Skoči na vsebino

ŽALOSTEN SEM


Broj Jedan

Priporočene objave

VSE..... :cry: :cry: :cry:

eh dj no veš kolk je lepih stvari na svetu, in kolk dobrih ljudi ;) poglej okoli sebe bejba in lažje ti bo.... :winkiss:

pa ti si naš sonček...ne daj da ugasne...sijati mora naprej :004 :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bejžte nekam, puste človeku nej ma mal veselja s svojo žalostjo, jebemu, če pa še tega ne prvoščite pol pa tud kurc gleda vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bejžte nekam, puste človeku nej ma mal veselja s svojo žalostjo, jebemu, če pa še tega ne prvoščite pol pa tud kurc gleda vse.

:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bejžte nekam, puste človeku nej ma mal veselja s svojo žalostjo, jebemu, če pa še tega ne prvoščite pol pa tud kurc gleda vse.

:004 :004 :004 .... pismo ga strelaš.... hi,hi,hi,hi....

THX vsem.... mah sej bo bol.... že vaše prjazne besede mi ogromn OGROMN pomenjo.....

sam.... tko pogrešam predvsem nekaj, da je to za popiz... zdej bo že 2 let, kar tega ni več.... pa .... zdej prazniki, pa to..... :cry:

pa pol se itak še drugo začne rušit, ko domine....

mah...da bi med prazniki vsaj nekoga lahko objela-sodelavko, koga od staršev..... :cry: ...še tisto, kar je blo voščil, je blo protokolarno.... ful pogrešam to.... res za popizd.... pogrešam toplino, pa pristnost... :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kup si nov motor bo bolje :evilgrin:

Zloba, hi,hi,hi....ne, sej da na boš mislila....to mi dons že cel cajt roji po glavi....res komi čakam na pomlad....da bom zopet...kar ne bom v službi...bom na mopedku... pa da vse skupaj pozabim... ker dejansko 12 ur šihta vsak dan...ne pomaga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zloba, hi,hi,hi....ne, sej da na boš mislila....to mi dons že cel cajt roji po glavi....res komi čakam na pomlad....da bom zopet...kar ne bom v službi...bom na mopedku... pa da vse skupaj pozabim... ker dejansko 12 ur šihta vsak dan...ne pomaga...

:friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma zdej pa že kidam dol s tega MS ker itak sam jamram.... brezveze.... ....

En lep dan želim vsem, pa RES HVALA VSEM za vse...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma zdej pa že kidam dol s tega MS ker itak sam jamram.... brezveze.... ....

En lep dan želim vsem, pa RES HVALA VSEM za vse...

zato je MS da se jamra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bejžte nekam, puste človeku nej ma mal veselja s svojo žalostjo, jebemu, če pa še tega ne prvoščite pol pa tud kurc gleda vse.

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mi terapevti pa to vse poštimamo.... :lol1:

sam nism lih zih, kok se bo ns - kroničnih pacjentov, to kj prjew :blush: ....

mah ne....sej bo vse šlo dalje, sam mal me je vrgl dons, pa sm bl čustven člowk, pa sej sem še kamot loh zdržala tko med praznikm.... sam... zdej mej res na powhn vrgl....

....ma sej samo pogrešam mal... sam kšn pristen pogled z tisto iskrico širokosti oz.ljubezni v očeh....bilokakšne vrste....

....pa magari če bi bla ta iskra samo za kratek hip... bilo od koga.... bi blo po mojem dost....

....JBG tud borci učas popuš***...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabis bezat, samo nehaj jamrat. :naughty:

ma zdej pa že kidam dol s tega MS ker itak sam jamram.... brezveze.... ....

En lep dan želim vsem, pa RES HVALA VSEM za vse...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam nism lih zih, kok se bo ns - kroničnih pacjentov, to kj prjew :blush: ....

mah ne....sej bo vse šlo dalje, sam mal me je vrgl dons, pa sm bl čustven člowk, pa sej sem še kamot loh zdržala tko med praznikm.... sam... zdej mej res na powhn vrgl....

....ma sej samo pogrešam mal... sam kšn pristen pogled z tisto iskrico širokosti oz.ljubezni v očeh....bilokakšne vrste....

....pa magari če bi bla ta iskra samo za kratek hip... bilo od koga.... bi blo po mojem dost....

....JBG tud borci učas popuš***...

Saj sem te jaz v Celju tako pijano gledal... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( :headbang: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!