Skoči na vsebino

ŽALOSTEN SEM


Broj Jedan

Priporočene objave

al pa še tale

Dragi ljudje, neč se ne sekirat

na koncu mormo itak

vsi kot psi krepirat :)

eh...nima smisla...ne štekaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa

Žalost daje me

jebeno življenje

krogla, zluknjaj me

:)

Tebi osebno želim vse najnaj..., saj s svojim pristopom sporočaš vsakič vsem vse...

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa :

Žalost utapljam v vinu

moja sreča plava

v krvavem, bridkem spominu...

uf, kr hude tele današnje

Aja, žalosti me pa dons nič kaj ekstra. No, edino na grobu sem bil spet, in tam človek kar pozabi na vsakodnevne probleme, ko se spominja umrlih. Ko začuti delček minule bolečine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa :

Žalost utapljam v vinu

moja sreča plava

v krvavem, bridkem spominu...

uf, kr hude tele današnje

Aja, žalosti me pa dons nič kaj ekstra. No, edino na grobu sem bil spet, in tam človek kar pozabi na vsakodnevne probleme, ko se spominja umrlih. Ko začuti delček minule bolečine.

torej...če dejansko si svoboden, zakaj potem svojo stisko ižražaš na ta način (grob štekam kot prispodobo), al se motim?

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi osebno želim vse najnaj...

Samomorilc bi v zadnjem upanju reku - Ne želi mi, da bi dobro zadel :)

Jst pa se spomnim Bore Čorbe in mal predelam njegov verz:

Čovječe, nema šta da brineš

sigurno češ da pogineš.

:whistle:

Hočem rečt - zakaj bi bili žalostni in nesrečni? Povečini imamo kolikor tolikor delujoče pare nog in rok, oči, s kateirmi vidimo cel obarvno, pa ušesa, s katerimi lahko migamo, in obrvi, da se mrščimo, usta, da se smejemo in okušamo.

Ni pravih razlogov, da bi morali žalost pasti... Kajti življenje bo z nami storilo, kar nam je namenilo. Sprejemajmo trenutke, doživljajmo detajle. Tudi vihar je za kaj dober (recimo za kondicijo), in bonaca takisto (za počitek in razmislek).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej...če dejansko si svoboden, zakaj potem svojo stisko ižražaš na ta način (grob štekam kot prispodobo...)?

Ne, pravzaprav sem bil na maminem grobu, prižgal belo svečo...

Glede svobode pa - a smo svobodni? Zakaj bi morali biti? Zakaj želimo biti? Koliko izmed nas lahko dejansko prenese "breme" svobode?

Skratka - smo zadovoljni? Včasih.

Je to dobro? Morda.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samomorilc bi v zadnjem upanju reku - Ne želi mi, da bi dobro zadel :)

Jst pa se spomnim Bore Čorbe in mal predelam njegov verz:

Čovječe, nema šta da brineš

sigurno češ da pogineš.

:whistle:

Hočem rečt - zakaj bi bili žalostni in nesrečni? Povečini imamo kolikor tolikor delujoče pare nog in rok, oči, s kateirmi vidimo cel obarvno, pa ušesa, s katerimi lahko migamo, in obrvi, da se mrščimo, usta, da se smejemo in okušamo.

Ni pravih razlogov, da bi morali žalost pasti... Kajti življenje bo z nami storilo, kar nam je namenilo. Sprejemajmo trenutke, doživljajmo detajle. Tudi vihar je za kaj dober (recimo za kondicijo), in bonaca takisto (za počitek in razmislek).

Glej mar mi je zate... ampak zakaj potemtakem, če zagovarjaš to teorijo, skušaš raniti vsakogar na tem forumu? če ne preko foruma, preko p.m. ali kako drugače... Sam veš, o čem govorim...

kje je sedaj dvoličnost, ki si mi jo očital zadnjič preko skypa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, pravzaprav sem bil na maminem grobu, prižgal belo svečo...

tega nisem vedela...oprosti...

želela sem ti samo pokazati, da smo vsi v istem zosu tih parih petkov, ki jih imenujemo življenje...

...za to nisem vedela... in težko mi je za to... starši so vseeno edini...in če misliš da ne razumem...se motiš...pošteno... sploh pa to sploh ni pomembno v tem trenutku...

vseeno ti želim en kar se da lep večer...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

želela sem ti samo pokazati, da smo vsi v istem zosu tih parih petkov, ki jih imenujemo življenje...

Sej, zato ne vem, zakva bi se sekiral - zosa bo itak hmal zmanjkal :) In pol bomo jedl suhe makarone :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej mar mi je zate... ampak zakaj potemtakem, če zagovarjaš to teorijo, skušaš raniti vsakogar na tem forumu? če ne preko foruma, preko p.m. ali kako drugače... Sam veš, o čem govorim...

kje je sedaj dvoličnost, ki si mi jo očital zadnjič preko skypa?

:hmm: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler na Pučniku ne pristane...

Nasmejal si me ... na srečo je še zdrav humor.

Prejle sem prebrala nekogaršnje razmišljanje, da imamo vendar ude in čutila, le zakaj bi bili žalostni?

Hm, ja, res, zakaj smo žalostni?

Moje skromno mnenje je, da ima vsak od nas pravico do bolečine.

In če se gremo tale forum, potem naj se gremo tudi izpovedovanje.

Vsak, ki odpre tole temo in pokomentira, daje s tem tiho soglasje, da je bolečina del življenja. Eni jo lažje, drugi težje prenašamo.

:(

Ampak, kot že rečeno, to je le moje skromno mnenje ...

Jaz svojo čutim kot precej težko breme, ker mi včasih, sploh ob takole samotnem večeru, kot je danes, krati spanec in mi jemlje umirjenost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler na Pučniku ne pristane...

Ne sam sta s F.res face... člouk pride vs zakamran pa u badu na forum, pa prekrižata vse načrte, hi,hi,hi,hi :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mačka27...v vsakem trenutku življenja imaš možnost odločitve...torej...spremenit miselne vzorce

Jebeš to!

Been there, done that- fucking come to the same stuff again...

zravn pa očitno nevede razpizdla še ene pol motosveta...ja super, ni kj... tiste, kt ne, sm jih pa u bad baje spraula... ma dej jenej...

teorija je enkratna...ene miljaužnkrat preizkušena -pr men ne deluje!!!

Ampak THX anyway,...sej vem, da dobr mislš, pa hočš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez trenutkov žalosti in obupa ne bi vedeli, kakšni so trenutki veselja in sreče - enostavno jih nebi prepoznali, ko bi ti nastopili. Tako kot mora samo srečo in veselje enkrat zamenjati tudi kako drugo čustvo - če že ne zaradi monotonosti pa zaradi zdravega ravnovesja in treniranje še kakih drugih obraznih mišic, kot samo tistih smejalnih ... hec. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!