem, da mora biti vsem všeč, kako pišeš tu gor in kako izražaš svoja, očitno zelo silna čustva, ampak, zapomni si, vsak, ki se nad drugačnostjo, ki nikomur ne škodi, (ravno nasprotno, mnogim pomaga) znaša ali se zmrduje, izhaja iz lastne majhnosti, zato te vprašam ... se misliš umikati pritlikavcem?

Ostani to, kar si, bodi takšna, kot si, ... če boš skušala sebe spreminjat, boš le ti na zgubi. Nihče drug, le ti boš največ izgubila. No, pa še nekaj nas je, ki bi bili prikrajšani.

Pa res ti polagam na dušo; tudi to, da nas kdo kritizira, spada v šolo življenja. Nauči se sprejemati kritike, umestne ali neumestne. Naredi selekcijo. Koristne kritike skušaj razumeti, nekoristne pa skušaj zavreči.

Težko je, ampak z leti se naučiš. In iz vsake takšne neprijetne izkušnje potegni čim več, s tem se najbolje zavaruješ brez nevarnosti, da postaviš okoli sebe debel in visok zid.

Lahko se zgodi, da ga nihče več ne bo imel volje preplezati.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj ti bom pa jaz nekaj povedala, srce mlado!

Drznem si, ker imam izkušnje, saj sem že kar nekaj let na svetu. In verjemi, tudi kaj podobnega, zaradi česa si zdajle ti žalostna, sem doživela in najbrž še bom kdaj (kot vsak od nas) ...

Praviš, da si borka ...verjamem, saj sama sebe najbolje poznaš. Dokaži sebi, da imaš prav in nikar se ne obremenjuj s tem, da te ima kdo za osladno. Pa kaj potem. Malo postavi na vago, koliko bolj pomembno je, da pa magari dvema ali trem s to "osladnostjo" polepšaš dan, večer ali trenutek, ko tako odkrito in radodarno talaš poljubčke ter razumevanje za težave drugih, pravzaprav popolnih tujcev.

In bori se naprej, le Don Kihot ne postani.

Ljudje, ki ne zmorejo razumeti, da je ravno različnost tista, ki nas dela zanimive, ljudje, ki gredo celo tako daleč, da se namerno lotijo nekoga, katerega stil jim ne odgovarja, so slabiči.

Sploh ne rečem, da mora biti vsem všeč, kako pišeš tu gor in kako izražaš svoja, očitno zelo silna čustva, ampak, zapomni si, vsak, ki se nad drugačnostjo, ki nikomur ne škodi, (ravno nasprotno, mnogim pomaga) znaša ali se zmrduje, izhaja iz lastne majhnosti, zato te vprašam ... se misliš umikati pritlikavcem?

Ostani to, kar si, bodi takšna, kot si, ... če boš skušala sebe spreminjat, boš le ti na zgubi. Nihče drug, le ti boš največ izgubila. No, pa še nekaj nas je, ki bi bili prikrajšani.

Pa res ti polagam na dušo; tudi to, da nas kdo kritizira, spada v šolo življenja. Nauči se sprejemati kritike, umestne ali neumestne. Naredi selekcijo. Koristne kritike skušaj razumeti, nekoristne pa skušaj zavreči.

Težko je, ampak z leti se naučiš. In iz vsake takšne neprijetne izkušnje potegni čim več, s tem se najbolje zavaruješ brez nevarnosti, da postaviš okoli sebe debel in visok zid.

Lahko se zgodi, da ga nihče več ne bo imel volje preplezati.

:winkiss:

Pozabljaš, da smo ljudje nagnjeni k temu da kritike radi zavračamo kot neosnovane in tiste, ki jih izrečejo, radi označimo za "majhne". Seveda, vsak človek je sam sebi v svojem ogledalu največji. A tega ogledala vendar ne vlačimo po svetu, ali pač?

Žalosten sem pa tudi jaz, ker dones nisem vidu svoje ljubice, čeprav sem jo hotel, pa ni zneslo. No, bom pa jutri. Ali kdajkoli že.

In ker sem se nekje tik pred popoldanskim spancem - ko so se očke že zaprle in so možgani šaltali v tisto twilight zone - spomnil nekega bridkega spomina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponedelk...kurčeu šiht z starim pisarniškim kokam, pa šefico....

...motorčk na servisu z napako na motorju...

...mačk pregrizu pouniuc za telefon na 3 dele...

...dons odrzala avto že koj navsezgodi...

...pol sm mela pa še bližje srečanje z tovornjakom....

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponedelk...kurčeu šiht z starim pisarniškim kokam, pa šefico....

...motorčk na servisu z napako na motorju...

...mačk pregrizu pouniuc za telefon na 3 dele...

...dons odrzala avto že koj navsezgodi...

...pol sm mela pa še bližje srečanje z tovornjakom....

ojla vračam pozdravček od učeri, hvala, mi je blo pol prou žal da nism skočila z njim dol...drugič :naughty:

upam da ta pondelk nouš nadaljevala v tko hudem tempu :evilgrin: in da ti mopija hmal uštimajo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla vračam pozdravček od učeri, hvala, mi je blo pol prou žal da nism skočila z njim dol...drugič :naughty:

upam da ta pondelk nouš nadaljevala v tko hudem tempu :evilgrin: in da ti mopija hmal uštimajo :whistle:

Ojla sončno dekle :winkiss: !

Thx za pozdravčke...

Ja ful škoda, da te ni blo :closedeyes: sm te pogrešala...

ma ja sej se bo...mal deprimiram folk kle na motosvetu :naughty:

En fenomenaln dan ti želim, pa prpopam enga debeuga :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec mojih šudentskih let... :BUA:

HUH to se je pa res za zjokat, če se spomnim nazaj se takrat sploh nisem zavedal da bo konec nekega najboljšega obdobja :cry:

adijo 20.000 km letno, pozdravljenih 5000 (če) km letno in sončni dnevi na šihtu :slap:

jap študentska leta so prava! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj ti bom pa jaz nekaj povedala, srce mlado!

Drznem si, ker imam izkušnje, saj sem že kar nekaj let na svetu. In verjemi, tudi kaj podobnega, zaradi česa si zdajle ti žalostna, sem doživela in najbrž še bom kdaj (kot vsak od nas) ...

Praviš, da si borka ...verjamem, saj sama sebe najbolje poznaš. Dokaži sebi, da imaš prav in nikar se ne obremenjuj s tem, da te ima kdo za osladno. Pa kaj potem. Malo postavi na vago, koliko bolj pomembno je, da pa magari dvema ali trem s to "osladnostjo" polepšaš dan, večer ali trenutek, ko tako odkrito in radodarno talaš poljubčke ter razumevanje za težave drugih, pravzaprav popolnih tujcev.

In bori se naprej, le Don Kihot ne postani.

Ljudje, ki ne zmorejo razumeti, da je ravno različnost tista, ki nas dela zanimive, ljudje, ki gredo celo tako daleč, da se namerno lotijo nekoga, katerega stil jim ne odgovarja, so slabiči.

Sploh ne rečem, da mora biti vsem všeč, kako pišeš tu gor in kako izražaš svoja, očitno zelo silna čustva, ampak, zapomni si, vsak, ki se nad drugačnostjo, ki nikomur ne škodi, (ravno nasprotno, mnogim pomaga) znaša ali se zmrduje, izhaja iz lastne majhnosti, zato te vprašam ... se misliš umikati pritlikavcem?

Ostani to, kar si, bodi takšna, kot si, ... če boš skušala sebe spreminjat, boš le ti na zgubi. Nihče drug, le ti boš največ izgubila. No, pa še nekaj nas je, ki bi bili prikrajšani.

Pa res ti polagam na dušo; tudi to, da nas kdo kritizira, spada v šolo življenja. Nauči se sprejemati kritike, umestne ali neumestne. Naredi selekcijo. Koristne kritike skušaj razumeti, nekoristne pa skušaj zavreči.

Težko je, ampak z leti se naučiš. In iz vsake takšne neprijetne izkušnje potegni čim več, s tem se najbolje zavaruješ brez nevarnosti, da postaviš okoli sebe debel in visok zid.

Lahko se zgodi, da ga nihče več ne bo imel volje preplezati.

:winkiss:

dobro citirano~!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen dan...obupno, čist vse mi gre narobe :( pa na šihtu mi vsi težijo pa še šef zdj enkrat pride iz Avstrije kar pomeni da je lahko samo še slabše. Kak naj si pomagaaam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen dan...obupno, čist vse mi gre narobe :( pa na šihtu mi vsi težijo pa še šef zdj enkrat pride iz Avstrije kar pomeni da je lahko samo še slabše. Kak naj si pomagaaam?

hi,hi,hi, mrbit mal preber, kaj sej men v manj kot 19 urah use nardil... te bo mrbit kj v dobro voljo spravl..., hi,hi,hi

enga sončka, pa eno boljše nadaljevanje dneva ti želim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!