Skoči na vsebino

ŽALOSTEN SEM


Broj Jedan

Priporočene objave

Saj ne morem verjet ... :headbang: :headbang: :headbang: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet sem bila tako butasto naivna, pa sem že toliko let na svetu, da bi lahko bila manj, ... če pa verjamem v iskrenost ljudi, no!

Verjamem, da mislijo resno! Verjamem, da ne lažejoooo! In verjamem v odkrit pogled v oči, ne pa skrivanje za vogali!

Joj, kako tele ... :headbang: :headbang: :headbang:

:cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet sem bila tako butasto naivna, pa sem že toliko let na svetu, da bi lahko bila manj, ... če pa verjamem v iskrenost ljudi, no!

Verjamem, da mislijo resno! Verjamem, da ne lažejoooo! In verjamem v odkrit pogled v oči, ne pa skrivanje za vogali!

Joj, kako tele ... :headbang: :headbang: :headbang:

:cry: :cry: :cry:

mutika objemček samo zate :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrjeno, spet samska. Sej ne vem al naj jokam al se sam še smejim

jaja, vrjetno bolj smejat pa na pir it ;)

Ti iz lastnih izkušenj povem da se u končni fazi ne splača tok sekirat, pa čeprav se ti zdej zdi da se splača :)

Matr sm zafilozofiral, hehe :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet sem bila tako butasto naivna, pa sem že toliko let na svetu, da bi lahko bila manj, ... če pa verjamem v iskrenost ljudi, no!

Verjamem, da mislijo resno! Verjamem, da ne lažejoooo! In verjamem v odkrit pogled v oči, ne pa skrivanje za vogali!

Joj, kako tele ... :headbang: :headbang: :headbang:

:cry: :cry: :cry:

ne se sekirat, še velik nas je :winkiss: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet sem bila tako butasto naivna, pa sem že toliko let na svetu, da bi lahko bila manj, ... če pa verjamem v iskrenost ljudi, no!

Verjamem, da mislijo resno! Verjamem, da ne lažejoooo! In verjamem v odkrit pogled v oči, ne pa skrivanje za vogali!

Joj, kako tele ... :headbang: :headbang: :headbang:

:cry: :cry: :cry:

Draga Mutika;

v to kar verjameš in kar upaš, menim, da je redkost na tem svetu. Tudi jaz to v veliki meri na vseh področjih pogrešam.

Ostaja nam upanje, upanje v to, da nisva zastonj naivni in da se bo to poplačalo na drugačen način.

Bistvo je, da mi nismo taki kot drugi. :friend1: :friend2:

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!