Skoči na vsebino

ŽALOSTEN SEM


Broj Jedan

Priporočene objave

:lol1: halsi..nabavi 1 kravo....3 kure pa od soseda traktor vzam pa bo kmetija :whistle: :whistle: :)

Traktor mamo svojega! :D A pol ti prideš k men? :hmm:

Žalosten,jezen sem ,ker sem še zmerom bolan!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Traktor mamo svojega! :D A pol ti prideš k men? :hmm:

Žalosten,jezen sem ,ker sem še zmerom bolan!!! :evilgrin:

pridem.....samo bom samo gledala traktor pa krave od daleč :grim :whistle: :whistle: jz mam rajš kmete :whistle: :whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nova flaša od laškega mi ni všeč :cry:

zdaj si jo prepoznal na 2 kiometra, ta nova pa ima tak avstrijski design da se sploh nebo ločila od 1000 drugih pirov. :slap:

pa še okus se mi zdi malo drugačen ampak to bomo strokovno testirali :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry:

nimaš kaj bit žalosten, maš lepi moped :naughty: jaz bi ga pa rad mel pa ga nima, samo nisem žalosten, ker " kar še ni, pa še bo" :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej no, tamau... nehi se sekirat, bemu. Bo še men šlo na :cry:

ne morm si pomaaaagaaaaaatttttt..... :cry:

sj bo šlo...če ne z leti pa s tableti...upam...

nimaš kaj bit žalosten, maš lepi moped :naughty: jaz bi ga pa rad mel pa ga nima, samo nisem žalosten, ker " kar še ni, pa še bo" :worship:

lepi moped se skriva v garaži in čaka na popravil(zdj si me še na to spomnu :cry: ) in lepše dnev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žalost, jeza, bes...človek dela od pon do petka po 9-11 ur dnevno, pol pa še v soboto in nedeljo par ur za pofukanih 400 eurov + malca, medtem ko drugi za skoraj isto delo dobijo krepko čez 1000...zdaj bi najrajsi jebal mater "nekomu"!!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

foooooolk zj pa dast jokejna... zuni j tak sonček, djte ga no srat... ala vn malčk na zrak, če lubca ne dela, se pjte pa po grič podit :naughty: pa zarad mene č zvončke naberate :whistle: samu... pomlad... veste tu j un letn čas ku nema kej :cry: just be :wub: and :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 dni nogo zdravu, danes šel na fuzbal probat in spet šel gleženj.... obvezno mirovanje pa bergle ......... spet :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!